Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

kobar43

Acemi

• Konuyu başlatan "kobar43"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 14.06.2007, 01:20

flatcast radyoda dj yayinimda sorun

arkadaşlar flatcast radyo yayinim esnasnda sesli dijelk yapamiyorum ses cok cazirtili ve bozuk cıkıyorr ses ayarlari mükemmel ama mixe de sorun sanirim kullandigim pc leptop ayarları tamam yardimci olursanız sevinirim ve süper bir mixer yüklemem lazim sanirim ama nerde bulacamı da bilmiyorum yardim cı olursaniz sevinirim şimdiden cok teşekkürler

Epson Ali

Stajyer

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 14.06.2007, 01:32

arkdasım mikserde sorun olmaz senin pc dendir neden dersen mikserde solda yukarıdan asagıya dogru bir cubuk var onu en alta almazsan cizirtili cıkar ikincisi ses kartının özelliklerini bak ve ücüncüsü mikrofonundan kaynaklana bilir su anda flatcast 4.15 versi yonunu kullanıyorsun egerki programda sorun olsaydı herkez aynı sorunu yasardın ama zaman zaman oluryor diyorsan su olabilir yeni versiyor denemeleri oluyor sanırsam su anda o yüzden kaynaklana bilir ama sürekli oluyorsa senin pc dendir en iyi denemeyi baska bir dj ye ver yayını sorun yok sa onda kendi bilgisayarında sorun vardır dedigim gibi iyi günler birde forumda her konu ile ilgili ayrıntılı bilgi verilmistir biraz arastırırsan herseyi bulabilirsin iyi forumlar

kobar43

Acemi

• Konuyu başlatan "kobar43"

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 14.06.2007, 15:52

ARKADAŞİM ACİKLAMAN İCİN TEŞEKKÜRLERR SAGOLASİNNN