Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "ßeßegim" bir kadın
  • Konuyu başlatan "ßeßegim"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 21.08.2010, 14:28

PC Vista Yayin alamiyorum Yardimci olurmusunuz acaba?

Selam Cümleten size bi sorun olacakti benim bi arkadasmin Pcsi Vista yayini filan aciyor ama Sarki kutusu gelmiyor ne o yazabiliyor ne gelen misavirler yani sayfa da birsey yapilmiyor temada yolladim acti ama yinede hic birsey yazamiyor yani yayin yapamiyor sanirim ki Pcsi vista diye ayarlanmasi gerek acaba bi yardimci olabilirmisiniz size zahmet cümleten iyi günler. ^^

2

Saturday, 21.08.2010, 14:35

Selam Cümleten size bi sorun olacakti benim bi arkadasmin Pcsi Vista yayini filan aciyor ama Sarki kutusu gelmiyor ne o yazabiliyor ne gelen misavirler yani sayfa da birsey yapilmiyor temada yolladim acti ama yinede hic birsey yazamiyor yani yayin yapamiyor sanirim ki Pcsi vista diye ayarlanmasi gerek acaba bi yardimci olabilirmisiniz size zahmet cümleten iyi günler. ^^

radyoda butonlara bile tıklayamıyorsa ozaman ses kartı driverinde sorun var demektir

ses kartını yeniden yüklemesi gerek

arkadaşın yayındayken ekran görüntüsünü verebilirse
sizde buraya o görüntüyü koyabilirseniz daha sağlıklı bir açaklama yapabiliriz

• "ßeßegim" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 21.08.2010, 14:41

COK tsk ederim bide öyle deniyelim...

Cok tsk ederim bide öyle deniyelim aynen hic birseye tiklamiyor butonlara filan....
Bide söyleyimde bi resmini yapabilirse hala olmasa resimide katariz insallah buraya birdaha bakarsiniz.
Ses kartini yüklesinde bi bakalim.. cok cok tsk ederim gercekten. :)

tiflis

Acemi

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 23.08.2010, 16:53

aynı sorun bende de var

Arkadaşlar aynı sorun ben de de var. ses kartının sürücülerini kaldirip yeniden yükledim ama sorunu çözemedim...

"Audio Error:no audio device found" yazısı çıkıyor sürekli..

denemedigim yol kalmadı yardımcısı olursanız sevinirim.

Vista kullanıyorum

5

Monday, 23.08.2010, 17:14

vista işletim sizteminize uygun ses drveri yüklemzseniz nekadar denerseniz deneyin

ses porblemini çözemessiniz

ses kartınızın tam ismini ve driverini mümkünse kendi sitesinden ve güncel sürümünü yüklemelisiniz

öncelikle ses kartınızın tam ismini bilmelisiniz

ses kartınızı doğru yükledikten sonra

ses ayarlarınızda Stereo karışımı aktif etmelisiniz

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Beratcan" (23.08.2010, 17:39)

• "ßeßegim" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Tuesday, 24.08.2010, 14:02

Cok tsk ederim

Cok Cok tsk ederiM Beratcan abi:)bunun Miki takili deyilmis ondan olmadi sanirim su an Alabiliyor yayini:) :)