Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "bantare37"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 8.07.2010, 09:16

komut dızını hatası

arkadaslar ben wındows 7 kullanıyorum normal sıteden kullanıcı profılımden gırıs yapabılıyorum ama dj mıkser v2 ındırdım onda gırdıgımde komut dızını hatası verıyor ' tamam onu anladım ama yukarıda dj mıkser e bastıgımda da MCI32.ocx hatası verıyor ' c' ye yukledıgımde kısayolu acmıyor bıle bende d klasorune kurdum kuruncada bu tur hatalar verıyor yardım edersenız sevınırım sımdıden eden etmeyen herkese emegı geecnlere tesekkurler

BORAN55

Profesyonel

• "BORAN55" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 8.07.2010, 09:43

öncelikle indirdiginiz server temiz olmasina ve güvenilir olmasina dikkat ediniz. ve antivirüs taramasindan gecirmeden sisteminize yüklemeyiniz.MCI32.ocx hatasi registry kartinizda silinmesinden dolayi olusan bir problemdir.tekrar windowsunuza optimize etmek icin
asagidaki linkten mci32.ocx download edinize ve sisteminize tekrar yükleyip pc nize reset atiniz. saygilarimla....

http://www.afreeocx.com/ocx/info/mci32_ocx.html

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 8.07.2010, 20:12

arkadasım o dedıgın seyı yukledım ama yıne aynı hem sıd ıd yerıne basıyorum komut dızını hatası verıyor dj mıkxer e basıyorum sızın dedıgınız dosyanın hatasını verıyor :( wın 7 ama sorun olacagını sanmam lutfen yerdım lutfen

4

Thursday, 8.07.2010, 21:26

dj mixerv2 yi hazirlayan kisinin sayfasindan yardim araman en mantiklisi olur.

Layla

Orta Düzey

• "Layla" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 8.07.2010, 21:30

• Özel mesaj gönder

6

Thursday, 8.07.2010, 22:45

DJCANSU ve LEYLA arkadaslarıma cok tskler ama ıkınızıın dedıgıe ıse yaramadı baktım kontrol ettım o dosyaları ındırıdp system32 ıcınede attım bın kere rest attım olmuyor canınız sağolsun ne yapalım normalde ısletırdım ama amacım profesyonellık sağolun yınede yardım edecek olan ne olur yazsın ben merak edıyorum arastırıyorum lutfen yardım edın edecek herkse tsekkurler sımdeden

7

Thursday, 8.07.2010, 23:09

sistem32 nin içine altta verdiğim linkten indirip at

http://www.ocxdump.com/download-ocx-file…2/download.html

sanırım sendeki eksik olan alttaki dosya Mci32.ocx

http://www.ocxdump.com/download-ocx-file…8/download.html

• Özel mesaj gönder

8

Friday, 9.07.2010, 13:21

sizin dedıklerınızıde yaptım olmadı bende bu hataların resımlerını koydum ole belkı daha acıklayıcı olur
sımdı sız komut dızını satırı ıcın ınternet seeceneklerı sonrada oradan gelısmıs dıyıp
her komut satırı ıcın hatasını yanında tık olmasın yazacaksınız onuda yaptım
ama oda fayda etmedı herkes bu hataları alıyor olabılır ben sızın gıbı tecrubelı bır sıteye dustum her kes ılgılenmeye calısıyor
sağolun su hatayı cozelım bende sorunları olana yardım edecem sorun ne demekmıs sımdı anladım

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Friday, 9.07.2010, 16:46

edit
bende de windows 7 yuklu
programi indirdim kurdum ve ayni hata olustu,
biraz once yayin almadan calismiyormu demistim ama bu hata yayin almak icin sid numarasi girmek istedigimde cikti
biraz ugrastikdan sonra sid numarasini girdim yayin aldim, fakat bu kezde dj mixeri acmak istedigimde ikinci resimdeki hata geldi
ve program kapandi
sanirim bu program windows7 icin uyumlu degil.

Bu mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Masum Masum" (9.07.2010, 17:00)

• Özel mesaj gönder

10

Friday, 9.07.2010, 21:28

hay canını seveyımkardesım bana uyumlu degıl dıyın anlayayım aa sorun pc de ıoldugunu sanmıyorum mdaha format atalı 3 hafta olmadı uyumsuzsa bılelımde ona gore ama bunlar gıbı sesler olan varmıdır gulme alkıs gıbı baan onlar lazım

(Masum)

Bilge

• "(Masum)" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Friday, 9.07.2010, 21:46

kesin olarak uyumlu degildir demek dogru olmaz cunki tam bilmiyoruz,
sitelerini kontrol ettim windows7. vista vs. gibi aciklamalar yapilmamis,
tek versiyon ve oldukca eskidi artik,
buyuk ihtimalle uyumlu degildir, dedigim gibi denedim ve ayni hatayi verdi
belki teknik olarak daha fazla bilgisi olan arkadaslarimiz vardir ve cozum yolu onerebilirler..

