Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

eflatun61

Orta Düzey

• "eflatun61" bir erkek
  • Konuyu başlatan "eflatun61"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 5.09.2010, 02:01

index

slm arkadaslar, elimde iki sayfalı bir index var,yani ana sayfa ve canlı yayın sayfasından oluşuyor,ama ikisini blog adresinde şablon içine yerleştirince, tek sayfa oluyor,,çözemedim ben, yardımcı olursanız sevinirim, bu iki sayfayı nasıl ayrı ayrı yerleştiririz, çünkü radyonun iki sayfalı olmasını istiyorum.index linki aşagıda,herşeyi hazır,ancak iki ayrı index i aynı şabolana koyunca tek sayfa oluyor radyo.

http://rapidshare.com/files/417124901/canliyayin.rar

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "eflatun61" (5.09.2010, 02:22)

cadi-kiz

Stajyer

• "cadi-kiz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 5.09.2010, 02:05

yanilmiyorsam blogcu.com da ikinci bir sayfa ekleme imkanin yok yinede blogci forumlarina danismani önerrim, burasi flatcaast forumu.

eflatun61

Orta Düzey

• "eflatun61" bir erkek
  • Konuyu başlatan "eflatun61"

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 5.09.2010, 02:25

index

yanilmiyorsam blogcu.com da ikinci bir sayfa ekleme imkanin yok yinede blogci forumlarina danismani önerrim, burasi flatcaast forumu.
iyide birçok ana sayfa girişli flatcast radyosu var, sonuçta buda flatcast ile ilgili bir sorun, ve blogger den hesap açtim ben.tek bilmek istedigim anasayfa index i ve canlı yayın index i ayrı olan bu index si şablona ne şekilde koyacagım.

Ceren

Orta Düzey

• "Ceren" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 5.09.2010, 11:07

iyide birçok ana sayfa girişli flatcast radyosu var, sonuçta buda flatcast ile ilgili bir sorun, ve blogger den hesap açtim ben.tek bilmek istedigim anasayfa index i ve canlı yayın index i ayrı olan bu index si şablona ne şekilde koyacagım.

blogcunun admin panelinde altsayfa ekleme imkanin yokmu? eger varsa alt sayfaya radyonu anansayfaya acilis indexinin sablnunu ekle.
yalniz cadi kiza katiliyorum, bilgi ve sorun blogcu'nun!

bu linkler sana yardimci olacaktir
http://www.blogcu.com/destek/64/
http://www.blogcu.com/destek/84/

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Ceren" (5.09.2010, 11:15)

ZeN

Bilge

• "ZeN" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 5.09.2010, 17:21

eflatun61,
Ceren arkadasimizin verdigi link uzerinden bilgi almak mumkun ve yapabileceklerini anlatiyor sadece denemen gerek
bende denedim ve bu yolla kategori ekleyerek radyoyuda eklemis oldum.

yapacaklarin sunlar;
1)-ilk olarak Blog Ayarlari >>Kategori Ayarlari'ni sec.

2)-Kategori Ayarlarina eklemek istedigin kategori ismini yaz, (ornek: Radyo FM) ve ekle.

3)-Icerik Yonetimi>>Yazi Ekle seceneklerini sec.

4)-Son olarak Yazi Yonetim penceresinde radyonun <IFRAME> kodlarini ekle ve sag menude bulunan ayarlarida yapip oncelikle onizleme yaparak uygula.

Not: kullanacagin indexte kategoriyi gosterirmi bilmiyorum
biraz arastirma yapman gerek..

hakanygt

Stajyer

• Özel mesaj gönder

6

Saturday, 11.09.2010, 17:24

arkadaşım ancak söyle yapabilirsin, radyonun ismi adına blogcudan xxxxxfm için ayrı bir adres alacaksın. radyo içinde xxxxfm.blogcu diye yeni bir sayfa daha açman lazım giriş sayfasına ilk kodları koyacaksın ve o kodlara canlı yayın yapacağın sayfanın linkini koyacaksın ve o sayfayada yayın yapacağın kodları yapıştıracaksın...ancak bu şekilde 2 sayfalı yapabilirsin bende bilmiyordum ama eda abla yardım etti. dediğim gibi ama yapamazsan mesaj at ben yaparım

