Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "karRdelen"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 29.06.2010, 08:43

Tasarimci Arkadaslar

Bİ radyom var bana link alip indexi yababilcek tasarımcı arkadaslara ıhtıyacım var yardımcı olurmusunuz bana ındex te sadece bi kac isim degiscek arkadaslar cevaplarınızı beklıyorumm

Asuman

Stajyer

• "Asuman" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 29.06.2010, 10:22

bircok üye sana yardimci olacaktir, fakat yardimi, hazira konmayla karistirmayin!
baslangici yap takildigin yerlerde sor!

bu bölüm baslangici yapmani saglayacaktir
http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…ard&boardID=137

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 30.06.2010, 14:30

ARKADASLAR BI YARIM SAATINI AYIRIP SU BENIM RADYOYUU FALIYETE GECIRSEKK Tasarımcıı arkadaslarr yardımlarınızı beklıyorumm :( :(

(Masum)

Bilge

• "(Masum)" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 30.06.2010, 14:33

indexin icindeki kodlari kopyalayip buraya ekleyin
size degisikligi nerden yapacaginizi gosterelim
kimseye muhtac olmadan kendiniz yapabilmeniz en iyisi..

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 30.06.2010, 15:04

arkadaslarr bu ındexe bi kac isim yazılcak ve radyoyu icene atmak istiyorum ben yapamadım o kadar ugrastım bırı bana yardımcı olsun
karRdelen belirtilen dosyaları ekledi:
  • index.rar (1.8 kB - 117 defa indirildi - en son: 8.11.2023, 22:57)

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Wednesday, 30.06.2010, 16:09

<div><font class="ws16" color="#FFFFFF">Buraya radyonuzun ismini ve dj isimlerini yazabilirsiniz... dj xxxx; dj xxxxx djxxxxx dj xxxxx......... Copyright 2009/Design By efes...</font></div>

<div><font class="ws16" color="#FFFFFF">Buraya istediğinizi yazabilirsiniz... copyright design by efes .............</font></div>
</div></marquee>

ısımlerı buraya yazabılırsınız yerı sılıp ıstedıgınızı yazabılırsınız

<IFRAME height=600 width=800 src="http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=xxxxxx" frameborder="0" scrolling="no"></IFRAME></div>

sıd numaranı da xxxxxx olan yeri silip kendi radyonuzun sid numarasini koyacaksınız