Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Tuesday, 8.06.2010, 19:02

EXPER EWM-1 kablosuz modemlerde flatcast port açmak

Öncelikle flatcast radyomuzu açarak maping infodan local IP no öğreniyoruz

daha sonra tarayicimiza 192.168.1.1 adresini yazarak modemin kullanici paneline ulaşiyoruz

ttnet tarafindan verilen bu modemlerde şayet değişmediyseniz genelde kullanici adı admin parola ttnet tir

açilan pencereden gelişmiş ayarlari seçiyoruz

ve tekrar açilan pencereden nat tıklıyoruz

ortadaki ekle butonuna basıyoruz

ve bu resimdeki gibi gerekli yerleri aynen dolduruyoruz,ilk başta almiş olduğumuz local IP mizi yaziyoruz ve uygula butonuna basiyoruz

ve sonuç portumuz açık güzel yayınlar dilerim..

Not:konunun yeri burasi değil fakat ilgili yerde açma yetkim olmadığından burda açtım yetkili arkadaşlar ilgiili yere taşırsa sevinirim.Çokça kullanılan bir modem türü internette bununla alakalı çokta bilgi yok sayin üyelerimiz faydalansın istedim...saygımla