• "aşkına_eşkiya" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Thursday, 11.11.2010, 12:48

blogcu sitesinde iki sayfa eklemen mümkün aynı üyelik altında iki index sitesi açacaksın yani ikitane blogcu siten olacak bunu ilk bakışta 2 üyelik gibi görebilirsin öyle degil tek üyeligin var 2 tane blogcu siten var örnek veriyorum birincisi bu ilk blogcu siten bu üyeliginde birdaha blog kuruyorsun onada gibi bi blog daha açkıyorsun ikinci kodu da onun içine atıyorsun ilk koddaki yönlendirme kısmınada bu adresi yani ikinci adresini yazıyorsun ilk sayfadan canlı yayın yada radyo girişi gibi olan kısma tıklandıgında bu ikinci blogun açılacak yapamazsan edit / mail adres adresine meil at buralar çok sık giren biri degilim

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Beratcan" (11.11.2010, 12:51)

• "aşkına_eşkiya" bir erkek

• Özel mesaj gönder

8

Thursday, 11.11.2010, 12:52

ben hakanytg nin mesajını görmedim aslında benim dedigimin aynısını demiş sanırım halletmişssinizdir sorunu

atardamar

Profesyonel

• "atardamar" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Saturday, 27.11.2010, 21:53

ana sayfa

blogcudan önce arkadas ana yapamk icin blog almak lazim sonra blogu silip ana oraya ana sayfa index yerletirmeniz lazim sonra öbür tarafa radyo index isinizi eklmeniz lazim BİLMEM anlabildim mi :1gözkirp:

• Özel mesaj gönder

10

Thursday, 13.01.2011, 01:05

Selam

Merhaba oncelikle ilginiz icin tskler Ben frontpagede amatorce bir website tasarimi yaptim ve toplam ana index haric 5 indexten olusuyor(extra sayfalar) Birincisi Bu indexleri tek bir index halina getirebilirmiyim 2.Getiremessem blogcu sayfasina sadece bir index atiliyor diger 4 atamassam sayfalara gecis olmaz nasil atabilirim 3arkadasimin birtanesi yazmis 5 tane blog acacan yonlendirecen ama ben ben goruyorum adam 20 tane sayfaicinde sayfa yapmis ayni blogda kafam basmadi bi yardimci olursaniz sevinirimn Saygilarimla

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

11

Thursday, 13.01.2011, 11:02

blogcu ustte anlatımı yapılmıs sayfa ıcınde acılmayı resımlerı sırayla yaparsanız her sayfaya ındexsınızı yerlestırebılırsınız

ucretsız host veren yerlerden de kurabılırsınız 1 host ıle ıcıne cok sayıda sayfa acabılırsınız BURDAN ucretsız host alabılırsınız

• Özel mesaj gönder

12

Thursday, 13.01.2011, 22:55

indeks

Merhabalar Arkadaslar oncelikle ilginiz icin Tskler Ben Font pagade website tasarimi yaptim ve toplam bes sayfadan olusuyor ana indeks (foto.video vs) normal olarak klasorun icicnde 5 tane indeks var ve parali bir websitem yok blogcuyu kullanarak oraya indekslemek istedim ama ana indeksi atiyorum diyer 4 indekssi atamayinca sayfalar acilmiyor

oneceliklele bu indeskleri birlestire bilirmiyim?

ikinci olarak birlestiremessem bazi arkadaslarin yorumunu okudum bes tane blogcu acacaksin ve yonlendireceksin ama ole blogcular varki adam 20 sayfalik indeks yapmis simdi bu adam 20 tane blogcumu acacak bana pek mantikli gelmedi bu konuda bana yardimci olursaniz sevinirim Saygilarimla

13

Thursday, 13.01.2011, 23:59

konu başlığınız birleştirildi

verilen cevapları takip edin. aynı soruyu başka başlık açıp sormanıza gerek yok

tşk ederim