Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

yaz2000

Acemi

• Konuyu başlatan "yaz2000"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 22.06.2010, 20:23

radyoma yönlendirme yapmislar ne yapabilirim (edit)

selam kendi radyomuz olan bir siteye baskasi kendi sitesi yerine onun siteye girisde bizim siteye yönlediriliyor o yönlendirmeyi nasil engelleyebilirim simdi mesala benim sitem www.xxx.com deilmi yanliz siz gezginler deyilde oraya adrese yani www.allaturka.de yapiyorsunuz gezginlere girmesi gerekirken baska siteye giriyor yani hakaret vede küfür iceren bir paylasimla beraberiz umarim yardimci olurzunuz bize bekliyorum.....

Bu mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "****ONUR*****" (22.06.2010, 20:54)

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 22.06.2010, 20:34

mesala ben kendı sıteme sızın lınkı otomatık yonlendırıyorsam o yonlendırmeyı ancak ben ıptal edebılırım
o yonlendırmeyı yapan kısı de onu ıptal edene kadar sıze gelemeye devam edeceklerdır

onerım guest ve gastları engellemenız nıkle gırenlerde ıse hakaret edenlerı bamlamanız baska cozumu yok
bıde sıtenızı degısmenız (bunu da yapmanız arkadaslarınız eskı sıtenızı bıldıgı ıcın eskıye gelırler buda dınleyıcı kaybınıza neden olur )

3

Tuesday, 22.06.2010, 20:37

yaz2000 ,

bu sorununun bu konuyla ilgisi ne??
yinede soruna kisaca cevap vereyim , engelliyemezsin!