Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "slowcu" bir erkek
  • Konuyu başlatan "slowcu"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 10.06.2010, 01:34

artik sen benim nefretimsin

Bir aşk beslersin büyütür budak budak dal edersin. Birgün gelir kaybolup gider ellerinden işde o zaman sevgin biter nefretin başlar ama ben sana nefret bile duyamıyorum....
Agzıma aldıgım her nefret sözleri dahil senden kıymetli Unutma ki sen nefretime bile laik degilsin.
Gelme bana canın sağ olsun, dönme bana yolun açık olsun, ben şimdi başka kalplerdeyim. buda sana KAPAK olsun....

Ne sen engin bir deniz nede ben kırık bir tekne yapayanlız dünyanda başka birini bekle ne sana acırım ne kendime sadece birtek kişiye acırım o da yerime geçecek insana

SENİ SEVDİĞİM GÜNE LANET OLSUN... SANA VERDİĞİM DEĞERE YAZIKLAR OLSUN... SENİ TUTAN ELLERİM KIRILSIN... SENİ SEVEN KALBİM DURSUN... SENİ GÖREN GÖZLERİM KÖR OLSUN... EN ÖNEMLİSİ BU HAYATTA SENİ TANIDIM YA BU HAYATA LANET OLSUN... SENDEN NEFREEEET EDİYORUM.........

artık ne farkeder birgün çıkıp gelsende yanımdan ayrılmayıp hergün beni sevsende yıldızları indirip yoluma gül döksende benim için öldün sen yasiyorum desende

yaralarımı sarmak isterken karşıma cıktın kapanmaya başlandığını hissetdiğim anda daha beter yaraladın beni şimdi git bişey söleme anlamsız kelimeleri kulanmaya kalkma o kadar küçülme gözümde bari ŞİMDİ SADECE GİT ama benden aldıklarını geri vererek

sana bir teşekkür borçluyum.çünkü sen bana aşkı,aşkın yanında da nefreti öğrettin.keşke öğretmeseydin,keşke seni öldü bilseydimde senden nefret etmeseydim.elveda eski aşkım yeni nefretim...

Sevdim seni sanma kalbim yetimdir...Ölsemde yalvarmam aşkım asaletimdir.......

meçhul olmuş lakabım gittiğinden beri.kaybettim kendimi gel güzel gözlüm.bulayım yine benliğimi...
Cesedimi arap şükrünün karanlık sokaklarında bulmuslar esim dostumdurmamıs gece gündüz aglamıslar Cesedimi su yerıne Rakıyla yıkamıslar..Cenazeme Dua yerıne Ferdi Babadan Okumuslar Ne Müslüm Ne Ferdi Kimse Bilmez derdimi Sen Söyle Güllü Abla ..Nereden SEVDİM O ZALİMİ

SEVME BİR YALANCIYI, ÇEKERSİN SONRA AŞK ACISINI...

bende hakkin kaldiysa eger sevildigin gunlere say

kaderimi sen mi çizdinki ölümüm elinden olsun

Dünyami kararttin, canimdan can aldin.Askin adi batsin , birak sevdan yüregimde kalsin.Sen orada nefretimle yan.

NEDEN BUNU BANA YAPTIN NEDEN SENDEN BEKLEMEZDiM SEN DÜNYANIN EN ASAGILIK iNSANISIN Bi DAHA SAKIN KARSIMA ÇIKAMA

iNSANLAR VARDIR SEVGiYE LAYIKTIR ! iNSANLAR VARDIR SEVGiNiN EN YÜCESiNi VERSENDE ASAGLIKTIR ...!

3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen kendini 10 kuruşluk hissedermiş şimdi aynaya bak ve o 3 kuruşluk suratına tükür.
Artık Ne duamsın, Ne mutlulugum, ne aşkım, nedeee NEFRETİMSİN

2

Thursday, 10.06.2010, 01:39

SENİ SEVDİĞİM GÜNE LANET OLSUN... SANA VERDİĞİM DEĞERE YAZIKLAR OLSUN... SENİ TUTAN ELLERİM KIRILSIN... SENİ SEVEN KALBİM DURSUN... SENİ GÖREN GÖZLERİM KÖR OLSUN... EN ÖNEMLİSİ BU HAYATTA SENİ TANIDIM YA BU HAYATA LANET OLSUN... SENDEN NEFREEEET EDİYORUM.........

bi çok insanın içinde çok seyler bulabileceği çok güzel bir paylasım daha kalemine yüreğine sağlık murat...

• "öcüğün_böcüğü" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 10.06.2010, 01:56

Hiç birşeye lanet okumak istemem zorla okutuyolar bazen ve şuan bende bu "bazen" kısmındayım..

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 10.06.2010, 13:31

Offf offf ellerinize sağlık,yüreğiniz dert görmesin...Bende bir sözle katılayım bu isyan yazısına...
"Üç kuruşluk insana,beş kuruşluk değer verirsen kalan iki kuruşa seni satar...!"Ama Allah büyüktür kimsenin ahıda kimsede kalmaz...!!!

• "HÜZÜNLÜ SERCE" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 2.09.2010, 18:14

artık ne farkeder birgün çıkıp gelsende yanımdan ayrılmayıp hergün beni sevsende yıldızları indirip yoluma gül döksende benim için öldün sen yasiyorum desende
NE FARK EDER....

Cok güzel paylasim,emeginize saglik..

PR€NS€S35

Profesyonel

• "PR€NS€S35" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Sunday, 2.01.2011, 23:19

cok guzeldi paylasim icin tskler yüregine saglik :thumbsup: