Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

fcweji

Stajyer

• "fcweji" bir erkek
  • Konuyu başlatan "fcweji"

• Özel mesaj gönder

21

Monday, 16.08.2010, 09:18

GALİBA Bİ SORUN DAHA VAR :love: ?( :rolleyes: GİRİS YAPILMIYO FLATCAST.COM DAN... LOGİN DİORUM TEKRAR HEM KULLANICI ADI HEM SİFRE İSTİO ? ;(

• "<<berdush>>" bir erkek

• Özel mesaj gönder

22

Monday, 16.08.2010, 09:23

Nick yada sifreni yanlis giriyo olabilirmisin

etravon

Stajyer

• Özel mesaj gönder

23

Monday, 16.08.2010, 13:33

Yayin Açilmiyor

Slm.arkadaşlar bizim şöyle bir sorunumuz var yayını alan bir arkadaşımızın yayınını dinlemek için radyoya girmek istediğimizde radyo açılacak gibi oluyor ama açılmadan kapanıyor.o arkadaşın yayınını dinleyebilmek için önce ben yayın alıyorum o arkadaş girip benim yayını dinliyor sonra çıkıp yayını alıyor ve ondan sonra dinleyiciler dinleyebiliyor ve ben girip dinliyebiliyorum.arkadaşın ifadesine göre ben radyodan çıktığım an yayını düşüyormuş bu sorun 10 gündür var. daha önce yayınla ilgili bir sıkıntı yoktu yardımcı olursanız çok seviniriz..saygılar.

24

Monday, 16.08.2010, 13:43

modeminizie port açmalısınız port sorununuz var

etravon

Stajyer

• Özel mesaj gönder

25

Monday, 16.08.2010, 15:22

Yayin Açilmiyor

Slm.arkadaşlar bizim şöyle bir sorunumuz var yayını alan bir arkadaşımızın yayınını dinlemek için radyoya girmek istediğimizde radyo açılacak gibi oluyor ama açılmadan kapanıyor.o arkadaşın yayınını dinleyebilmek için önce ben yayın alıyorum o arkadaş girip benim yayını dinliyor sonra çıkıp yayını alıyor ve ondan sonra dinleyiciler dinleyebiliyor ve ben girip dinliyebiliyorum.arkadaşın ifadesine göre ben radyodan çıktığım an yayını düşüyormuş bu sorun 10 gündür var. daha önce yayınla ilgili bir sıkıntı yoktu yardımcı olursanız çok seviniriz..saygılar.
bu yazıma cevaben port açın demişsin arkadaş müşteri hizmetlerini aradı prtlar açıkmış acaba eksik birşeymi yapıyoruz lütfen yardımcı olsanız saygılar..

Sütlac

Profesyonel

• "Sütlac" bir kadın

• Özel mesaj gönder

26

Monday, 16.08.2010, 18:25

etravon,
port bilgisi icin musteri hizmetlerini aramaniza gerek yoktu
herhangi bir radyodayken chat alanina sag tiklayin ve Mapping Info yazan yere tiklayin
kucuk bir pencere acilacaktir, My PC yazan yer eger yesil ise port aciktir
kirmizi ise port kapalidir

asagidaki linkde tam aciklamalar mevcut
Flatcast icin Port Acmak

fcweji

Stajyer

• "fcweji" bir erkek
  • Konuyu başlatan "fcweji"

• Özel mesaj gönder

27

Wednesday, 18.08.2010, 22:33

TABİKİ HAYR

Alıntı

" linkhref="'index.php?page=Thread&postID=326171#post326171'">Nick yada sifreni yanlis giriyo olabilirmisin

Alıntı

" linkhref="'index.php?page=Thread&postID=326171#post326171'">Nick yada sifreni yanlis giriyo olabilirmisin

• Özel mesaj gönder

28

Wednesday, 18.08.2010, 22:36

GALİBA Bİ SORUN DAHA VAR :love: ?( :rolleyes: GİRİS YAPILMIYO FLATCAST.COM DAN... LOGİN DİORUM TEKRAR HEM KULLANICI ADI HEM SİFRE İSTİO ? ;(

flatcast.info dan giris yapmayi denedinizmi ??

29

Wednesday, 18.08.2010, 22:41

actım acmasına da giremyorum ki

flatcast mı giremiyosunuz ??

flatcast da sorun yok şuan rahat giriliyor

şifrenizde yanlışlık vardır

BURDAN ŞİFRE İSTEYEİBLİRSİNİZ