Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Tuesday, 7.09.2010, 22:34

Ben Hep Senin Yanindayim

Sana sandığından daha yakınım benbakma böyle uzak kalışımıza.İmkansız değil aşkımızyeter ki yüreğinin bir köşesindeher zaman yer ver bana.Seniaşkların bir çiklet gibi çiğnenip şekeri bittikten sonra atıldığı dünyadamucizelerden umudumu kesmişken buldum ben.Şimdi nasıl kaybederimnasıl vazgeçerim bu aşktan?
Bana ihtiyacın olduğundauzun uzun gözlerinin içine bakışımı hatırla.o gözlerde maviyi gördüm hep.Uçsuz bucaksızbana her zaman en doyumsuz sevda öyküsünü hatırlatan maviyi.Gözlerine bakarken sana dokunmanın bende yarattığı etkiyi biliyor musun?Dünyayı unutuyorumbaşka bir ben oluyorum.Sadece o anın içinde kayboluyorumsonraya dair herşey anlamını yitiriyor.Varsın olmasın yarınne çıkar?Öylece kalmak istiyorum sonsuza dek.
Ya da sana dokunuşlarımın..Ahne büyük mutluluktur o.Dokunuyorsam sana yanıbaşımdasındırbunu düşünmek bile öyle güzel ki...Teninin ateşi yakmalı beni.Her dokunuş bir ayine dönüşmeli.Yüreğimden kuşlar havalanmalımideme sancılar girmelibüyük ve bitmeyecek bir tutkunun esiri olmalıyım.
Sana bende yarattığın o tarifsiz heyecanı anlatmakta zorlanıyorum.Susuşlarım bundandır belki de.Sözcükleri seçerken "Bu değil" diyorum"Bu sözcük yetmez aşkımı anlatmayatarif edemez içimdeki heyecanı..."Varsa soru işaretleri aklındasil hepsini.Aşkı sorulara yüklemenin anlamı yok.Aşkımherşeyden daha gerçek çünkü.
Hayatı senin varlığınla yaşamakseninde beni sevdiğini bilmek.bana tanrının verebileceği en büyük ödül.O ödüle sonsuza dek sahip çıkacağım.Çünkü böyle bir aşkı bulabilmenin kolay olmadığını biliyorum.Ben seninle varolmakseni sevmeye devam etmekyokluğunda bile yanımda bilmek istiyorum.Sevdamseni de beni de bugünden çok daha ötelere taşıyacak.
Olur da birgünbu aşkın ağır geldiğini düşünüp bir başka yola yolcu olmaya karar verirsenbileceğim ki kendin için en iyi olanı seçtin.Sensiz olmak bana çok koyacaküzüleceğimdelireceğim ama katlanacağım.Senli anılara sığınıp bakışlarınıdokunuşlarını hatırlayacağım.Öyle yada böyle aşkımben hiç bir zaman sensiz olmayacağım....

2

Monday, 13.09.2010, 11:44

ÇOK GÜZEL CNM YÜREĞİNE SAĞLIK

3

Wednesday, 15.09.2010, 07:10

tskler bacim seninde yüregine saglik

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 15.09.2010, 08:55

harika bi yazi emegine saglik kelebegim tesekkürler

5

Saturday, 18.09.2010, 12:21

tsker sizlerinde yüreklerine saglik karagülüm

6

Sunday, 19.09.2010, 10:04

Paylaşımm İçinn Tesekkürlerr

sibela

Profesyonel

• "sibela" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Monday, 20.09.2010, 11:49

emeğine sağlık paylaşım için teşekkürler ..