Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Anonymous

Misafir

1

Thursday, 31.05.2007, 16:26

Flatcaste Ban Acmaaaaaaa

Evetttttttttttttt Flatcaste ban acma

tabiki anlatmicam heheh :))

1. sorru= sorum su bakalim allaturkadaa dj leri ugrastirmadan :D kendi banini acmasini bilen kac arkadasimiz var

ben baslıyorum

1 ben

2. soru= bilen varsa bunlari herkese yayan arkadslarimiz varmi ?

hayırrrrrrrrrr. :lol:

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 3.06.2007, 13:54

iyi marifet sanki ban atilmizsa demekkiş bir sebebi var

maxma

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 3.06.2007, 13:55

böle bir paylasim olamaz..
birisi banlaniyorsa bir radyoda site admini disinda kimse acamaz bana göre
böle bir soru sormak bile anlamsiz bana göre
sorularinizi lutfen düzgün bir sekilde soralim arkadaslar..

Anonymous

Misafir

4

Monday, 4.06.2007, 06:31

uyus maxma :D iyi okusana paylaşin demiyorum sadece bilenlerin oranini arastirmak amacim paylasmasina bende paylasirim sorun degil ama o zamanda radyoların cıvıgı cıkar :)

matrix

Stajyer

• Özel mesaj gönder

5

Tuesday, 5.06.2007, 08:03

ben biliyorum acmayı :D ama anlatmam bi cok kişi öretmemi istedi ama yanlıs bunlar öretmem :D

Ceren

Orta Düzey

• "Ceren" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Tuesday, 5.06.2007, 08:58

yakinda ban acma hicbir isinize yaramiyacak, ban kalkiyor :harika:

Alıntı sahibi ""AllaTurkaa""

IZMIR, Flatcastin coook yakinda cikaricagi son sürümünde 4.16
ban kaldiriliyor...
onun yerine dj in bircok imkani olacak
[list]listede istedigi kisinin yazilarini engelliye biliyor, sade dj okuya bilir
listede istedigi kisinin nickini gizliye biliyor, sade dj görüyor[/list]

eh birazda iyiler kazansin ;)

Epson Ali

Stajyer

• Özel mesaj gönder

7

Tuesday, 5.06.2007, 08:59

canlar önelikle biz türkmilleti olarak kural çiğnemeyi birilerine zarar vermeyi iyi bir şey zannedip nerde muzurluk var onun npeşinde koşuyoruz tabiki bu herkez için geçerli değil sanal alem okadar karmaşık ki herkez bunu bilir kime güveneceğin kimin amacı ne ilk etapta anlayamıyorsun ban açma konusu saçma bir konu bana göre insanların huzurunu kaçırıyor özallikle saldırı yapan kendini hacker zanneden bir takım aptallar iyi birşeyler yaptıklarını zannediyorlar biliyoruzki bunların bir coğu orta okul çağlarında çocuk ama neden se ben şu flatcast radyolarında bir sürü kendisini hacker zanneden aptal gördüm sadece onların haline gülüyorum kendilerince iyi haltlar karıştığını zannediyorlar ha iyileride var yok değil gerçekten çok değerli insanlar da ama bunlar zaten kendilerini belli ediyorlar özellikle orta yaş grupları sadece sohbet etmek ve müzik dinlemek amacı taşıyan kişiler ban açmasını artık bilmeyen kalmadı artık başka güzelliklerle uğraşmanın zamanı bence kendinizi yaptığınız işlerle gösterin namınızı iyi bir şekilde insanlara faydalı olabilecek işler yaparak kazanın saygılarımla EPSON ALi

• Özel mesaj gönder

8

Tuesday, 5.06.2007, 09:32

Nokta....iste budur :h050:

matrix

Stajyer

• Özel mesaj gönder

9

Tuesday, 5.06.2007, 10:14

valla ban olayına cözüm için gec bile kaldılar eger kalkarsa iyi olur ama bizim turk milleti işte onada bı cozum bulur :blink1: en azında ırc chat gibi kelıme yasagı getırsek kelımelerı engellesek yeterlı ;)

Anonymous

Misafir

10

Tuesday, 5.06.2007, 18:02

kelıme engelme imkansiz cunku bılgıler pcde toplanıyor yanı sennı kelımelrını baskarında olamaz onlarında o kelımelerı yasaklamsı gerekır.

