Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "MaVi - AdA"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 11.06.2010, 22:54

Kendi rayoma dinleyici olarak giremiyorum

Merhaba arkadaslar, umarim yardimci olabilirsiniz buraya yazmadan once okudum ve her seyi denedim sorunum cozulmuyor. oncelikle port acik yayin alabiliyorum dinleyici giriyor ama dusenler oluyor, yayini veriyorum fakat dinleyici olarak kendi radyoma giremiyorum.. baska radyolari deniyorum girebiliyorum bu sorun sadece benim actigim radyolarda ve her zaman degil, modemi bile yeniledim olmadi, pc operotoru geldi pc temiz sorun yok, radyoyu baska adrese aldim sonuc ayni, yeni sid aldim degismedi,net sirketine yazdim bizden degil sorun diyorlar,tarihi geriye aldim olmadi, dineyici giriyor sorun yok ama ben kendi radyoma giremiyorum . mozilla yukledim onunla denedim ihhh yine yok, windows7 kullaniyorum. turkiye gunduz saatlerinde hic bir sorun yok aksama dogru basliyor butun gece ayni sorun devam ediyor. yardimci olabilecek arkadaslara simdiden tesekkur ediyorum.

herkese kolay gelsin.

2

Friday, 11.06.2010, 23:04

Yayını yapan djin portları da açık olmalı. Arama butonuna port açma yazarsan gerekli bilgiyi alabilirsin.

(Masum)

Bilge

• "(Masum)" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 12.06.2010, 00:54

butun yollari denediginizi soylemissiniz,
peki radyoya giremediginiz nasil bir yazi aliyorsunuz,mutlaka flatcast tarafindan yabanci dilde sebepler yazin beyaz bir sayfa acilir
ordaki yazilari buraya ekleyebilirmisiniz ?

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 13.06.2010, 22:07

kendi radyoma giremiyorum

Arkadaslar yayindaki dj portlari acik bu konuda hic bir sorun yok. bir tek ben giremiyorum ve daha oncede yazdigim gibi belli saatlerde bu sorun, kapandiginda flat sayfasindaki yazi su..

Flatcast uses P2P-technology. Currently there is no node, which could deliver you the stream data. If only a small number of viewers join the stream, the reason for the problem might be at the others. If you got the problem more often, the most common reasons are:

* You have installed a "Personal Firewall" like ZoneAlarm, XP Firewall etc. Open within this firewall port 40123 for UDP.

* You are connected via a router/firewall with the internet, which blocks UDP frames. Create a fixed mapping on port 40123 to the sender PC. Some explainations how do this you will find at www.portforward.com

deli olacam bu sorun nedir, az once denedim baska radyoya giriyorum, kendi yerimde yayin aldim dinleyici dustu.. Yardimci olabilen varsa cok sevinirim bir fikir en azindan ben cikamadim bu isin icinden :( evde baska pc ler var onlardanda girilmiyor yani pc ile ilgili degil sorun.yardimlariniz icin simdiden cok tesekkur ediyorum..

Ceren

Orta Düzey

• "Ceren" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 13.06.2010, 22:22

• Özel mesaj gönder

6

Monday, 14.06.2010, 13:05

tesekkur ederim ceren arkadasim ama benim sorunum buda degil sanirim, ben yayindayim mesela portum acik gelmek isteyen dinleyicininde acik oldugundan eminim cunku benim djm ama giremiyor yinede, bugun bir arkadasim girdi pc ye bakti siteyi actigimda sayfanin altinda kirmizi goz isareti var orayi tiklayip actiginda internetin benim radyo sidini bloke ettigini gorduk, onu actik fakat su anda aksam saat 9 burada ve yine ayni sorun basladi, ayni islemi yapmis olsamda acilmiyor yine radyo ve giremiyorum. yalniz oradaki blokeyi kaldirdigimda bir yazi cikiyor ingilizce.. usenmeyip onuda yazacam size ..

Could not find a privacy policy for http://www.flatcast.com/de Mesage2 aspx.To view this site's privacy policy. contact the web site directly..

bu mesaji veriyor bu internet sirketiylemi ilgili yoksa flatcast ilemi anlamadim.

tekrar tesekekkur ediyorum.

saika

Stajyer

• "saika" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Monday, 14.06.2010, 14:22

yardim istiyorsun, fakat verilen önerileri uygulamayip hatta verdikleri linklerdeki aciklamalari okumuyorsun.
cerenin verdigi linkteki aciklamayi iyi oku, neden bazen girebilen oluyor, bazen sinirli kisi girebiliyor, bazen kimse giremiyor vs. vs.

ayrica anlatimin en basinda, portunun acik olup olmadigini nasil ögreneceginde yaziyor, mapping veya my pc de kirmizi eksiyi gördügün halde, hatanin baska biryerde olacagini düsünüyorsun.

• Özel mesaj gönder

8

Monday, 14.06.2010, 22:51

merhaba saika , once zahmet edip yazdigim icin tesekkur ediyorum, cerenin verdigi ve bu konuyla ilgili olan butun linkleri acip okuyorum bu sorunla bir aydir ugrasiyorum ve yapmadigim kalmadi neredeyse, acemi radyocu degilim ama cozemedigim bazi seyler var tabi bir cok arkadasim gibi. mapin , info eksi kirmizi degil portlarin acik oldugunu biliyorum cunku konrtol icin sadece o yolu denemiyorum.Yillardir boyle bir sey gelmedi basima bir aydir ayni sorun devam ediyor. yinede ilginiz icin cok tesekkur ederim tum arkadaslara kolayliklar diliyorum...

Ceren

Orta Düzey

• "Ceren" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Tuesday, 15.06.2010, 08:16

link veya sid versen faydali olur

• Özel mesaj gönder

10

Tuesday, 15.06.2010, 21:32

Merhaba ceren hayirli geceler, su anda sorun devam ediyor sid ve link veriyorum sid: 940252 link: http://www.goksufm.com az once portu kapali olan bir dj ye daha once actigim bir radyo sidi vererek yayin aldirdim ve ben aninda girdim oraya bir arkadasimin radyosunuda denedim acildi fakat benim actigim bir kac radyo ve burasi mumkun degil acilmiyor.

tesekkur ediyorum ilginizden dolayi.

kolay gelsin.

Ceren

Orta Düzey

• "Ceren" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Wednesday, 16.06.2010, 09:26

indexte bir cok hata olsada , flatcast kodunda bir hata yok.
malesef suan yayin kapali, fakat yazdiklarindan anladigima göre sorun bildigimiz "PORT SORUNU"
yinde kesin birsey söyliye bilmem icin yayininiza girmem gerek.

gördügün kirmizilar (sen ve djin) yayinda sadece kirmizi kullanici oldugu zaman kimse baglanamiyor, portu hatasiz acik olan biri girdigi an (yesil) diger radyolarda oldugu gibi sizin radyodada sorun olmayacaktir.