Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

özkan 38

Stajyer

• Özel mesaj gönder

41

Monday, 23.02.2009, 17:44

ARKADASLAR BENIM BIR SORUM OLACAK SIZLERDEN BASKASI YARDIMCI OLAMAZ RADYO DA KÜFÜR EDENLERIN IP NUMARASINI ALIP DA KIM OLDUGU BULUNA BILIRMI VE YA IP NUMARASI DEGILDE BASKA BIR NUMARAMI VAR..LÜTFEN YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM SAYGILARIMLA

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

42

Monday, 23.02.2009, 17:57

Alıntı sahibi ""özkan 38""

ARKADASLAR BENIM BIR SORUM OLACAK SIZLERDEN BASKASI YARDIMCI OLAMAZ RADYO DA KÜFÜR EDENLERIN IP NUMARASINI ALIP DA KIM OLDUGU BULUNA BILIRMI VE YA IP NUMARASI DEGILDE BASKA BIR NUMARAMI VAR..LÜTFEN YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM SAYGILARIMLA

ip ile ilgili bu basligi bir oku

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=144735#144735

xxhd-10

Acemi

• Özel mesaj gönder

43

Thursday, 23.04.2009, 00:39

slm karsilikli yardimlasmalariniz cok guzelbanada bir cevap verebilirseniz sevinirim .Bugun radyoya radyonun ayni nikiyle bir ksi geldi radyonun ikinci yayincisi gibi .gecek ismi alnimasi istendi halde ss yok tabi cizildi sorada tahmin edersiniz sanirim tekrar gelip gast olarak küfür olayi.
benim sormak istedim bu kisinin ikinci isim olarak radyonun ayni ismini nasil alabilmis olmasi normalinde ayni isim ikinci olarak alam imkani olmamasi lazim .Eyer bi yanit verebilirseniz sevinirim Ayrica radyonun gercek girisleri benden baskasindada bulunmuyor.bu kisi ismi misafir adayligi ile alip geldi.
tsk ler

44

Thursday, 23.04.2009, 08:38

xxhd-10,

aynı nicki (radyo ismini) ikinci kez alabilme imkanı yok

harf değişikliği veya karakter harfler felan veya bir nokta olabilir gözünüzden kaçan mutlaka farklılık vardır
dikkatlice baktınızmı ikinci benzer nick dediğinize ?

xxhd-10

Acemi

• Özel mesaj gönder

45

Thursday, 23.04.2009, 23:28

Beratcan kardes sag ol ilgin icin bugun aynisi benimde aklima geldi is yerinde acaba ufak bir detayi kacirdikmi diye su an beklemekten baska tabiki care göremiyorum gelirse tekrar göreceyiz .tek dikkatimi ceken Dj nin ismi KALIN ayni isim ile gelen kisininkisi ince olusuydu tabi yinede su an beklemekten baska yolumuz yok .Tekrar ilgin icin tsk ler hayatinda basarilar

• "@gecenin_gezgini@" bir erkek

• Özel mesaj gönder

46

Thursday, 18.06.2009, 21:28

selam arkadaşlar emeği geçen herkese sonsuz teşekürler ediyorum ..
siz arkadaşlarıma bir sorum olucak radyoda gastları guestleri banlama gibi bir şansıımız varmı:?? varsa nasıl oluyor :?? beni bu konuda aydınlatırsanız çok memnun olucam.. şimdiden çok teşekür ediyorum ....emeğinize sağlık

47

Thursday, 18.06.2009, 22:06

yeni cikan sürümlerde ban yok ve olmayacakta, F.5 özellikleri portalda yaziyor, istemedigin kisileri cizebilirsin

• "@gecenin_gezgini@" bir erkek

• Özel mesaj gönder

48

Thursday, 18.06.2009, 22:11

tşkrler emeğine sağlık...

• Özel mesaj gönder

49

Tuesday, 21.07.2009, 14:35

Teşekkürler Arkadaşım Ellerine Sağlık .........