Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

__Devil__

Stajyer

• Konuyu başlatan "__Devil__"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 10.08.2010, 08:30

Soru...

Konuyu nerden acacagimi bilmedigim icin burdan aciyorum konuyu...
Sorum su olacak , bu yeni ugulamada , jurilerin Mesajlari onaylanma nasil oluyor acaba ??
Ben yarim saat önce 6 mesaj yazdim hala onaylanmadi , baska juri arkadaslarin yazdiklari ayni saniyede , foruma görünüyor mesaji..
Peki neden herkesde ayni uygulama mevcut degil , neden bazilarinda yarim saat sonra aciliyor mesajlar vede baska jurilere o anda forumda görünüyor mesajlar..
Kisilere göremi bu uygulama anlamiyorumki , bir nebze bunun bir adetletsizlik oldugunu düsünüyorum , insanlari baska nick almaya mecbur kiliyorsunuz ,
Bir uygulama olursa bu herkes icin gecerli olmasi gerekiyor , ayirim yapmadan...

engongem

Moderatör

• "engongem" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 10.08.2010, 08:40

jürilerin görevi yapılan temalara puan vermek acılan baslıkları onaylaması degil arkadasım

__Devil__

Stajyer

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 10.08.2010, 08:49

jürilerin görevi yapılan temalara puan vermek acılan baslıkları onaylaması degil arkadasım

Sanirim yazdigimi anlamadin kardes , bak sende jurisin ve yazdigin mesaj burda o saniye simdi yayinlandi demi forumda , ama bende juriyim burda ve 45 dakika oldu hala bekliyorum mesajlarimin forumda yayinlansin diye , bu nekadar dogru jurilerin ünvani ayni degilmi , neden bazi jurilerde mesajlari ayni ada forumda yer aliyor ve ben bir mesajimi forumda yer almasi icin 45 dakiakdan beri bekliyorum yazdiklarimda sadece temalara yorum , engongemde juri , rizegüzeli de juri onnarin yazdiklari hic onaylanmadan sanirim forumda hemen cikiyor , peki bu ayrimcilik neden ??

• "nisa nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 10.08.2010, 08:57

devil sanırım hata sende çunki senin mesajın acılmıs ben şimdi baktım açılmamış mesajların içinde senin hiç bir mesajın yok arkadaşım
bazen benimde oluyor sanırım pc den yada explorerdan kaynaklanıyor

engongem

Moderatör

• "engongem" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Tuesday, 10.08.2010, 08:58

arkadasım ben senin jüri oldugunu göremiyorum hem öyle bi ayrımcılık olmaz seninde mesajın yayınlanmış işte sorun nerde ?

__Devil__

Stajyer

• Özel mesaj gönder

6

Tuesday, 10.08.2010, 08:58

bu baska bir nick asil nickim alakaa kaanim ben , ama nasil olsa o nickimle yazdiklarim 45 dakika sonra yer aliyor , peki öbür jurilerde neden oan yazdiklari o saniyede forumda yer aliyor ama ben 45 dakika bekliyorum buna ben bir anlam veremedim , engogem bana mesaj yazdin kardes ve hic onaylanmadan o saniye mesajin forumda yer aldi o saniyede ama benimkisi 45 dakika sonra onylandi , neden bu uygulama bütün jürilerde ayni degil , sadece kisilere özel bir uygulami bu

__Devil__

Stajyer

• Özel mesaj gönder

7

Tuesday, 10.08.2010, 09:01

bakin engogem arkadasimizin mesaji ayni saniyede yine onaylanmadan forumda yer aldi , bu ayrimlik neden ??
Neden ben 45 dakika bekliyorum bir moderatorun onayamasini bekliyorum , neden baska jurilerin onaylanamdan o saniye mesajlari forumda yer aliyor , bu ayrimclik neden ??
45 dakika sonra onaylandi , ama öbür juriler yazinca ayni anda onaylaniyor...

engongem

Moderatör

• "engongem" bir erkek

• Özel mesaj gönder

8

Tuesday, 10.08.2010, 09:04

nisa nın dediği gibi belki explorerdan kaynaklanmış olabilir arkadaşım kişiye bi kısıtlama olcagını sanmıyorum.

• "nisa nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Tuesday, 10.08.2010, 09:06

kaan ben geldim bi kaç kişinin mesajı vardı bunların içinde seninkilerde vardı açtım az önce
yetkili arkadaşın acil bir işi vardı sanırım seninkini açamamış olabilir
bişi diyeiyorum şu an geldiklerinde öğreniriz olur mu ??

__Devil__

Stajyer

• Özel mesaj gönder

10

Tuesday, 10.08.2010, 09:07

ne exploresi , suan mesajlarim acildi aradan 45 dakika gecdi benden sonra hem sen hemde rizegüzeli mesaj yazdi vede yazdiklari anda o saniye mesajlari forumda yer aldi , bana kimse hikaye anlatmasin ..
Alakaa nickimle girsem yazsam , yazamiyorum nasil olsun yazdiklarim 45 dakika sonra aciliyor forumda , ama sende jurisin engogem yalilmyiorum demi , senin mesajlarin forumda yazdigin an forumda görünüyor , ama bende neden öyle degil benden yarim saat sonra mesajlar yazildi juriler tarafindan ve o saniye mesajlar forumda yer aldi , bu ayrimcilik neden ????????

