Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

mk27

Acemi

• Konuyu başlatan "mk27"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 27.06.2007, 23:16

YAYIN DEVRI (ACILL)

Arkadaslar acil yardım lütfen

Formlardaki bütün başlıkları ve konuları hemen hemen okudum düşürmeden yayın devretme ( 40123 portu açıldı-modemde port yönlendirme yapıldı) buna rağmen 10 dk önce yayın alan makina 10 dk sonra yayın almıyor veya önce almayan sonra alıyor gibi bu konuda yardımlarınızı bekliyorum ve take over mantığını ve hatasını nasıl kaldıracağım hakkında bilgilerinizi paylaşımlarınızı bekliyorum.Ben bilgisayar proğramcısıyım teknik olarakda yazabilirsiniz yardımlarınız ve ilginiz için şimdiden teşekkür ederim.

2

Wednesday, 27.06.2007, 23:34

Eger resimlerde anlatıldıgı gibi yapmissaniz yani flatcastportlarını acmıssanız sorun olmaması gerekli. Take over yayın devretmedir. Bu secenegi isaretlemeyen dj den yayini baska birisi alamaz ne yazık ki. Resim linklerini tekrar bırakıyorum.
:burda:

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…ad&threadID=698

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…&highlight=port

mk27

Acemi

• Konuyu başlatan "mk27"

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 28.06.2007, 06:33

TAKE OVER

Take Over işaretli olduğu halde sorun çıkıyor,bu konuda destelerinizi bekliyorum arkadaslar teşekkürler

bodrumfm

Stajyer

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 28.06.2007, 08:48

Yayın alıcak djde sorun olabılır bazen netten de kaynaklanıyor
her seyın tam olsa bıle flatcast ızın vermıyor bazen.

esalet

Stajyer

• "esalet" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 9.07.2007, 13:09

selam
öncelikle bu forumu açan ve yardimlarini esirgemeyen dsotlara tesekkür ederim. bu sorunlar genelde tüm radyolarda var. mesela 4.16 yüklendikten sonra da talk ower açik oldugu halde yayin alacak dj yayini alamadigi gibi yayaini kapatan dj de tekrar yayini almak istemesine ragmen geri alamiyor.eskiden talk ower isaretli olmadan kapatilan yayin, yayini kapatan dj tarafindan geri açilabiliyordu. ama bu yeni sisteme göre yayini kapatan dj geri yayini alamiyor. ancak 10 dakika bekliyorsunuz ve radyo düstükten sonra yayin alilabiliyor. birde benim gördügüm yeni sistemde sayfa temizleme olmuyor. yani kirlenen sayfa temizlenmiyor.