Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

CENKQ

Stajyer

• Konuyu başlatan "CENKQ"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 13.05.2010, 10:49

Slm Tema Hakkinda Bi Soru Cvplarsaniz Sevinirim

SLM TEMAYA HAREKETLI GIFLERI KOYUNCA KENDI PC DE KAYIT EDINCA SORUN OLMUYO AMA BU TEMAYI

BASKA PC YOLLUYON HAREKETLI NESNELER SILINIYO BURDA NE GIBI ISLEM YAPMAM LAZIM

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 13.05.2010, 19:47

gifleri url uzerinden yukleme yaptiginda sorun olmaz

CENKQ

Stajyer

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 14.05.2010, 02:17

BEN TEMAYI YAPTIM URL GECIRDIM.. DAHA SONRA RADYONUN DESING TOLL DAN ARKAYA GECTIM PICTURE FILE KOMUTUNU KULLANARAK PC DE KAYITLI BIR KAÇ HAREKETLI GIFI ORNEK DJ ISMINI TEMA UZERINE KOYDUM SONRA KAYIT ETTIM KAYIT ETTI AMA BU TEMAYI SONRA RADYODAN GERI ATTIGIM BASKA PC GONDERDIGIM ZAMAN O DJ ISMI CIKMIYO SILINMIS OLUYO BUNU SORMAK ISTEMISTIM

((yesil-cimen))

Profesyonel

• "((yesil-cimen))"  53 bugün yaşında
  • "((yesil-cimen))" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 14.05.2010, 03:23

eklediginiz gif url edresleri sizde normal aciliyorsa ve dogru kaydettiginiz temanin fc pesini almissaniz gönderdiginiz pc dede acilir kardes iyi kontrol edinn.

(Masum)

Bilge

• "(Masum)" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 14.05.2010, 07:03

cenq temayi url yaptigin gibi dj ismi ve benzeri resimleride url olarak almalisin
ve picture file komutu ile degil picture url ile radyo sayfasına eklemelısın

(Masum)

Bilge

• "(Masum)" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Friday, 14.05.2010, 11:23

DAHA ONCEDE SORMUSTUM AMA BI TURLU OLMADI BEN BIRAZ DETAYLI ANLATAYIM PHOTO TEMA YAPMA PROGRAMINDAN TEMAYI YAPIYORUM SONRA URL YAPIP RADYODAN KALIN SES RENK VS AYARLARINI YAPIYORUM DAHA SONRA DJ ISMI VE BI KAC GIF PICTURE FILE YAPIP TEMA UZERINE DJ ISMI VE GIFLERI YERLESTIRIYOM M KAYIT EDIYORUM SONRA EXPORT TO FILE DEN TEMAYI MASA USTUNE CIKARTIYOM VE ARKADASA MAIL ATIYORUM ARKADAS TEMAYI RADYODA ACTIGINDA PICTURE FILE DEN YAPTIGIM GIFLER VE DJ ISMI ONDA CIKMIYO SEBEP NE OLABILIR YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM TSKLER...

arkadasim yukarda verdigim linke bakin
her defasında yenı konu acmayın lutfen

buyur bu konudakı vıdeoyu ızle

Tema yapmak ve kaydetmek

CENKQ

Stajyer

• Özel mesaj gönder

7

Friday, 14.05.2010, 11:23

SLM

SLM

DAHA ONCEDE SORMUSTUM AMA BI TURLU OLMADI BEN BIRAZ DETAYLI ANLATAYIM PHOTO TEMA YAPMA PROGRAMINDAN TEMAYI YAPIYORUM SONRA URL YAPIP RADYODAN KALIN SES RENK VS AYARLARINI YAPIYORUM DAHA SONRA DJ ISMI VE BI KAC GIF PICTURE FILE YAPIP TEMA UZERINE DJ ISMI VE GIFLERI YERLESTIRIYOM M KAYIT EDIYORUM SONRA EXPORT TO FILE DEN TEMAYI MASA USTUNE CIKARTIYOM VE ARKADASA MAIL ATIYORUM ARKADAS TEMAYI RADYODA ACTIGINDA PICTURE FILE DEN YAPTIGIM GIFLER VE DJ ISMI ONDA CIKMIYO SEBEP NE OLABILIR YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM TSKLER...

(Masum)

Bilge

• "(Masum)" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Friday, 14.05.2010, 11:32

cenq
bu konudakı resım sıtesıne uye olmak ve lınk almakla ılgılı yazılanları oku
Allaturkaa´da Tema & Resim ekleme

temaya ekleyecegın her gıf ve resım ıcın mutlaka url alman gerek

CENKQ

Stajyer

• Özel mesaj gönder

9

Friday, 14.05.2010, 12:54

SLM

YA SIZI ANLIYORUM AMA BEN TEMAYI YAPIYORUM TEMADA SORUN YOK BENIM SORUNUM TEMA UZERINE MESELA UCAN KELEBEK EKLEDIM GIF DESING TOLL YAPIP PICTURE VE FILE DEN PC DE KAYITLI OLAN YERE GELDIM ALDIM TEMAYA YAPISTIRDIM KAYDETTIM BENIM PC DE O SABIT KALIYO ZATEN AMA BEN BUNU EXPORT TO FILE ILE MASAYA USTUNE GERI ATIP ARKADASA YOLLUYOM AMA O ORNEK VERDIGIM UCAN KELEBEK ONDA CIKMIYO BUNUN SEBEBI NE OLABILIR DEDIKLERINIZIN HEPSINI YAPTIM AMA YOK

VEYA HANGI YOLU IZLEMEM LAZIM