Giriş yapmadınız.

• Konuyu başlatan "gizli_sevdam79"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 15.08.2010, 17:40

RadYo Actırmak İstiyoRumM

Öncelikle selam arkadaslar bana radyo acabilcek tasarımcı arkadaslara ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz bana bende bitane index var ona radyo koycak sadece ve link acacak kendi radyom olsun istiyorum sizden yardımlarınızı beklıyorum simdiden gecen emeginize tskler haberlerınızı beklıyorum... kendim acmaya denedim ama bi turlu beceremedim.. hazır hale getirip bana teslim ederseniz cok cok sevinirim....

Ha®uN

Profesyonel

• "Ha®uN" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 15.08.2010, 18:34

Radyo acmak icin tüm bilgler burda var, aramayi kullanip her türlü bilgiye ulasabilirsin. Yanliz hazir radyo malesef burda yok kimseninde yapacagini sanmiyorum. Bir cok arkadasimiz kendi isini kendi yapmaya calisiyor takildigi noktalardada soruyor ve cevabini aliyor, burasi bir paylasim sitesi ama ne yazikki hazir radyo paylasmiyoruz :)

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Ha®uN" (15.08.2010, 18:41)

• Konuyu başlatan "gizli_sevdam79"

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 15.08.2010, 18:47

evet haklısın aslında denedım o kadar ama neden se olmuyor yapamadım biyerde hata yapiyorum hersey hazır bende sadece bendeki index radyoyu koyacak linke atacak isi bilen icin fazla bi vakit alcagını sanmıyorum on bes (15) dakka sanırım ama ben 15 gundür deniyorum bi yerde hata veriyor olmuyopr anlamadım gıttıı

insallah bi yardımcı olcak bi arkadas cıkar ilgilenirr beklemekten baska carem yok:)))

4

Sunday, 15.08.2010, 18:53

gizli_sevdam79

yardumcı olaiblimek için önce sizin bir başlangıç yapmanız ve nerleri yaptınız neleri yapamadınız

gibi detaylar vermeniz gerkliki doğru ve yanlışlarınızı söyleyebilelim

Sütlac

Profesyonel

• "Sütlac" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 16.08.2010, 18:33

gizli_sevdam79,

asagidaki linkde radyo nickinizi actikdan sonra nasil radyo kurabileceginiz hakkinda bilgiler mevcut.
Sitenizde kendi Radyonuz : Flatcast

asagidaki linkde ise radyo kurmak ve site acmak hakkinda bilgiler var
Flatcast Radyo Kurma ve Site açma (resimli anlatım) full

bu linkte ise farkli hostinglerde site acmak hakkinda bilgilere ulasabilirsin
http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…ard&boardID=137

butun bunlari sirasi ile takip edip uygularsan sorun yasamazsin,
herkangi bir sorun oldugunda ise mumkunse aldigin hata mesajini buraya kopyalayip ekle yada ekran resmi cekip ekle
o zaman yetkili arkadaslar yardimci olacaklardir..

kolay gelsin..

osmanuzun

Stajyer

• "osmanuzun" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Thursday, 19.08.2010, 03:44

radyo

slm flaatcast.dan radyo kurmak ıcın uye oluyorum ama msj mynettende uye oldum cok denedım msj gelmıyor bana yardımcı olurmuusunuz.

7

Thursday, 19.08.2010, 14:54

slm flaatcast.dan radyo kurmak ıcın uye oluyorum ama msj mynettende uye oldum cok denedım msj gelmıyor bana yardımcı olurmuusunuz.

mynet'e bazan geç gelebiliyor başka bir mail adresiyle deneyin

yada bikaçgün sonra tekrar bakın mailinize bazan geç gelebiliyor

eflatun61

Orta Düzey

• "eflatun61" bir erkek

• Özel mesaj gönder

8

Friday, 20.08.2010, 05:23

radyo kurulumu.

Öncelikle selam arkadaslar bana radyo acabilcek tasarımcı arkadaslara ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz bana bende bitane index var ona radyo koycak sadece ve link acacak kendi radyom olsun istiyorum sizden yardımlarınızı beklıyorum simdiden gecen emeginize tskler haberlerınızı beklıyorum... kendim acmaya denedim ama bi turlu beceremedim.. hazır hale getirip bana teslim ederseniz cok cok sevinirim....
bayagı boş zamanım var, ben kurabilirim radyonu.

eflatun61

Orta Düzey

• "eflatun61" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Friday, 20.08.2010, 06:54

active mesajı

resimde gördügün '' send registration key'' yazan yerin yanındaki kutucugu işaretle üye olurken...!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

EVET SIRADANIM,AMA EN ÖN SIRADAN :P

Bu mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "eflatun61" (20.08.2010, 07:16)

etravon

Stajyer

• Özel mesaj gönder

10

Friday, 20.08.2010, 09:57

şifre sorunu

Slm arkadaşlar konuyu nereye yazacağımı bilemediğim için buraya yazdım.Radyomuza girimek yayın almak için rady ismini ve şifremizi yazdığımızda giriş yapamıyoruz sanırım şifremiz çalınmış bu konuda acil yardımlarınızı bekliyorum ne yapmam gerekli radyomuz için kullandığım msn adresimde açılmıyor sanırın onunda şifresi çalınmış lütfen bu konuda yardımcı olun saygılar...

saika

Stajyer

• "saika" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Friday, 20.08.2010, 10:25

@etravon,

eger radyo hesabina giremiyorsan sifre ve kullanici ismini dogru yazdigindan eminsen, kayit olurken verdigin e-posta adresinede ulasamiyorsan, yapabilecegin hicbirsey yok.

eflatun61

Orta Düzey

• "eflatun61" bir erkek

• Özel mesaj gönder

12

Friday, 20.08.2010, 10:26

şifre

Slm arkadaşlar konuyu nereye yazacağımı bilemediğim için buraya yazdım.Radyomuza girimek yayın almak için rady ismini ve şifremizi yazdığımızda giriş yapamıyoruz sanırım şifremiz çalınmış bu konuda acil yardımlarınızı bekliyorum ne yapmam gerekli radyomuz için kullandığım msn adresimde açılmıyor sanırın onunda şifresi çalınmış lütfen bu konuda yardımcı olun saygılar...

hem ana şifreler hem kayıt yaparken kullandıgın mail adresi çalınmışsa, yeni radyo açmaktan başka çaren yok.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

EVET SIRADANIM,AMA EN ÖN SIRADAN :P

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

13

Tuesday, 12.04.2016, 21:53

Alıntı

Raporlayan by__konyali42 (Bugün, 21:27)
SLM İYİ AKSAMLAR RADYO KURDURMAK İSTİRYORUM RİCA ETSEM MUNKUNMU NisanYagmuru-fm.tr.gg/

by__konyali42,

Sitemizde istk üzerine radyo kurulmamaktadır. Aşağıda verdiğim videoları incelerseniz radyonuzu kendinizde kurabişirsiniz