Giriş yapmadınız.

(Masum)

Bilge

• "(Masum)" bir kadın
  • Konuyu başlatan "(Masum)"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 22.07.2010, 14:18

Etiket / Tag Nerde Kullanilir ve Onemi Nedir?

''Tag'' / Etiketler , bir konunun aramalarda bulunmasını kolaylaştıran kelimeleri ifade eder . Konu açarken etiket kullanılması , o konuyla ilgili arama yapıldığında arayan kişiye daha doğru sonuçlar getireceği gibi konununda görüntülenme sayısını arttıracak , konunun faydalı olmasını kolaylaştıracaktır . Tüm bunların sonucundada konuya daha çok yorum ve teşekkür getirecektir .

Etiket eklerken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır . Örneğin etiket yazarken en az 4 karakter kullanılır , yazılan kelimelerin arasına virgül '' , '' işareti konulmalıdır ve son kelimeden sonrada virgül koyularak yazma işlemi tamamlanır .

Etiket eklerken konu ile ilgili en temel kelimeleri yazarsak aramalarda daha etkili olacak ve konunun bulunmasını kolaylaştıracaktır .
Kisiler bilgiler, "iyi yayinlarda kullanin" vs. gibi etiketleri lutfen yazmayiniz.
(Kullanici adi yazilar bilir ama asiriya kacmamaya dikkat edin lutfen)
Konunun bulunmasını sağlayacak anahtar kelimeler yazılır ;

Etiket / Tag Bulutu, burdan forum icinde sizler tarafindan eklenmis etiketleri gorebilirsiniz..

Anahtar kelimeler konu başlığındakiler ile aynı olmak zorunda değildir . '' Kirmizi Gul Flatcast Tema '' başlıklı bir konuda sinirli bir şekilde kirmizi gullu bir tema resmi olduğunu düşünürsek etiketleri ''kirmizi gul by masum,'' yerine ''kirmizi, gul, fcp, tema,'' olarak ekleyebiliriz .
Ayni sekilde flatcast ile ilgili sorunlarinizdada cumle kurmadan sadece asil sorununuzun anahtar kelimelerini tag olarak yazin lutfen..

bu resimde tag / etiket nereye eklenir gorebilirsiniz

Bu mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "(Masum)" (23.07.2010, 22:05)

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 22.07.2010, 20:16

Etiket uygulamasını daha önce üye olduğum siteden biliyordum ama burda baktım herkes ismini yazıyor bende uydum ;) Bundan sonra düzeltirim ^^

Ipek1988

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 23.07.2010, 20:51

en komigi ve nerdeyse en cok kullanilan "iyi yayinlarda kullanin arkadaslar" :ksinir:
aslinda isim yazmasi pek yanlis degil, örnegin ben babush un temalarini görmek istiyorum, etiketlerde babusha tikladigimda tüm temalari siralanmis olur.

(Masum)

Bilge

• "(Masum)" bir kadın
  • Konuyu başlatan "(Masum)"

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 23.07.2010, 22:03

onerin icin tesekkurler ipek, evet nick yazilabilir ama asiriya kacmamak sartiyla...
bu arada, gereksiz eklenmis etiketler ornegin "iyi yayinlarda kullanin" vs. gibi olanlari editliyorum,
sonrasinda tema yada konu sahipleri cikipda benim konum neden editlenmis demesin lutfen..

5

Tuesday, 27.07.2010, 23:12

Ablam Aman Ha Beni Editlemede :(

Şakası Bi Tarafa Ne Yalan Söyliyim Bundan Önceki Forum Düzeni Gibi Konu Başlıklarının Google Tagı Olduğunu Sanıyordum
Etiketlerinse Site İçi Tag Olduğunu Düşünüyordum Ama Yanılmışım Özür Fakat Ben Yinede Kendi Etiketimi Kullansam Sorun Olmaz İnşallah :(

Bu Arada İyi Yayınlarda Kullanın Etiketide Güzelmiş Onumu Kullansam Acaba Ne Yapsam .??? :D

ZeN

Bilge

• "ZeN" bir kadın
  • Konuyu başlatan "ZeN"

• Özel mesaj gönder

6

Tuesday, 27.07.2010, 23:14

kullanici isminde sorun yok
yaptigin paylasiminde icerigini bikac kelime ile yazabilirsin
zorunlu degil tabiki isterseniz hic yazmayada bilirsiniz
ama yazilirsada duzenli olmasini istiyoruz...

renefte

Stajyer

• "renefte" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Monday, 4.07.2011, 14:41

Tema yüklemeyi anlatan bi konu varmı acaba kurallari okudum nasıl yüklücem peki.

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Monday, 4.07.2011, 14:43

Tema yüklemeyi anlatan bi konu varmı acaba kurallari okudum nasıl yüklücem peki.

Usanmadan verelim linki: Tema nasil paylasilir
*parayla degil ya ^^

9

Monday, 4.07.2011, 14:47

Evet usanmadan veriliyor linkler birazda aramayı kullansan :)

renefte

Stajyer

• "renefte" bir erkek

• Özel mesaj gönder

10

Monday, 4.07.2011, 14:54

Parayla degilya veriyor yardimsever modlarimiz :)
Ayrica aramayıda kullanıyorum ama bulamıyorum bazen.

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Monday, 4.07.2011, 14:57

Biz elimizle koymus gibi buluruz üyelere, no problem :hayret:

• "nisa nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

12

Monday, 4.07.2011, 19:56

Parayla degilya veriyor yardimsever modlarimiz :)

gelişmiş aramayı kullanabilirsiniz

13

Monday, 30.06.2014, 11:41

GüzeL bir konu acıLmıs emeklerinize sağLık,
ArkadaşLar sitede yorum yazarken ve güncelleme yaparken konulara dikkat ettimde bi çok konuda etiket yanı tag göremedim ..önemli olan konu acmak kadar konuya etıket vermektır..bunun bize kazancı nedir..actıgımız konuyu etiketledigimizde google arama motorları bunu kaydeder ve bizler googldan bi konu ararken alt alta cıkan konuları görüyoruz isde bunun için etiket cok önemlidir ve actıgınız konunuzun fazlasıyle görüntülene bilme imkanıdır hem calısmamıza hemde forumumuza etiketlemenın çok faydası olacaktır buna dikkat edersek ..konuyla ilgili aranacak kelimeleri araya virgül koyarak etiketleyelim ..dikkatimi çektigi için sadece bu konuya deinmek istedim