Giriş yapmadınız.

SOMEDIA

Stajyer

• "SOMEDIA" bir erkek
  • Konuyu başlatan "SOMEDIA"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 27.05.2010, 04:55

Site Yapan Arakdaslara Bir Kac Önerim

selam arkadaslar,
öncelikle paylasim yapan herkese tsk ederim.
cogu indexleri izledim ve sunu fark ettim. ( beni yanlis anlamayin kesinlikle sadece bir öneri)

Dikkat edilmesi edilen konular :

1 .herkes sadece exploererde internete girmiyor.(firefox,chrom ve opera kullanan arkadaslarida düsünün)
siteyi yaptikdan sonra en az 2 browserden deneyin görünümü .
2. cogu arkadaslar arka plani GIF yapmis ( firefoxdan radyoya gelen arkadaslar radyoda yazmakta zorluk ceker)
3. siteleri genisligini en fazla 1000 yapin ( 17 ve 19 luk ekranlarida düsünün )
4. site ortalamasini "center" veya "absolut" ayarlari editörünizde verin.

Dipnot : elestiri kabul edemeyen basariya ulasamaz.

tüm arkadaslara basarilar dilerim

saygilarimla

((yesil-cimen))

Profesyonel

• "((yesil-cimen))" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 28.05.2010, 10:28

SOMEDIA, tesekkürler kardes önerilerin icinn..

T U R U N C U

Orta Düzey

• "T U R U N C U" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 28.12.2010, 13:10

Bu konu biraz geride kalmis ama index yapan arkadaslar devamli dikkate almali aynen benimde tavsiyelerimdir:) bu konu sabitlense aslinda yararli olur!

• "GeCeDuSu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 24.04.2011, 07:05

index istey yardim ltf

selam merhabalar

selam merhabalar hayırlı sabahlar dlerim arkadasım öncelıkler basarılar dılerım gercekden cok mukemmel calısmalara el atmısın super ındex ve wep tasarımların var bir sitede senın wep tasarımından birtanesini gördum gercekden cok hosuma gitti bu konuda bana yardım edermısın linkini vereyim sana hangı sıte olduna bakarsan sevınırım [edit] bu sıte gercekden cok guzel bu sıtenın aynısından yapabilmemiz mumkunmu ama o mavı benım dedım biraz daha romkantık kırmıızlı bisi bu konudayardım edermıısn bana rica etsem nasıl olur nasıl yapabilir neye mal olur bilmek istiyorum bilgilendirirseniz benı sevinirim Gültanem Fm olarak height=600 width=950 capında bisi gerkiyor bu konuda bir cev verirmisinz bana rica etsem simdiden tskler olumlu yada olumsuz bilgilendırırsenız benı sevinirim sagolun simdiden.. :1alkis: blogcuya uygun olabiliyosa iyi olur egerkı olmazsa ben ftb tabanlı hostın alıcam egerkı olumu bir cev verirsenız bana cok memnun olurum tskler....

Bu mesaj 3 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Ha®uN" (24.04.2011, 10:28)

5

Monday, 22.08.2011, 16:53

emeklerinize sağlık