Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Özel mesaj gönder

21

Thursday, 1.07.2010, 17:26

Bak bu çok güzel olmuş :thumbup: hemen indirdim 8) Ellerine sağlık...

22

Thursday, 1.07.2010, 17:35

Aslindada tabiki dogal oalrak kirmziisnida yapmsidim abla ama nedense Fcpde kirmiziyi eklememissim unutmussum ablaa neysem yeniden ekledim :)

_*YAGMUR*_

Profesyonel

• "_*YAGMUR*_" bir kadın

• Özel mesaj gönder

23

Thursday, 1.07.2010, 17:42

emegine yuregine saglik ablasi muhtesem olmus anlamli kirmizi anlai sanli al bayragimiz super dizyn yapmissin ablacim ellerine saglik gokteki yildizlar yetmez senin emegine :)

24

Thursday, 1.07.2010, 18:23

Ellerine sağlık Kaan güzel bir tema olmuş çokta emek sarfetmişsin,konu desen süper ama ortadaki ay yıldız pek belirgin olmamış :huh: Üzgünüm :S Senden aynı konuda yeni temalar bekliyorum,tabiki daha güzellerini :thumbup: Emeğine paylaşan yüreğine teşekkürlerimle ;)

Ablaa o resmi bilerek öyle yerlestirdim , türkiyemizin haritadaki sekli olarak kesip yani , Resmi bilerek böyle kara tuttum gizemli bir görüntüsü olsun istedim , ama okadar belirgisiz oldugunu düsünmüyorum , tskkür ederim yagmur ablaa yorumun icin ..

• Özel mesaj gönder

25

Thursday, 1.07.2010, 19:28

Şimdi sen açıklayınca tamam bir harita çizimi olduğunu anladım birde bizim bayrağımızdaki ay sağa dönük yukarıya değil sende biliyorsun ya...Duman gibide bir efekt katmışsın sanırım valla ben zor anladım ay yıldız olduğunu :S Diğer arkadaşlar net biz anladık diyorsa okey göz bozukluğuma ver :D Gördüğümü,düşündüğümü yazarım biliyorsun ısrarla tekrarlıyorum bu konuda senin o vatan hasretiyle çarpan yüreğinle aydın bakışınla ben daha güzel temalar bekliyorum.İster kız,ister kırıl ama daha güzellerini istiyorummmmm :thumbsup: Atatürk'lüde olabilir,askerlide olabilir bak sana konu üretiyorum ;) Türkiye'ye gelmeden bu konu üzerinde dur üret,bizde gururla kullanalım 8) Ne fena ablayım demi? Meyve veren ağacı, daha çok meyve almak için taşlarım bunuda unutma :thumbup:

26

Thursday, 1.07.2010, 19:36

Evet aslinda haklisin ablaa neden normal bir resim alipda kirmizi bir bayarak eklemiyorum chat alanina hic ugrasmadan , aslinda en dogrusu böyle olmasi gerekiyor sanirim nekadar cok resimle ugrasirsan yada baska seyler yapmaya calisirsan bir oakdar yanlis oluyor , en dogru yolu takkib edip normal bir bayrak ekleyip hic ugrasmadan cok basit ama sonucda en basarilisi böyle olurdu ..
Önerilerini okudum ablaa , tskkür ederim..

DJ*LAZ*GÜLÜ

Profesyonel

• "DJ*LAZ*GÜLÜ" bir kadın

• Özel mesaj gönder

27

Friday, 2.07.2010, 03:41

EMEGINE SAGLIK KAAN KARDES KARIKA CALISMA OLMUS BAYRAK OLURDA DAHA NE DENIR TSKLER PALYAISMIN ICIN.. :thumbup:

28

Friday, 2.07.2010, 07:45

EMEGINE SAGLIK ALAAKA COK GÜZEL OLMUSS

Karayel64

Profesyonel

• "Karayel64" bir erkek

• Özel mesaj gönder

29

Friday, 2.07.2010, 12:03

Emegine Saglik, Güzel çalisma olmus. Tebrikler.. :thumbup:

sevval

Orta Düzey

• "sevval" bir kadın

• Özel mesaj gönder

30

Friday, 2.07.2010, 12:23

çok güzel olmuş çok başartılı buldum bir gün bende okadar detaylı yapabilmek istertim:)

