Giriş yapmadınız.

• "ZamansizEsinti" bir erkek
  • Konuyu başlatan "ZamansizEsinti"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 7.06.2010, 09:32

reklam kaldirma kodu

selamlar alaturkaacilar bilidingi gibi ucretsiz sitelerde reklam derdi var bu kod care olacak herkeze

<textarea Style="width: 1px; height: 1px" Rows="1" Cols="1">

<SCRIPT LANGUAGE="Javascript">

if (parent.frames.length > 0)

parent.location.href=self.location;

</SCRIPT>

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 7.06.2010, 23:04

reklamları kaldırdıgınız da sıte yonetımı fark ettıgı anda sıtenizi kapatır
onlar da reklamlardan kazanıyor

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 4.07.2010, 21:19

ssayin moderatörüm haklisiniz fakat sonucta Demo siteler elbet bir zaman siliniyor reklam olsada olmasada cogu zaman reklamlar sinir bozucu oluyor ve sitenin gec acilmasina donmasinada neden oluyor suana kadar 4 sitede denedim blogcu blogspot orgfree someee hala saglam duryorlar saygilar

4

Sunday, 4.07.2010, 21:29

blogcu blogspot orgfree
zamansız esinti en gözde siteler..kapanmaları söz konusu bile olamaz milyonlarca üyeleri var..dikkat edinde yakalanmayın:))

5

Sunday, 4.07.2010, 21:32

blogcu blogspot orgfree
zamansız esinti en gözde siteler..kapanmaları söz konusu bile olamaz milyonlarca üyeleri var..dikkat edinde yakalanmayın:))

söz konusu o sitelerin kapanmasi degil , sözkonusu o sitenin reklamlarini silmek Radyodan ...

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Sunday, 4.07.2010, 22:17

ınsallah yakalamazlar

• Özel mesaj gönder

7

Sunday, 4.07.2010, 22:38

Evet reklamın silnidiğini yakalarlarsa üyenin açtığı siteyi siliyorlar Onur modum :thumbup:

8

Tuesday, 6.07.2010, 00:52

Haddim Olmayarak Özür Dilerim Ama Olaya Birde Şu Tarafından Baksak..!

Herkes Bir Takım Emek Sunuyor Vede İmzasını Atıyor.!
Acaba Siz Emeğinizin Editlenmesini Ne Kadar İstersiniz ...???
Yada Şöyle Diyim Gelir Kaynağınızın Elinizden Alınmasına Ne Derece Göz Yumarsınız..???

Zamansız Esinti Arkadaşım Çokta İstenebilir Ama Lütfen Forum Kuralları Ve Dahada Önemlisi Saygı Çerçevesinde Paylaşımlarda Bulunalım Lütfen :(

Sizinde Anlayışla Karşılayacağınıza İnanıyorum'ki Sizde Bilirsiniz Bu Yasal Bir Paylaşım Değil Bence Enazından Blogcu Yönünden Öyle

Selamlar Saygılar

9

Tuesday, 6.07.2010, 01:17

Haddim Olmayarak Özür Dilerim Ama Olaya Birde Şu Tarafından Baksak..!

Herkes Bir Takım Emek Sunuyor Vede İmzasını Atıyor.!
Acaba Siz Emeğinizin Editlenmesini Ne Kadar İstersiniz ...???
Yada Şöyle Diyim Gelir Kaynağınızın Elinizden Alınmasına Ne Derece Göz Yumarsınız..???

Zamansız Esinti Arkadaşım Çokta İstenebilir Ama Lütfen Forum Kuralları Ve Dahada Önemlisi Saygı Çerçevesinde Paylaşımlarda Bulunalım Lütfen :(

Sizinde Anlayışla Karşılayacağınıza İnanıyorum'ki Sizde Bilirsiniz Bu Yasal Bir Paylaşım Değil Bence Enazından Blogcu Yönünden Öyle

Selamlar Saygılar

harikasın babush :thumbup:

• Özel mesaj gönder

10

Friday, 16.07.2010, 07:37

BaBuSh insanlar para icin sanal alemde yapmadigini birakmiyor sen belki yenisin reklam domain hosting uploadlarda downloarlarda neler neler döndügünü
resim arkasina reklam koyalar acmak istedigin linkin arkasina reklam koyarlar sirf her tiklandiginda bilmem kac cent pava versin diye bu insanla neden dogru durust yerlere reklami yerlestirmiyor hic dusundunmu?? dusunseydin bana emek caliyorsun demezdin emegi onlar caliyor free ucretsiz site diyo her tarafa gizli reklam koyuyorlar yetmezmis gibi bide ust taraf alt köseye ekran önüne geliyor bu reklamlarin icinde viruslu olanlarda cikiyor bizler bunlari engeliyoruz adam gibi is yapsalar kulaniciya hizmet istiyorlarsa bu kadari olmaz kendi fikrim 1o yilimi bosa verdigimi zanetmiyorum INTERNET icin
(ucretli degil ucretsiz sitelerden bahsediyorum) hic bir emek calinmiyor SAYGILAR

