Giriş yapmadınız.

• Özel mesaj gönder

41

Friday, 28.09.2007, 02:38

slm mıllet bende port acmaya calıstım olmadı arkadaslar ama sonunda yaptım yenı bır fıkırle bunu ozellıkle papatya fm e soluorum abıcım verdıklerın olmadı nasıl yaptıgımı sorarsan bunuda konu acarsınız umarım aynı sekılde anlattıgınız gıbı ıkı tane actım ama bırı udp bırı tcp ben 4.16 kull ıcın ıkısıde 4.16 olarak nosu 40123 olarak bırı udp bırı tcp ok ledım o tabloda ıkı tane ısaretlı flatcast 4.16 cıktı ve de eksıler artı oldu ama saolun resım olmasaydı gene yapamazdım kıb kolay gelsın artık bende ılkı artı umarum dusme olmaz

• Özel mesaj gönder

42

Monday, 3.12.2007, 18:14

Selam arkadaslar ben radyoma 4.16 kurdum bu versiyonda dj ler arasi yayin alis verisi sorunsuz calisirken 4.15 te yayin alinmiyor neden kaynaklaniyor acaba bu sorun simdiden yardiminiz icin tesekkurler

AYDOST_FM

Stajyer

• Özel mesaj gönder

43

Monday, 3.12.2007, 18:21

slovcu guzel seyler yapiyorsunuz basarilarinizin devamini dilerim.

gencali

Acemi

• Özel mesaj gönder

44

Wednesday, 12.12.2007, 14:19

tskler

sagolasin gercekten büyük bir sorunu cözdüm sayende hatta uzun bir zaman acik biraktım pc yi ve düsmedim hic cok cok tskler paylasımın icin

• Özel mesaj gönder

45

Thursday, 31.01.2008, 09:51

Ya benim denetim masasında güvenlik duvarı yok bulamadım başka nerden açabilirim yardımcı olurmusuz??

*-*Trinity*-*

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

46

Thursday, 31.01.2008, 10:02

Nasıl Yok :roll:

Denetim masasında Güvenlik Merkezi yazan yer işte

• Özel mesaj gönder

47

Thursday, 28.02.2008, 22:51

slm bende baslik yollamak istedim ama vipler icin oldugundan yollayamadim benim bi sorunum var eger bunu bi sekilde cevaplayip yardimci olursaniz sevinirim Sorun:bende su an windows vista var önceden 6000 lik internet kullaniyordum (kablo ile baglaniyordum) su an ki internetim 2000 lik ve baglantim kablosuz baglanti Wlan baglantisi kullaniyorum önceden sorunsuz sekilde radyolara giriyordum ama simdi kendi radyoma giremiyorum devamli sorun veriyor port acdim freewalleri kapattim ama yinede olmuyo türkiyeden bile giris yapilirken bende giris yapmyior yayinida aldigimda kimse giremiyor ve statistic yeri - bi düzelme yok yani anlatimlariniz windows vista ile olmadigindan calisma yapamiyorum bu konuda yardimci olabilirseniz sevinirim simdi den tskler .......

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

48

Thursday, 28.02.2008, 22:58

yargic_64, önce: yanlis bölüme baslik acmak istedigin icin basligi acamamissin.

sorununa gelince, daha evel sanirim sade bir modem üzeri internete baglaniyordun, simdi w-lan la birlikte modemin arkasina birde w-lan router eklendi..
bu da güvenlik acisindan flatcasti engelliyor.

bu basligi oku
http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=3297

kisaca sade windows firewall da porta izin vermen yetersiz.

• Özel mesaj gönder

49

Saturday, 8.03.2008, 22:45

ya arkadaslar yardım edin süper bir pc im var radyoma bazen girilmiyor portlar acik nedir sorun anlayamadım kafayı yicem

• Özel mesaj gönder

50

Saturday, 8.03.2008, 22:50

arkadaslar lütfen yardimci olun benim radyomun benzeri arkadasimda var sanki yag dökmüsler o radyoya nerden girsem açılıyor benim radyo ise ara ara sorun yasatiyor bide yayın bendeyken dahada çok sorun yasiyorum misafirler geliyor fakat düsmeler oluyor bazen olmuyor statistik +! ama yinede sorun yasiyorum anlayamadım bu isi baglantı sorunumu modemmi nedir yardımcı olursanız sevinirim tşk ederim simdiden

Ceren

Orta Düzey

• "Ceren" bir kadın

• Özel mesaj gönder

51

Saturday, 8.03.2008, 23:07

Alıntı sahibi ""ozguryesil""

arkadaslar lütfen yardimci olun benim radyomun benzeri arkadasimda var sanki yag dökmüsler o radyoya nerden girsem açılıyor benim radyo ise ara ara sorun yasatiyor bide yayın bendeyken dahada çok sorun yasiyorum misafirler geliyor fakat düsmeler oluyor bazen olmuyor statistik +! ama yinede sorun yasiyorum anlayamadım bu isi baglantı sorunumu modemmi nedir yardımcı olursanız sevinirim tşk ederim simdiden

hatayi niye bilgisayarinda yada programda ariyon?

eger portlarin dogru aciksa yayindayken mappinp+ yazar,
ve arti oldugu sürece senin yayininada yag gibi girerler.

cicilo

Stajyer

• Özel mesaj gönder

52

Monday, 19.05.2008, 20:55

Çok teşekkür ederim kardeşim ama ben hala herhangi bir flatcast radyo dinleyemiyorum ve radyo açamıyorum..
yine o meşhur beyaz sayfa geliyor ve üzerinde "your firewall bolocked acces" yazıyor...
anlamadım bu bilgisayarın sorunu ne...
lütfen bir yardım.........
Çok teşekkürler.....

53

Monday, 19.05.2008, 21:17

cicilo,
internet aracini degisdirmeyi bir den.
firefox--><--Internet explorer

tuba

Orta Düzey

• "tuba" bir kadın

• Özel mesaj gönder

54

Friday, 6.06.2008, 10:36

çok teşekkürler bu portu açtım ama modemin portunu kullanıcı şifresini kabuletmediği için açamıyorum ve yayın yapamıyorum artık
emeğinize sağlık teşekkürler

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

55

Friday, 6.06.2008, 10:43

tuba, modemde daha onceden herhangi bir sifre ayarlamismiydin? eger hic yapmadiysan modem orjinal sifresi ile duruyordur hala, bununun sifresini bulmak icin modem bilgini verirsen sifresini bulabiliriz..

56

Friday, 6.06.2008, 22:58

Alıntı sahibi ""tuba""

çok teşekkürler bu portu açtım ama modemin portunu kullanıcı şifresini kabuletmediği için açamıyorum ve yayın yapamıyorum artık
emeğinize sağlık teşekkürler

eğer modeminizin şifresini unuttuysanız modeminizi resetleyin, fabrika ayarlarına dönecektir.

• "@gecenin_gezgini@" bir erkek

• Özel mesaj gönder

57

Tuesday, 24.06.2008, 19:47

çok güzel ben bile yaptım kardeşim saolasın emeğine sağlık

or-eda

Stajyer

• "or-eda" bir erkek

• Özel mesaj gönder

58

Sunday, 24.05.2009, 14:09

tesekkür ederim güzel aciklamaniz icin