Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

41

Tuesday, 16.08.2011, 19:07

he iyi ozaman akıllı durursan sorun yok :thumbup:

42

Sunday, 11.03.2012, 14:27

Yayın Alma Sorunu!

Yayın Almak Istediğimde Şöyle Bir Ekran ile Karşılaşıyorum...

Ne Yapmam Gerek ?
Yardımcı Olursanız Sevinirim.

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

43

Sunday, 11.03.2012, 14:46

Konuyu bu başlığa aldım...aynı sorun ve çözüm yolları anlatılmış başlık içinde...
bi göz at istersen:_)

44

Sunday, 11.03.2012, 14:54

Tesekkurler,
Bu Yolu Izleyerek Cözüme Ulaştım.

işletim sisteminde ses kartınızdaki stereo karışımı normalde kapalı gelir siz onu aktif etmelisiniz pc nizin sağ alt koşesindeki hop. ikonuna sağ tıklayın
kayıt aygıtları yazısını görceksiniz tıkladığınızda alt rsimdeki görüntü açılcaktır

o bölümde stereo karışımı pasifse aktif etmeniz gerek

1- stero karışımı hiç görünmüyorsa o ekranda boş bir yere sağ tıklayın gizli aygıtları gösteri işaretleyin
2 - daha sonra gizli olan stero karışım aygıtı gelcek tekrar ona sağ tıklayın aktif edin

eğer gizli aygıtları göster yaptığınızda streo karışımı gelmiycek olursa ozaman ses kartınızın driveri sisteminize uygun bir driver dğildir

uygun olanı bulup kurmalısınız

• Özel mesaj gönder

45

Wednesday, 19.12.2012, 00:42

Initializing Producer V5.3.0.784 ...
Error: unexpected error slm admin bu yazı ne anlama geliyor bana yardım edermisiniz yayın açamıyorum ltfn yardım acil

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

46

Wednesday, 19.12.2012, 08:05

carizma35,
yazıda beklenmeyen hata diyor ama tam olarak nerde nasıl karşınıza çıktı tam bilgi verseydiniz keşke...
büyük ihtimalle flatcastte geçici bir sorundu..
pek karşılaşılan bi hata değil çünkü...