Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

retede

Acemi

• Konuyu başlatan "retede"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 12.09.2010, 16:56

flatcast f5 2 port açmak gereklimi ?

flatcast f5 2 port açmak gereklimidir ben port açmadım ama yayına girip dinleyebiliyorlar ilerde sorun olur mu acaba 2010 sürümünde yani f5 2 de port açmaya gerek yok diye biliyorum ama yinede size bir sorayım dedim...

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "ZeN" (12.09.2010, 18:04)

ZeN

Bilge

• "ZeN" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 12.09.2010, 18:05

butun surumlerde port acmaya gerek vardir
portunuz kapali oldugu halde radyonuza dinleyiciler gelebilir, fakat bu gelen dinleyicilerinizden 1 yada fazlasinin portunun acik oldugundan dolayi rahat gerceklesiyor olabilir

saglikli bir yayin icin mutlaka port acmaniz gerekmektedir..

• "AllaTurkaa" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 14.09.2010, 13:18

Bazen dedikodularda gerceklesebiliyor..
Flatcast'in F5.4 sürümünde, portu kapali radyolarda baglantiyi kurabilmek icin "SINIRLI" miktarda slot (bot [Mapping Gold +] ) destegi olacak.
Bu hizmeti biz 1,5 yildir 10-15 bot ile radyo rulette zaten sunuyoruz.