• Özel mesaj gönder

11

Friday, 16.07.2010, 22:52

BaBuSh insanlar para icin sanal alemde yapmadigini birakmiyor sen belki yenisin reklam domain hosting uploadlarda downloarlarda neler neler döndügünü
resim arkasina reklam koyalar acmak istedigin linkin arkasina reklam koyarlar sirf her tiklandiginda bilmem kac cent pava versin diye bu insanla neden dogru durust yerlere reklami yerlestirmiyor hic dusundunmu?? dusunseydin bana emek caliyorsun demezdin emegi onlar caliyor free ucretsiz site diyo her tarafa gizli reklam koyuyorlar yetmezmis gibi bide ust taraf alt köseye ekran önüne geliyor bu reklamlarin icinde viruslu olanlarda cikiyor bizler bunlari engeliyoruz adam gibi is yapsalar kulaniciya hizmet istiyorlarsa bu kadari olmaz kendi fikrim 1o yilimi bosa verdigimi zanetmiyorum INTERNET icin
(ucretli degil ucretsiz sitelerden bahsediyorum) hic bir emek calinmiyor SAYGILAR
Arkadaş haklı adı üzerinde free site nerde free lığı reklamlardan sitelere girilmiyor Bile. helede pop-up reklam koyuyolarsa. Bence emek verilen bişeyi bozarsan, silersen, çalarsan emek hırsızlığı olur ama free sitelerde emek yok bence. Tamam adamların gelir kaynağı reklam ama reklamında bir uslubu var. Örneğin bakın flatcast.com'a sitenize eklediğiniz iframe kodlarınan bahsediyorum radyo kapalıysa belirli bi bölgede efendice reklam var free sitelerde bu tür düzenli reklam kullanabilirler.

12

Tuesday, 20.07.2010, 00:24

Arkadaşım Ewet [edit] Değilim Ama Enaz Senin Kadar Eski Olduğuma Emin Olabilirsin ;)
Reklam İşine Gelirsen Site Sahibi İstediği Gibi Reklam Ekler Buna Üyeler Karar Veremez Adı Üzerinde Free İsterse Sana O Hakkıda Wermez
Bence Sen Önce Free Ne Anlam Taşıyo Onu Bi Düşün Sonra Karar Wer..???
Yıllarını Wermişin Ama Boş Gibi Biraz Her Önüne Geleni Tıklıyorsan Bunda Yapacak Bişi Yok Reklamlarıda İzliyecen Mecburen :D
Ha Bide Şuwar Reklamdan Hele Hele Siteden Bile Wirüs Yiyosan Bence Sen Antivirüsünü Çöpe At ;)

Lütfen Yorumları Yanlış Yöne Çekmeyin Yazdıklarım Ben Sadece Yasal Olmadığı Düşüncemi Söyledim
Gerisi Size Kalmış Dilediğinizi Yapabilirsiniz Elbetteki Saygılar

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "nisa nisa" (21.07.2010, 17:28)

• Özel mesaj gönder

13

Tuesday, 20.07.2010, 06:47

öncelikle 1o yildir net kullanicisim diye ([edit] kelimesini) kulandigin icin seni kiniyorum eger bu kelime yakisik kalicaksa sahibine aittir kötü söz direk sahibine iade ediyorum.
1. emek diyorsan mp3 indirme.. eminim indirmisin indiriyorsun hala
2. site sahibi free site acmis ise haklidir diyorsun milet mp3 film oyun full program adult hersey blogcu blogspot ve benzeri sitelere koyarak download edilmesini sagliyor ve para kazaniyorlar niye bu hak sahibi dedigin SITE sahipleri insanlar bunlara izin veriyor illeal program film mp3 demiyor demekki herkesin birbirnden fayladigi bir cikari var (fre site reklam koysun ama ekran önüne koymanin ve koskoca yapmanin manasi yok niye reklam var demiyorum)sen bunu anlaman icin biraz daha tecrubeye sahip olman lazim zamanla eminim hak vericeksin bana saygilar demicem hak etkmiyorsun ugurlar olsun..

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "nisa nisa" (21.07.2010, 17:30)

• "nisa nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

14

Wednesday, 21.07.2010, 17:31

forumumuz da argo kelimelerini kullanmak yasaktır
lütfen kullandıgımız kelimelere dikkat edelim arkadaşlar

• "MELTEML" bir kadın

• Özel mesaj gönder

15

Thursday, 12.05.2011, 01:35

tşk paylaşımın için emegine saglık

16