Giriş yapmadınız.

(Masum)

Bilge

• "(Masum)" bir kadın
  • Konuyu başlatan "(Masum)"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 30.05.2010, 18:32

Yabanci Dilde Temalar

AllaTurkaa olarak forumda yabancı dildeki temalarida paylaşmaya karar verdik. Açılmış olan bu yeni bölümümüzde sadece yabanci dildeki temalarınızı ekleyebilirsiniz.

Neden bu bölüme gerek duyuldu ?
Flatcastta sadece Türk değil yabancı kullanıcılarda bulunmakta onlara ve yabancı temalar kullanmaktan hoşlanan kişilere hitab etmek amacı ile açılmıştır.

Buraya eklenen temalar nasıl seçiliyor ?
Buraya her tema eklenmeyecek malesef, Flatcast Tema Ekle Paylaş da oylama yapıldıkdan sonra ait oldukları bölümlere taşınmış temalar arasından sadece Excellent Flatcast Preset'e girmeye hak kazanmış olan temalar burda yer alacaktır.
Yanlışlıkla eklenen temalarda görevli arkadaşlarca uygun bölüme taşınacaktır.

Ne yapmak gerek ?
Temaları Excellent Flatcast Preset'e girmiş tema sahiplerinden ricamızdır, temalarındakı button yazılarını yabancı dilde yazıp yeniden burayada eklemeleri. Temalarınız buraya ekledikten sonra Karma Tema International Pereset'de yayınlanma hakkına kavuşacaktır
Burası için özel tema yapmanıza gerek yoktur, zaten hazırda olan temalarınızdaki yazıları değiştirmeniz yeterli olacaktır.

Temalarda yazmanız gereken buttonlar için örnek:

Giriş - Login
Renk - Color
Kalın - Bold
Italik - Italic
Çizgi - Underline yada U
Ifadeler - Smiley
Kayıt - Save
Misafirler - Online yada Friends
Toplam - Total
Saat - Time
Çalan şarkı - Play
Büyük - Big
Küçük - Small

Bu bölüme eklediğiniz temalar yetkili arkadaşlar tarafından onaylandıkdan açılacaktır..!

AllaTurkaa Yönetimi

2

Tuesday, 1.06.2010, 07:05

İnternational tema kategorisi forumumuza hayirli uğurlu olsun,temennimiz Türkiyenin tanıtımına katkı sağlar.Konuyu düşünüp uygulamaya koyan yöneticilerimize teşekkür ederim.Forumun en yaşlısı olarak ilk temayi ben koydum :D inşallah görevli arkadaşlarımız onaylar Türkiyeyi resmeden bir tema olduğunu düşünüyorum...Saygımla

3

Wednesday, 30.03.2011, 12:23

yabanci dilde tema

GERCEKTEN GUZEL DUSUNULMUSTE ;TEK BENIM GIBI ACEMILERIN TEMASI ;<YANI YABANCILAR MUTLAKA GUZELIN DE GUZELINEMI BAKIYOR SIZCE <HERKESE ACIK OLSA OLMUYORMU SAYIN YETKILILER ;ZATEN TEK FARK YAZILAR DEGILMIKI INGILIZCE YAZILACAK OLAN ;HERKESE ACIK OLSUN DAHA EGLENCELI SEYLER CIKAR ORTAYA BENCE YINEDE KARAR SIZLERIN :
SAYGILARIMLA 27. A :1alkis: