Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "Asi_prens"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 26.09.2010, 12:58

tema yapımı?

arkadaslar bende tema yapmak istiyorum sitedeki bazı konuları inceledim ama ihtiyacım olan program yada kullanımı hakkında bi bilgi alamadım yardımcı olurmusunuz ltfn

2

Sunday, 26.09.2010, 18:03

tugays77

Arkadaşım Öncelikle Arama Motorunu Kullanarak Daha Sağlıklı Sonuçlar Bulabileceğinize Eminim..!

Öncelikle Forumumuzda Adult (Program vs) Paylaşımların Yapılması Kesinlikle Yasaktır Ancak Demoları Hakkında Linkler Bulabilirsiniz :thumbup:
Tema Yapımı Hakkında Yardım İstiyorsanız İşinize Yarayabilecek Photo Shoop Anlatımına Buradan Ulaşabilirsiniz
Yada Sizin Tercih Ettiğiniz Programın İsmini Yazarsanız İlgilenen Arkadaşlar Olacaktır O Konudada Size Yardım Etmek İsteyenler Çıkacaktır :1gözkirp: