Giriş yapmadınız.

sprx77

Stajyer

• Konuyu başlatan "sprx77"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 14.06.2010, 08:26

blogcu ve tr li radyoma ıcınde gul olan indexs rıca etsem yaprmıszn arkdaslr

deegrlı arkdaslrım yapmıs oldugun zyardımalrınzdan dolayı szlere gercekten mınnettarız cok yarralı bılgıler verıyoysunz teskkur edrım szden rıcam blgcu ve trlı radyom var radyocandostlarffm.blogcu.com ve radyocandostlarfmm.tr.gg adreslı bu radyolm arıca etsem ıcnde kırmzıı gul olan ve dıjılerın ısmlerı soldan saga kayabılcek sekılde göstren bır ındexs yaprmısnz sımıden szden allh razı olsun emkelrınıze cook tesekkur edrım

Diva

Orta Düzey

• "Diva" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 14.06.2010, 09:20

1. yanlis bölüm
2. burda istek üzeri index yapilmiyor, nedeni isteklerin ardi arkasi gelmiyor ve bir index (Grafikleriyle birlikte) düsündügün kadar basit birsey degil.

sprx77

Stajyer

• Konuyu başlatan "sprx77"

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 14.06.2010, 09:23

ındeks ıcn cok uzldum tesekkur edrım

hayatımda ılk defa ugrscagım ve mutlu oldugum bır sey cıktı karsıma radyo ısı 2yıldr emklıydm sıkntıodan patlmak uzereydım szden rıcada bulndum o tur bı ındexs varsa hzr ıcnde gul olan veya yapabılcek yyetjkntkesınz hevesım kursagmda kaldı neyse tesekkur edrım en azından cevap verdınz sagoln bu kuck mutlulkta bıttı benım ıcn sagolun

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 14.06.2010, 09:29

Arkadaşım,
İndeksler arasında bakın bir dolaşın gayet güzel güllü indeksler var ;) Ama özel isteğe göre indeks yapılmıyor :S kırılmayın bu herkes için geçerli . Radyo güzel bir uğraştır,kolay gelsin ama hemen pes edip kırılmayın olurmu ? :rolleyes: Güzel bir indeks bulmanız dileğimle,iyi haftalar :)