Giriş yapmadınız.

baqbaq

Acemi

• Konuyu başlatan "baqbaq"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 9.06.2010, 19:22

Radyoya Dinleyici olarak Giremiyorum

Merhaba arkadaşlar, Radyoya dj olarak giriyorum ve dinleyicilerde sorunsuzca girebiliyor, başka dj girdiğinde ben dinleyici olarak giremiyorum, hata alıyorum..
Hata şu:
Flatcast uses P2P-technology. Currently there is no node, which could deliver you the stream data. If only a small number of viewers join the stream, the reason for the problem might be at the others. If you got the problem more often, the most common reasons are:

• You have installed a "Personal Firewall" like ZoneAlarm, XP Firewall etc. Open within this firewall port 40123 for UDP.
  • You are connected via a router/firewall with the internet, which blocks UDP frames. Create a fixed mapping on port 40123 to the sender PC. Some explainations how do this you will find at www.portforward.com
Bu hatadan diğer arkadaşlarda almış baktım ama benim tahminim radyo kurucu nickini Beni Hatırla yaptıgım için o kullanici adiyla girdiği için izin vermiyor diye sanıyorum onun için farklı tarayıcıdan giriyordum, fakat artık ondada aynı hatayı almaya başladım.. Sanırım bu hatada bilgisayardan izin alınması gerektiğini söylüyor fakat neresinden ve nasıl alıcam, nasıl halledicem bir türlü çözemedim, yardımcı olursanız çok sevinirim.

• "<<berdush>>" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 9.06.2010, 19:31

burayi bi incele,
sana yardimci olucaktir
Flatcast P2P hatalari ve aciklamalari.

Seninki1314

Orta Düzey

• "Seninki1314" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 9.06.2010, 19:32

Sitede aramayi kullanip portunu nasil acacagini ögrenebilirsin..