4.16 versiyona gelınce bole bısey olur ama kaynak gostermeden deınanmayız kaynak gosterın ınanalım :up:

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

11

Tuesday, 5.06.2007, 20:32

valla yaren fm dediklerine sonuna kadar katiliyorum

matrix

Stajyer

• Özel mesaj gönder

12

Tuesday, 5.06.2007, 20:59

Alıntı sahibi ""pesimist""

kelıme engelme imkansiz cunku bılgıler pcde toplanıyor yanı sennı kelımelrını baskarında olamaz onlarında o kelımelerı yasaklamsı gerekır.

4.16 versiyona gelınce bole bısey olur ama kaynak gostermeden deınanmayız kaynak gosterın ınanalım :up:

pesimist neden kelıme engelleme olmasın radyolar flatcast uzerınden calısıyor ısteseler yapabılırler kendılerıne deneyımlı guzel eleman alsalar :D bıde yatırım yapsala :lol: kelıme yasagı olsa cok guzel olur neyse saka bıryana insallah yenı versıyonda butur sorunlar olmaz hayırlısı olsun

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

13

Tuesday, 5.06.2007, 21:11

bu biraz zor ama görcez

Anonymous

Misafir

14

Wednesday, 6.06.2007, 07:47

Alıntı sahibi ""matrix""

Alıntı sahibi ""pesimist""

pesimist neden kelıme engelleme olmasın radyolar flatcast uzerınden calısıyor ısteseler yapabılırler kendılerıne deneyımlı guzel eleman alsalar :D bıde yatırım yapsala :lol: kelıme yasagı olsa cok guzel olur neyse saka bıryana insallah yenı versıyonda butur sorunlar olmaz hayırlısı olsun

dedigim gibi kelime yasagi olmaz bilgiler pc de toplanıyor anlıyan anladı anlamıyon varsa eklesın benı anlatım :)

matrix

Stajyer

• Özel mesaj gönder

15

Wednesday, 6.06.2007, 10:43

ozaman bilgileri admınden yasaklama gibi bisey olsa yada kendılerı bılgılerı pcye degılde serverde toplama yapabılırler unutma ınsan oglu ıstedıkten sonra herseyı yapar yeterkı ımkan olsun :D :D

yenı surum sımdıden hayırlı olur ınsallah :D bakalım bunun ıcın saldıranlar napacak :D

Anonymous

Misafir

16

Wednesday, 6.06.2007, 11:42

hehe o olabılır :))

wirus

Acemi

• Özel mesaj gönder

17

Wednesday, 6.06.2007, 17:15

bi deneyelim belki olur

wirus

Acemi

• Özel mesaj gönder

18

Wednesday, 6.06.2007, 17:16

tskler

Anonymous

Misafir

19

Thursday, 7.06.2007, 13:08

Alıntı sahibi ""wirus""

bi deneyelim belki olur

neyi deniyon anlamadim :)

dehlo

Stajyer

• "dehlo" bir erkek

• Özel mesaj gönder

20

Sunday, 24.06.2007, 11:28

mrb arkadasalr aslinda ban kaldirmak guzel bisey herkes kendi acisindan dusnmus peki uyus dj lere ne demeli yayindayken sacma sapan bir konu acmak ve bu konuda görüsü kendisne ters tüsen kişini konusma özgürlügünü englemeye ne demelii iste burda ban devreye giriyor ozaman ben bu bani kaldirm iste bir dj tarafsiz olamli veya tartismalara son noktayi koymali ama bir insanda ahlaksiz oldumu hic bir bilgis bile yoksa ha bire internet kafe degisr banida hep kalkmis olur ha ha zor ama bazi konular bazi arkadsalrin cok zoruna gidebiliyor yani o gece veya o gun cekilmez bir cile olabiliyor djlere cok is dusuyor tarafsizlik isii ):):):)