Giriş yapmadınız.

• Konuyu başlatan "dj_asi_10"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 15.07.2010, 20:33

radyomda dinleyiciler çok düşüyor (edit)

slm benım flatcast radyomDa dınlecıler cok dusuyor ve bır dj yım seslı anons yapamıyor flatcast radypolara vırus gırebılıyormu gırıyorsa temızleme yolu nedır nsl radyomum saglıklı yoa getırebılırım sımdıden tskler

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "beratcan" (15.07.2010, 22:14)

2

Thursday, 15.07.2010, 20:44

radyonuzda dinleyicilerinizin düşme nedeni portlardan kaynaklanabilir kapalıdır büyük ihtimal.bakıp açmanız gerekiyo..dj nizin sesli anons yapamaması sizden kaynaklı bir olay olamaz onun pc de sorun vardır..ses sistemlerini ayarlamasını söyleyin..virüs flatcasta değil sizin pc nize girebilir..bunuda formatla temizleyebilirsiniz ancak..

3

Thursday, 15.07.2010, 20:59

dogru baslik yazmasini nezaman ögrenecek bu Acemiler??

lütfettigin icin baktim

• Konuyu başlatan "dj_asi_10"

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 18.07.2010, 20:55

slm

cansu vaktın olursa bı ara ogretırsın bana dogru baslık yazmasını oke_??

5

Sunday, 18.07.2010, 22:02

cansu vaktın olursa bı ara ogretırsın bana dogru baslık yazmasını oke_??

sorununuzun ne olduğunu kısa ve öz bir iki cümle ile yazarsanız hem siz hemde diger aynı sorunu olan arkadaşlarında faydalanmaları açısından söylenen bir laf o

doğru olan şekli şuanki düzenlenmiş olan şekli veya benzeri gibi

şunu unutmayın size burda yardım edecek kişi fedakarlık edip onca sorunuza bıkadan usanmadan cevap verecek kişilerdir size doru başlık bu sebepten dolayı doğru başlık açın diyen arkadaşa böyle bir cevap verirseniz yaanlış olmazmı

unutmayınki sizin sorularınızı biz ve diger arkadaşlar sıkılmadan ve size kızmadan cevap veren kişileriz siz bizim bikaç sitemimize neden alınmaktasınız

haksızmıyım

bizleri anlıycağını umud ediyorum

tşk ederim