Giriş yapmadınız.

1

Tuesday, 6.07.2010, 15:12

ÇlLdlrtan anne sözLeri :D

klzlm kaLk su pc nin baslndan yeterrrrrr kimLe konusuosun aksama kadar :D

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 6.07.2010, 15:21

cocukken annemin cok soyledigi bir soz
bir misafirlikde yaramazlik yapinca goz dagi verirdi bize "eve gidince ekmeginize yagi calacam" derdi, ho$ o zamanlar tatli bisey oldugunu sanirdim :D ama evde sopayi yiyince anlardim pek tatli degilmis :D

3

Tuesday, 6.07.2010, 15:36

:)) babam direk döverdii rahmetlii elide ağirdi

4

Tuesday, 6.07.2010, 15:37

cocukluk günlerimin geri gelmesi icin neler verirdim ;(

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Tuesday, 6.07.2010, 15:44

basin sagolsun ekintoprak, Allah rahmet etsin..

annemin cildirtan sozlerinden biri daha "kalk kiz gorucu geldi el op" :D

melye

Yönetici

• "melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Tuesday, 6.07.2010, 15:45

o günleri ben istemem ...zaten şimdi çocuktan farkım olmuo bazen...

benimkide bu aralar...
onu kapatıonya ben gelince ne anlıon anlamıom seni die sölenip duruo ( msn penceresini aşağı indiriom odaya girdiğindede)
sözde bişe anlamıomuş ama nedense 5 metre uzaktan gözüne çarpıo yinede biriyle konuştuum falan :D

• "<<berdush>>" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Tuesday, 6.07.2010, 16:10

o günleri ben istemem ...zaten şimdi çocuktan farkım olmuo bazen...

benimkide bu aralar...
onu kapatıonya ben gelince ne anlıon anlamıom seni die sölenip duruo ( msn penceresini aşağı indiriom odaya girdiğindede)
sözde bişe anlamıomuş ama nedense 5 metre uzaktan gözüne çarpıo yinede biriyle konuştuum falan

sen de niye sakliyon msn i anneni görünce,sanki bilmiyo :P
annene söyle,onu cok sefiommm :P

melye

Yönetici

• "melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Tuesday, 6.07.2010, 16:21

onu sefme beni sef diecemde annem nede olsa sef tabiki...haha
dün akşamda gelmiş zati ordamı dio...dedim kim ordamı....efe işte dio izliomu ona göre yatağına uzancam dedi...dedim taam gelebilirsin serbest ortalık :P
sonrada kovdum odamdan ama accuk birini merak ediodumda asabiyete bağladıydım kendümü :P
ay annemin en sinir olduum bi cümlesi aklıma geldi...konu için yazem...
bişeye kızdığında direk...nie bu kadar babana benzedinki az bana benzesen olmuyomuydu der...bende deliririm allaha şükür benzememişim hiç birinize derim :P haha

