Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "dilaraa25" bir kadın
  • Konuyu başlatan "dilaraa25"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 22.07.2010, 01:20

Temalarda Onzileme icin Flash Nasil Yapilir? [edit]

KUSURA BAKMAYIN günlerce arıyorum sizinkilerede baktım ama hiç fcp tema yani hareketli tema hangi programla yapıldığını göstermemiş herkes yaptıklarını eklemiş ve eklemek nasıl olur onu göstermiş onları biliyoruz ama o yaptığınız hareketlli temayı hangi programla yaptınız ve uzantısını ne yaptığınız ....

sizden tek istediğim hareketli flatcast teması yapmak istiyorum ama onu yapmak için ne programı kulanıcam ve nasıl yapıcam ayrıntılı resimli anlatım yada video anlatım yaparsanız kolay anlarım ve yapmamda kolay olur valla bunaldım günlerce aramaktan.ne olur tek isteğim bu yardımcı olan arkadaşlara minnettar kalırım

Bu mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "(Masum)" (22.07.2010, 09:30)

• "dilaraa25" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 22.07.2010, 02:33

Flatcast hareketli temaları hangi programla yapıyorsunuz [Edit]

arkadaşlar evet herkes tema yapmış ama benim istediğim o güzel flatcast hareketli temeları hangi programla yaptığınız bir hareketli baştan sonra kadar yaparken bir video çekseniz ve programınıda vermeniz olucak okadar aradım ama programı yok kimse vermemiş

lütfen çok lazım bana bende kendi istediğim tarzda zevkime göre harekeli temalar yapmak istiyorum gercektende çok lazım bana umarım yardım edersiniz arkadaşlar YARDIMLARINIZI BEKLİYCEM

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "beratcan" (22.07.2010, 02:57)

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 22.07.2010, 02:38

Arkadaşım öncelikle sorunu yanlış yerde sormuşsun.Sitemizdeki arama motorundan tema diye arama yaparsan ilgili konu başlıklarına ulaşırsınız.O bölümde soracağın sorulardada yetkili mod arkadaşlarımız size yardımcı olurlar ;)

*Ebru*

Stajyer

• "*Ebru*" bir kadın
  • "*Ebru*" adlı kullanıcı yasaklandı

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 22.07.2010, 02:50

dilaraa25

sen acemi ben acemi ama ben arayınca buluyorum sen neden aramayı kullanmıyorsun
ayrıca bildiğimkadarıyla lütfen yardım başlıkalrına cevap verilmiyor (hıh birde acil) nesi acil
bende öyle bir başlık açtım 2 ay bekledim ancak cevap geldi :kdalgin:

FLATCAST TEMA NASIL YAPILIR

• "dilaraa25" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 22.07.2010, 03:02

Arkadaşım öncelikle sorunu yanlış yerde sormuşsun.Sitemizdeki arama motorundan tema diye arama yaparsan ilgili konu başlıklarına ulaşırsınız.O bölümde soracağın sorulardada yetkili mod arkadaşlarımız size yardımcı olurlar ;)

BENDE BİLİYORUM AMA BULAMADIĞIM İÇİN BU KONUYU ACTIM BENDE. OKADAR GEZMEDİĞİM KONU VE BÖLÜM KALMADI.YA BENDEN KAYNAKLI YADA LİKLER KIRIK. AMA ACILMADI BENDE ANLATIMLARI.ARTIK SİNİR OLDUM. HEP EKLEME VE HAZIR TEMALAR ÇIKTI KARŞIMA HİÇ PROGRAMI HAKINDA YADA BAŞTAN SONRA KADAR BİR HAREKETLİ TEMA YAPANA RASLAMADIM BU SİTEDE. AMA SÜPER ÇOK GÜZEL HAREKLİ TEMALAR YAPANLARI BULDUM BURDA AMA YAPILIŞI VE KULANDIĞI PROGRAM HAKINDA BİR BİLGİYİ BULAMADIM

2 GÜNDÜR BURDAYIM AMA BULAMADIM...? YA BENDE SORUN YADA ARADIĞIM YOK BULAMADIKTAN SONRA NE YAPABİLRİM ARTIK BİLENLERDEN BENİ YÖNLENDİRMESİ YOKSADA ARTIK YENİLENMESİNİ İSTEMEKTEN BAŞKA YAPABİLECEĞİM BİŞEY YOK

