Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

SILADA_N

Stajyer

• Konuyu başlatan "SILADA_N"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 15.09.2010, 16:39

Nickler nasil F (Friend) oluyor

arkadaslar benimde bir sorum olacak nere yazacagimi bilemedigim icin buraya yaziyorum gast olarak nick aliniyomu ve nasil F oluyo bizim radyoya birisi geldi F li oldugu icin otomatik acildi ama kimse tanimiyodu F ini kaldirdik ama yine F li oldu sorduk ben birsey yapmadim dedi nickin uzerine tiklayincada nick yerinde baska isim yaziyodu bu nasil oluyor cevaplarsaniz memun olurum tesekur ederim simdiden

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "ZeN" (15.09.2010, 17:51)

Seninki1314

Orta Düzey

• "Seninki1314" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 15.09.2010, 17:28

Her Gast Nick alabilir tabi ki :)
Nick'e Friend (F) Statüsünü sadece yayindaki DJ verir ve kaldirir
herhangi bir Nicke F Statüsünü vermek icin CTRL(STRG) tu$una
basarak Nickin üzerine Tikliyorsun (yada Mouse'un Sag tu$u ile tikliyorsun)
ardindan önüne cikan Ekranda F Statüsünü onayliyorsun..

Profil'de Nick yerine baska bi isim yazmasini ilk defa duyuyorum..
belkide siz yaniliyorsunuz..(Nickin yazdigi yer, yerine Isim yazan yere bakmi$ olabilirsiniz)
Bi daha öyle bir durum oldugunda Ekran kopyasi ve Akada$in Profil linkini eklemeniz faydali olabilirdi

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Seninki1314" (15.09.2010, 17:36)

SILADA_N

Stajyer

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 15.09.2010, 20:17

:(((((((((((((((((((((

Her Gast Nick alabilir tabi ki

yanlis anlatmisim sanirim gast nick almis demek istemedim nicki gast i

(gast27788112 ornek) verdim yani boyle ama onayli nicki gasti radyoya geldiginde

nasil yaptigini sorduk soylemedi

geldiginde F di nicki yani gast nicki bizim orda F kolay yapmayiz umarim bu defa anlatabilmisimdir gastin yazisinin ustune tiklayincada baska isim yaziyodu

yani benim nickim silada siladanin ustune tiklayinca gurbete gibi :wacko: :wacko: :wacko: ?( neden bu konuya yazdiniz derseniz nereye yazacagimi bulamadim :)

Seninki1314

Orta Düzey

• "Seninki1314" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 15.09.2010, 22:17

$imdi icinde "gast" kelimesi gecen nick almak imkansiz aslinda ama arasina taninmayan (görünmeyen) isaretler ekleyip nicki
o $ekilde almi$ olabilir o Arkada$ böylelikle radyoyada "Gast04818350" diye alti Cizik bir Nickle girmi$tir
Nickin üzerine tiklayinca Nick farkli görünmeside Chat alaninda görünmeyen Harfler kullanildigindan kaynaklaniyor ;)

ama Nicke F Statüsünü vermek icin Radyoda en azindan Yayin aliyor olmali bu Ki$i yani tanidiginiz bildiginiz dostlarinizdan biridir..

SILADA_N

Stajyer

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 16.09.2010, 08:46

COK TESEKUR EDERIM TEKRAR GELIRSE GORUNMEYEN SEKILLERI GORMEYE CALISACAM :))))) COK TESEKUR EDERIM

AMA COK DIKKATLI BAKTIM :D

ZeN

Bilge

• "ZeN" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Thursday, 16.09.2010, 08:51

sila, mumkunse ekran resmi alip buraya ekle
o zaman ne oldugunu daha iyi gorebiliriz, su anda sadece tahminler yurutuyoruz ve buda saglik sonuc vermeyebilir..

SILADA_N

Stajyer

• Özel mesaj gönder

7

Thursday, 16.09.2010, 15:22

tamam tekrar gelirse yaparim

nasil oldugunu cok merak ettigim iicn sordum cok denedim ben alamadimda oyle nick

: :rolleyes: