Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "Hüzün_Melegi" bir kadın
  • Konuyu başlatan "Hüzün_Melegi"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 12.05.2010, 12:51

Domain Sorunu..

acikcasi sorunu nasil anlaticamida bilemiyorum biz radyo actik domainimiz var faket radyomuzu kendimiz yönlendiremiyoruz bu alanda görevli bi arkadas yardimci olursa cok seviniriz buradan tam anlatamiyorum sorunu eger msn kaydederseniz oradan daha iyi anlasabiliriz msn adresim forumda kayitli kaydeder yardimci olursaniz cok sevinirim simdiden tsk ederim

(Masum)

Bilge

• "(Masum)" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 12.05.2010, 14:06

huzun melegı
ılk olarak msn den yardım talep etmenız ozel yardıma gırıyo kı bu dogru degıl
cunkı sana ozelden yardım yapılsa aynı sorunu yasayan baska bır arkadasımız gelıp forumda aramayı kullandıgında ıstedıgı bılgıyı bulamayacak cunkı adı ustunde ozelde kalmıs olacak bı yardım..

asagıdakı lınk ısıne yarayacaktır..

Hosting Yönlendirme

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 12.05.2010, 14:14

sorunum hosting yönlendirme degil neyse tsk ler

(Masum)

Bilge

• "(Masum)" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 12.05.2010, 14:18

sorunum hosting yönlendirme degil neyse tsk ler

pekı nedır?
acıklayabıldıgınız kadar acıklayınkı anlayalım ona gore cozum yolu bulalım..

neyse demekle sen bu ısden anlamazsın demeye gelıyor farkındaysan :) anlatmazsan tabıkı anlayamayız :whistling:

5

Wednesday, 12.05.2010, 14:21

belki msnden yardim kesin cozumdur dimi "Hüzün_Melegi" :rolleyes:

• Özel mesaj gönder

6

Wednesday, 12.05.2010, 23:13

Polimik yaratmamak konuyu daha fazla uzatmamak icin neyse demistim burasi yardim sitesi yardim isteyenleri kücümseme sitesi degil sanirim kimseyle böyle alayci konusmaya hakkiniz yok burada baskalarinida rahatsiz etmemek icin konuyla ilgili bi arkadas msn den yardim edebilirmi dedim sadece bazilari gibi kötü niyet düsünerek demedim ihtiyacimda yok ilginiz icin tsk ederim buda son yardim istegim olur demekki yardim istemek rahatsizlik veriyormus bazilarina anlamis olduk..

(Masum)

Bilge

• "(Masum)" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Thursday, 13.05.2010, 09:33

bu idddaanız banamı anlamadım ?
yardım ıstedınızde hayır olmazmı dedık?
neye gore yazdınız bu yazıyı ?

• "ZamansizEsinti" bir erkek

• Özel mesaj gönder

8

Monday, 7.06.2010, 12:02

hüzün melegi domain almisiniz radyo acmisiniz radyo kodlarini domain ftp icine ekleyin sonunada mesela ornek verim
index.html yapin yada index.asp index.php hangisi destekliyorsa artik
index.html hepsi destekliyor en hizlida o aciliyor onu tavsiye ederim kodlarida cok rhat bulunur kulanimi kolaydir
yok ana sayfam baska olsun radyo linki icinde olsun diyorsan radyo.htm yada radyo.html olarak kayit edip ftp den yolayin dosyayi tamamdir.