Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "barışbalcı"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 28.08.2010, 20:47

Radyoyu Açtım Ama Yayın Adresini Kuramadım

Arkadaşlar nasıl anlatırım bilmiyorum ancak demek istediğim Flatcast sitesinden radyoyu kurdum ancak sitemle entegre edip ziyaretçilere açamadım yani kusuruma bakmayın adres vereceğim ama ben Ölen bir Sanatçının hemde değerli bir sanatçının Barış Manço'nun adına radyo kurmak istedim ve radyoyu sanırım açtım kendi bilgisayarımdada radyo açılıyor ama bunu ziyaretçilere nasıl açacacağım ve nasıl özel bir adreste açacağım bilmiyorum ben tıpkı bu sitedeki gibi bir radyo adresini açmak istiyorum işte www.baris-akarsu.com/radyo.htm kendi sitemde mevcut kendi siteme bağlı bir adresten bu şekilde nasıl radyoyu yayına açabilirim ? www.baris-manco.com/radyo.htm lütfen yardımcı olursanız sevinirim adres verdiğim içinde tekrar özür diliyorum bağışlayın :(

• Konuyu başlatan "barışbalcı"

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 28.08.2010, 21:19

Kardeşim ben radyoyu açtım derken sadece flatcast'den açtım yayına sokamadım yani daha bir tıklanıcak adres var ama ben onu özelleştirmek istiyorum açtığım sitenin sonuna www.siteadresi.com/radyo.htm olarak yapmak açmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim bunu sordum ? flatcast'in sitesinde gere kalan işlemi anlatmıyor diğper forumlardada geri kalanı anlatılmıyor ? :(

Sütlac

Profesyonel

• "Sütlac" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 29.08.2010, 13:14

flatcastin sitesinde bunlari tabiki anlatmaz
istediginiz siteyi kendiniz kurarsiniz adresini belirler uzantisinida radyo yada canli yayin gibi belirlersiniz
ornegin yukarda yazdiginiz "www.siteadresi.com/radyo.htm" bunuda kullandiginiz site size bu imkani veriyorsa yapabilirsiniz
mesela blogcu.com adresinden bunu alamazsiniz
ucretsiz host'lar bu imkanlari pek sunmuyor
eger ucretli host kullanacaksiniz radyo.htm diye index dosyasini isimlendirin ve host'a yukleyin.
geri kalani ise actiginiz uzantiya indexi yuklemek ve radyoyu yerlestirmek oluyor
bu ve benzeri bilgileride http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…ard&boardID=137 burdan bulabilirsiniz