• Özel mesaj gönder

9

Wednesday, 7.07.2010, 08:07

Benim annemin bir bakışı vardı.Bir kaşını kaldırır yukarıya diğeri inik alttan şöyle bir baktımı dınkkkk biz anında kuzu...Ben hala Aliye Rona bakışı derim annemin o bakışına 84 yaşında halada vardır.Çok yaramazdım annem bakıcak diye bildiğim için bakmazdım "Bana bakssan sen bir "derdi :whistling: Ben gene tınnnn "Gönülllll "ben gene tınnnn "Eve gideceğiz biz biraz sonra" biraz yavaşlardım ama parmak sallandımı bitti...Sonra eve gidince kapıdan içeri girmezdim babam gelene kadar.Annemin aralık aralık beni kovaladığını bilirim :D Birde evimiz hala aynı yerdedir cadde üstü ama aralığın başıdır.Tam orda bir elektrik direği vardır.Birini dövdümmü o direğe tırmanır babamı beklerdim :D Rahmetli babamın geleceği saatte iner koşarak bisikletini arkasına oturur onunla gelirdim.Babacığım beni çok severdi erkek gibi yetiştirmişti,tek bir tokadı yoktu ama babam rahmetli olana kadar annemden çok dayak yedim.Sekiz yaşında bitti kocamın emaneti bana dedi dokunmadı arasıra çıldırtmalarım hariç :P Ayağımda şort ve her yerim yara bere içinde dizlerim,dirseklerim hep kabuklu olurdu...Birde rahmetli babamın yaptığı tahta çantalarımız vardı.Okul dönüşü çocukları kovalar beni kovalayanı tahta çantamla döverdim :D Annem hep "Allah'ım nerden verdin bana bu deli Gönül'ü"derdi...Uslan artık deli gönül şarkısı malum bana yazılmış :thumbsup:
Oğlum askerdeydi pazar günleri cafeye giderdi kamera açar görüşürdük.O zamanlar eşimdende ayrıyım yani annemce tehlikeli bir durumdayım,hergün tenbih "Aman kızım dikkat et,ortalık kötü" :D Annem bir gün telefon açtı "Anne sonra ara Çağdaşla chatteyim" Annem "Aa selam söyle napıyosun napıyosun anlamadım "dedi."Chatleşiyorum anne,sonra görüşelim senle" dedim.Annem mırıldanınca orda olan ablam seslendi "Napıyormuş anne" diye sordu annemin cevabı;
"AAAA KIZIM GEL BURAYA NE DİYO BU GÖNÜL KAFAYI YEMİŞ ÇAĞDAŞLA ÇİFTLEŞİYORMUŞ BİLGİSYARDA" 8o Tabi biz hepimiz koptuk 8o
Bir türlü anneme anlatamıyorduk cahtleşmeyi.Birgün bendeydi onu oturttum aniden kamerayı açtım oğlumu o büyütmüştü ekranda görünce bir çığlık feryat figan "Hadi anne çiftleş torununla" dedim :D Meğer o televizyonda haberlerde duydukça yakalandılar yok kocası yakaladı falan diye ciddi ciddi,kara kara düşünüyormuş eyvah benim kızlar torunlarda napıyor bilgisayarda çiftleşiyorlarmı acaba diye :thumbsup:

Bu mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Gönül "abla"" (7.07.2010, 08:15)

• Özel mesaj gönder

10

Wednesday, 7.07.2010, 08:53

iyi al bakalim :gelgel: yine kucagina,
otur onun basinda(leptop:kkahkaha: )
ne geciyosa eline tzz

bu aralar bu meshur:D

11

Wednesday, 7.07.2010, 09:57

cocukluk günlerimin geri gelmesi icin neler verirdim ;(

Bendee Cocuklugumun geri gelmesinii isterdimmmm
kücücük yüregiminn hic acimadigi günlerimi özledimm
hersey bir oyundan ibaretti o zamanlar ;( ;(

perihan

Orta Düzey

• "perihan" bir kadın

• Özel mesaj gönder

12

Wednesday, 7.07.2010, 10:17

beni kim se döv mez di kendi halime birak dilar neden derseniz usan misşardi kalan söylemek den

qupido

Jüri

• "qupido" bir kadın

• Özel mesaj gönder

13

Monday, 23.04.2012, 16:52

BİZDE HERGÜN AYNI MUHABBET :))
"kızım yeter artık şu bilgisayarın başından kalk hiç bişey yapmıyorsun kırıcam sonunda"
ya pööffff diyorum
sonra olan oluyor tabi zorbalık başlıyor,kafama mutlak bir terlik gelir
nitekim o bir anne ne yapabilirsin kadın haklı
ama çıldırtıyor :D

14

Tuesday, 23.10.2012, 04:55

karnını o bilgisayarmı doyurcak gelde bana yardım et

• "sahra-cantanem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

15

Thursday, 1.11.2012, 14:45

Sen daha uymadınmı yazık o gözlerine..:)

richter

Profesyonel

• "richter" bir erkek

• Özel mesaj gönder

16

Monday, 28.01.2013, 21:09

kapa pcyi yat artikkkk :D

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

17