You are not logged in.

Dear visitor, welcome to AllaTurkaa. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

eflatun61

Intermediate

• "eflatun61" is male
  • "eflatun61" started this thread

Date of registration: Jul 8th 2010

• Send private message

1

Monday, August 2nd 2010, 6:21pm

bot yerleştirmek istiyorum [Edit]

slm arkadaşlar, bu konuyu yazmıştım ama ya yayınlanmadı ya ben göremedim, neyse sorunum şu,,,ben radyoma bot yerleştirmek istiyorum,ama haber çekme botu degil, hani bilirsiniz, bazı sitelerde vardır, belli aralıklara sitenin chat bölümüne yazı gönderir mesela 5 dakikada bir, otomatik olarak chat bölümüne '' RADYOMUZA HOŞGELDİNİZ'' diye yazı gönderir,,işte aradıgım bu,acaba flatcastta böyle bir imkan varmı ?,yardımcı olursanız sevinirim,,tşkler.
KEŞKE HEP ÇOCUK KALSAYDIM , DİZİMDEKİ YARAYI EN BÜYÜK ACI SANSAYDIM ((( EFLATUN )))

This post has been edited 1 times, last edit by "Beratcan" (Aug 2nd 2010, 9:20pm)

2

Monday, August 2nd 2010, 7:48pm

flatcastta böyle birsey yok, ayrica konu basliklarini konuyla ilgili yazmayi ögrensen hic fena olmaz.
Dj CanSu

3

Monday, August 2nd 2010, 8:21pm

radyo index
sen gormedin ben gordum eflatun :)
Bazı gözler güzellikleri kör olunca görür

eflatun61

Intermediate

• "eflatun61" is male

• Send private message

4

Tuesday, August 3rd 2010, 2:45pm

radyo index
sen gormedin ben gordum eflatun :)

pardon atiye ben görememişim.

Bir erkegin ölürken kıpırdayan son yeri, kalbidir. Bir kadının ölürken,dili...
-George Chapman-
KEŞKE HEP ÇOCUK KALSAYDIM , DİZİMDEKİ YARAYI EN BÜYÜK ACI SANSAYDIM ((( EFLATUN )))

eflatun61

Intermediate

• "eflatun61" is male

• Send private message

5

Tuesday, August 3rd 2010, 2:47pm

flatcastta böyle birsey yok, ayrica konu basliklarini konuyla ilgili yazmayi ögrensen hic fena olmaz.
ben daha stajyerim cansu, ayrıca yardım istemenin başlıkla fazla ve dogrudan alakasını göremedim,ama yinede tavsiyelerini dikkate alıcam.

Findik

Jüri

• "Findik" is female

Date of registration: Jun 13th 2007

• Send private message

6

Tuesday, August 3rd 2010, 3:04pm

basligin icerigi cok önemli!
düsün herkez "acil yardim" veya "lütfen yardim" yazacak olsa, eski yazilanlardan faydalanmak isteyenler konulari nasil ayiredebilecekler?
benim ilk gördügüm baslik, eger konu bilgi alanimsa acip okuyup yardimci olurum. "lütfen yardim" gibi basliklar konuyu aydinlatmiyor.
Jüri 'im ve burda dokunulmazligim var! ona göre :kdil:

Layla

Intermediate

• "Layla" is female

Date of registration: May 19th 2007

• Send private message

7

Tuesday, August 3rd 2010, 3:07pm

ayrıca yardım istemenin başlıkla fazla ve dogrudan alakasını göremedim,
bir kütüphaneye giriyorsun ve bir kitap almak istiyorsun, fakat tüm kitaplarin isimleri ayni "Lütfen Okuyun" kacini okurdun?