• Özel mesaj gönder

12

Friday, 9.07.2010, 23:10

ewet arkadasım uyumsuz sanırım ama ben bunun yapımcılarınada mesaj atım mesaj gerı gelmedı demekkı ılgılenmıyorlar buna benzer uygunbır program panel daha var mı bılgınız varsa ıstıyorum eglence ıcın yapıyorum ve radyoda cok eglenıyorum ıns buun gıbı bır program vardır daha

(Masum)

Bilge

• "(Masum)" bir kadın

• Özel mesaj gönder

13

Friday, 9.07.2010, 23:12

AllaTurkaa'ya ait bir tane hazirlaniyor
yakin zamanda yayinlanir umarim, forumu takipde olun..

• Özel mesaj gönder

14

Friday, 9.07.2010, 23:15

her zaman takıpteyım bırader ıns olurda her yere koyarız ama bu sıteye koprulu bılmeyenlerde ogrensın dosluk gorsun dıye sağol kardesım sıte calısanısınız galıba )

• Özel mesaj gönder

15

Monday, 12.07.2010, 15:18

arkadaslarhalaa cıkmı mı bırcozumu ne olu :) alltukaa nın yaptgı yam daolad mı:))

16

Monday, 12.07.2010, 23:24

bantare37

takip edildiğimizi duymak ne güzel bir duygu bizler açısından ^^ ^^

yakında inşallah ;)

• Özel mesaj gönder

17

Tuesday, 13.07.2010, 12:34

takıp etmez olurmuyum ben bıle sızlerle calısmak ısterım ama durum el vermıyor :)) beklıyorum radyoyu dahıl acmıyorum hep aynı sey sıkıyor adamı

Vatan19

Stajyer

• "Vatan19" bir erkek

• Özel mesaj gönder

18

Thursday, 8.12.2011, 22:07

Ayni Sorun

Evet Arkadaşlar Arkadaşin Resimde Aldıgı hatayı bende aldım Xpde Güzel çalişiyor Program Ama Win 7 de Bu Resimdeki Hataları Veriyor Cözüm Yolunu Bulabildiniz mi acaba ?

Ve Allaturka Yakında Cıkarıyor Demişler Cıktımı Acaba ?

Bu Sorunu Cözebilecek arkadarlardan Yardim bekliyorum Tşkr

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

19

Thursday, 8.12.2011, 23:13

Win 7 de Bu Resimdeki Hataları Veriyor Cözüm Yolunu Bulabildiniz mi acaba ?

Yukarda diger arkadaslarimizda belirtmisler: MCI32.ocx ya eksik yada hatali calistigi vakit böyle bir uyari gelir. XP'de böyle bir dosya bulunuyor, Vista icin uyumlu olmadigi icin ek bir dosya ile bu sorun cözülebiliniyor (bkz. üstteki gibi).
Ama Windows 7 ile uyumlu olmadigi icin bu sistemde bu program calismiyor.
Kisaca cözüm yok. Tek görebildigim cözüm o programi Windows 7 icin uyumlu bir sekilde yeniden yazmak olucaktir. Sahsen benim (henüz) böyle bir becerim yok, ilgi alanimda degil zaten :pardon:
Dj mixer'i yerine kullanabileceginiz baska alternatiflerde var SAM gibi. Onlari deneyin isterseniz.

Yakında Cıkarıyor Demişler Cıktımı Acaba ?

Maalesef bu yöndeki calismalari yapan arkadasimiz görevinden ayrildi tamamlayamadan.
Tekrar vaktini ayirabilirse, hem bu calismasini devam ettirmesine hemde forumdaki görevine dönmesine, hepimiz sevinecegizdir. *insallah duymustur :hayret:

20

Saturday, 10.12.2011, 02:33

Kıymetli arkadaşlar vereceğim linkten exe dosyasını indirip kurun.Windows 7 'de OCX yoktur.
Ayrıca sisteminizin 32 Bit veya 64 Bit olması sorun değil. Şayet Bahsetmiş olduğunuz dj mixeri kurduysanız onu kaldırın.Pc'yi tekrar başlat yaptıkdan sonra,vermiş olduğum linkdeki libraryfiles exe yi çalıştırın.Ondan sonra kurun dj mıkser 'i. mümkünse dj mıkser v2.0 değil dj mıkser v2.7 kurun.

http://www.ascentive.com/support/new/libraryfiles.exe