• Özel mesaj gönder

31

Friday, 2.07.2010, 13:09

Evet aslinda haklisin ablaa neden normal bir resim alipda kirmizi bir bayarak eklemiyorum chat alanina hic ugrasmadan , aslinda en dogrusu böyle olmasi gerekiyor sanirim nekadar cok resimle ugrasirsan yada baska seyler yapmaya calisirsan bir oakdar yanlis oluyor , en dogru yolu takkib edip normal bir bayrak ekleyip hic ugrasmadan cok basit ama sonucda en basarilisi böyle olurdu ..
Önerilerini okudum ablaa , tskkür ederim..

Yanlış olmamışki,gayette güzel olmuş 8) Üstelik sen istesende öyle yapamazsın çünkü ustasın :thumbup:
Birde şu eleştiriye kızma huyunu bıraksanki ben üstüne gidip bıraktıracam sana o huyunu çünkü sen ustasın ;)
Bana kız :evil: umrum değil :whistling: Birincisi alışacaksın,ikincisi kızınca çok daha güzellerini yapacaksın biliyorum :rolleyes:
Çatla sen sinirinden emi ben şu yazdıklarına gülüyorum 8o ve diyorumki acaba ne zaman yeni bombalar gelecek Kaan'dan :thumbsup:
Radyomdaki temalarını millet ezberledi artık sinirlende hızlan yeni temalar lazım ablana ^^Unutmadan yıldızımda full tabiki ***** ;)

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Gönül "abla"" (2.07.2010, 13:58)

usta_37

Jüri

• "usta_37" bir erkek

• Özel mesaj gönder

32

Friday, 2.07.2010, 18:28

kaan kardeşim emegine saglık cok güzeller ,tşkler..

KARDELEN_NL

Profesyonel

• "KARDELEN_NL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

33

Friday, 2.07.2010, 18:29

paylasim icin tskler.

BORAN55

Profesyonel

• "BORAN55" bir erkek

• Özel mesaj gönder

34

Friday, 2.07.2010, 21:04

hahaha cok yasa sen kadir aynen katiliyorum bendede bu memleket özlemi oldukca yildizida ,ayida, günesi , jupiteri, uranüsüde verirdim sana kaan abisi cok güzel olmuslar yüregine, gönlüne ve emeklerine saglik tebrikler ederim...

35

Friday, 2.07.2010, 22:20

Boran abim yormun ve begenin icin cok tskkürler..
Gönül ablaa önerilerini dikkate alacam insallah..
Kardelen nl abla yorumun icin cok tskkürler..
Usta abi yorum ve begenin icin cok tskkürler..
Lazgülü bacim yorum ve begenin icin cok tskkürler..
Kelebek 24 yorum ve begenin icin cok tskkürler..
Sevval yorum ve begenin icin cok tskkürler..
Karaye yorum ve begenin icin cok tskkürler..

((yesil-cimen))

Profesyonel

• "((yesil-cimen))" bir kadın

• Özel mesaj gönder

36

Saturday, 3.07.2010, 14:04

helall süper bir türkiye temasi olmus kaan kardesim ellerine saglik sahane... :thumbsup:

• Özel mesaj gönder

37

Saturday, 3.07.2010, 16:24

Ellerine sağlık. Çok güzel olmuş.

_efes

Stajyer

• Özel mesaj gönder

38

Sunday, 4.07.2010, 00:35

emegine saglık alaka dolu dolu renk renk cok guzel temalar.... bu guzel calısmalarin için tesekkur ederizzzz.

39

Sunday, 4.07.2010, 11:11

Yesilcimen abla , _**Beyaz**_ , _efes , tskkür ederim yorumlariniz icin...

sultanabla

Stajyer

• "sultanabla" bir kadın

• Özel mesaj gönder

40

Friday, 20.08.2010, 13:11

diyecek söz bulamiyorumm

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: muhtesem olmus alakaaa ellerine yüregine saglik (GönüL) :)