Bu mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "dilaraa25" (22.07.2010, 03:14)

• "dilaraa25" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Thursday, 22.07.2010, 03:07

EBRU VERDİĞİNİ GÖRDÜM FAKAT O İZLEME LİNKİ BENDE ACILMIYOR NORMAL UPLOAD VİDEO SİTELERİNDE VARSA O VİDEO O LİNKİ VERİRSEN ORDAN İZLİYEBİLİRİM YANİ YOUTUBE GİBİ ordanda çok baktım aslını sölemek gerekirse ama youtobede de kareketli fcp tema yapan görmedim görseydim onun kulandığı programı indiricektim yani son care buldum burayı umarım beni anlıyorsunuzdur

7

Thursday, 22.07.2010, 03:14

verilen link bir flash tır biraz bekledikten sonra açılcaktır

şayet bekleme yaptıktan sonra açılmıycak olursa pc nizde flas player yüklü olmadığındandır

FLASH PLAYER YÜKLEMEK İÇİN TIKLA

(Masum)

Bilge

• "(Masum)" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Thursday, 22.07.2010, 09:29

Burda acil olan nedir ?
AllaTurkaa Genel Kurallar AGK ( Lütfen Okuyun ) ozelikle konu basliklari ile ilgili bolumu okuyun
forumu kullanmadan once ilk yapmaniz gereken buydu !

bahsettiginiz konuya gelince, fcp tema demek hareketli tema demek degil !
hareketli olarak gormus olduklariniz flash calismalardir.

Tema (FCP) Hazirlamak ve Kayit Etmek bu basligi okuyun FCP nasil hazirlanir ogrenmis olursunuz
ayrica bu izleyeceginiz videoda bir flashtir.

googlede arama yapin flash programlar hakkinda bilgi bulabilirsiniz..

not: konu basliklarina lutfen dikkat..

Ha®uN

Profesyonel

• "Ha®uN" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Thursday, 22.07.2010, 20:33

son care buldum burayı umarım beni anlıyorsunuzdur

:huh: ilginc..

nefret14

Stajyer

• "nefret14" bir erkek

• Özel mesaj gönder

10

Sunday, 25.07.2010, 15:59

Arkdasım haraketli dedgin temlar bazi programlarda usta olan insanların ortaya getirdigi temalardır Örneğin: PhotoShop gibi.
Birde giftli temlar var onlarda temalar hazırlandiktan sonra fcp haline getirilirken eklenen heryerde bulabılıcegın (web'de) haraketli resimlerdir (gift'ler).
Senin gorduklerin ise tasarımı bitmis ama fcp'ye donusturulmemis temalalarin tanıtım icin hazırlanmıs flash sunumları oluyor malesef.Bence iyikide yok cunki boyle bisey olsa radyonun acilmasi Coook.. uzun surebilir ve yazdigin yazilarin gonderilmesi vs. cok zorlasirdi ilginc seyler olurdu sanırım :)
Umarım bu senin soruna iyi bir cevap olmustur :)

gizli43

Acemi

• "gizli43" bir erkek
  • "gizli43" adlı kullanıcı yasaklandı

• Özel mesaj gönder

11

Thursday, 29.07.2010, 12:59

yo bence gayet mantıklı ve güzel bir sorU sormus arkadaşımız merak etmis bulammaış olsa gereki böle bir konu acmiş
BAKIN ŞU Bİ GERCEK BİLMİYENLER GERCEK TARİFİ HİÇ BİR ZAMAN EDEMES KAYNAĞI DOĞRUDAN ÇÖZEMES O YÜZDEN BU KONU BURAYAMİ ACILIR YADA İZLE İZLEDİĞİM SEYDE HAREKETLİ BİR TEMA CALİSMADSİDA DEİL AYRİCA İLGİN İLGİNC YERLERE SÜRERLER BURASİ OLMASA MODERATÖR VAR ALIR KONUYU GEREKEN YERE TAŞIR VE BAK BENDE MERAK ETTİM DOĞRUSU HAREKETLİ TEMA YAPMASİNİ TEK KURAL BİLMİYORSAN SUSMAK DİYORUM DİLARAA25 BENCE MANTİKLİ ARKADAŞIM KUSURA BAKMA O KONUDA USTA DEİLİM EĞER BİLSEYDİM KESİN YARDİMCİ OLURDUM