__Devil__

Stajyer

• Özel mesaj gönder

11

Tuesday, 10.08.2010, 09:09

Nisa benim anlatmak istedigim su , bu uygulama her juride ayni degil , yazdiklari an mesajlari forumda yer aliyor , engogem yazdigi anda mesaji , forumda yer aliyor , o saniye, rizegüzeli yazdigi anda o saniye mesaji forumda yer aliyor , hic onay beklenmeden ...

• "nisa nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

12

Tuesday, 10.08.2010, 09:16

kaan nickinle girip yazabilirsin

__Devil__

Stajyer

• Özel mesaj gönder

13

Tuesday, 10.08.2010, 09:18

ya yazip yada yazmamak önemli degil , sadece bunu bilmek istiyorum bu uygulama neden her juride ayni degil ???

• "nisa nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

14

Tuesday, 10.08.2010, 09:26

kaan şu an senin mesajının neden geç geldigini bilmiyorum
bak bazende benim mesajlarım geç geliyor
dün bişi yazdım jüri odasına kaç kere bakmama ragmen mesajım gelmedi
ki biz yetkililerin mesajları onaydan geçmediği halde
o nedenle bilemiyorum
forumdanda kaynaklanabilir
bir sürü sebebi olabilir
asla kasıt arama lütfen öle bişi olması mümkün değil

engongem

Moderatör

• "engongem" bir erkek

• Özel mesaj gönder

15

Tuesday, 10.08.2010, 09:26

gecen gün jüri odasında bi tartışma yasanmıştı mesajlar yayınlanmıcak diye ama bu kişiye özel degil herkese diye okudum bu demek oluyo alakaa arkadaşıma yapılmış bi kişiye özel durumu oluyor bu konuda alakaa arkadaşıma katılıyorum bu ayrımcilik ne diye bende soruyorum ....

__Devil__

Stajyer

• Özel mesaj gönder

16

Tuesday, 10.08.2010, 09:29

bu 4 kez böyle oldu nisa simdi , kasit aradigimdan degil ama su bir gercek , bu uygulama bütün jüriler icin geceleri degil , sadece bazi kisiler icin geceleri kim ne derse desin bu anlamak cok zor degil gercekden ....
4 kez böyle oluyor simdi , sadece sunu bilmek istiyorum nisa , bu uygulamayi yaparken bütün juriler icin yapilmadimi , kisisel oalrak degilde , bütün jürilere yapildi demi , bu nickimle yazinca hemen yazilarim forumda yer aliyor ya , explorerden yada netten dolayi olsa tamam derim ama nedense bu nickimle yazinca hemen yazilarim yer aliyor

__Devil__

Stajyer

• Özel mesaj gönder

17

Tuesday, 10.08.2010, 09:32

gecen gün jüri odasında bi tartışma yasanmıştı mesajlar yayınlanmıcak diye ama bu kişiye özel degil herkese diye okudum bu demek oluyo alakaa arkadaşıma yapılmış bi kişiye özel durumu oluyor bu konuda alakaa arkadaşıma katılıyorum bu ayrımcilik ne diye bende soruyorum ....

Tesekkür ederim kardes ,
Misal arkadasimizda juri , mesajlari yazdigi anda forumda yer aliyor , onay vilen beklemeden o saniye yer aliyor mesaji..

18

Tuesday, 10.08.2010, 09:38

DuyuruForumda yapılan saygısızlık, kırıcı, küçük düşürücü tavırlardan dolayı ....... açılan başlıklar, yapılan yorumlar bir yetkili tarafından onaylanmadan yayınlanmıyacaktır.
Bu durum düzelene kadarda böyle devam edecektir.

dipnot:
bu uygulama sadece belli bir gruba yönelik olmayıp tüm üyeler içinde geçerlidir
beratcan

bu mesaj geldii bana diğer türlüü konu ile ilgili bir bilgim yoktur.üst yetkili arkadaşlar bu konuya bir cevap vereceklerdir mutlaka

__Devil__

Stajyer

• Özel mesaj gönder

19

Tuesday, 10.08.2010, 09:39

Misal rizegüzeli bu mesaji yazdigin anda o saniye icinde mesajin burda yayinlandi demi , hic onay vilen beklemeden o saniye yayinlandi , benimde anlatmak istedigim bu isdee , neden sadece bir grup icin geceerli bu uygulmada bütün juriler icin geceleri degil ??

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "__Devil__" (10.08.2010, 09:45)

• "nisa nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

20

Tuesday, 10.08.2010, 09:45

kaan ben açtım mesajını rüzegüzelinin
tabiki yayınlancak arkadaşım