Giriş yapmadınız.

• "((((YARGIC))))" bir erkek
  • Konuyu başlatan "((((YARGIC))))"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 3.07.2007, 18:31

SORUNUM VAR YARDIMCI OLUN LUTFEN

slm arkadaslar
benim bir sorunum var yarfdimci olursaniz sevinirim
ben vista kullaniyorum ve radyo temasini radyoya koyamiyorum
import from file yapiyorum ve benim pc radyoyu kapatmami istiyor
problem olustu diyor problemi bul diyorum radyoyu kople kapatiyor
URL olarak temayi koymaya calistim tema aciliyor ama cat bolumune yazi yazamiyorum yardimci olursaniz sevinirim simdiden tesekkurler

matrix

Stajyer

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 3.07.2007, 18:34

explorermi kullanıyorsun vistada eger explorer kullanıyorsan firefoxta dene bunu birde

Epson Ali

Stajyer

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 3.07.2007, 18:36

sanırım senin sorunun pc ile ilgili ekplorer hatasi veriyor yanpan gereken işlk öncelikle 4.15 yada hangisini kullanıyorsaln artık 4.16 kaldırıp yeniden yükle birde dinleyici olarak girdigin zaman gene kapanma hatasi veriyormu? ayrıca explorer de yapıyorsa sadece eger fre fox yada opera kullanmayı dene cevabını bekliyorum dene bunları bi

CAN POLAT

Stajyer

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 11.07.2007, 04:58

slm arkadasim birde backgrund üzerine dene orda url yazisi var ona tikla vede solda acilan bir kare olur o karenin icindekini sil vede kendi url unu yerlesdir toolsdaki herhangi bir yaziya tek bir kere tikla kendi masken acilmasi gerek saygilarimla

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 11.07.2007, 10:16

Chat bölümüne yazi yazmak istediginde mi yazamiyorsun ? Tools kutusunu kapatma ((((YARGIC)))), ! Bende'de bir kac kere hata verdi dinleyicilere yazi yazamiyorum diye anons verdim ama cözümünüde kendim buldum, Tools olan kutucugu kapattigim anda chat bölümüne yazamiyordum bende kapatmayiverdim durdu bi kösede :bilmem: en azindan yazi yazabildim..

Ama eger sorun Url'den background verdiginde CHAT bölümün hic olmamasi ise, sey önercem hepsinden basit, chatradio-dark seciyorsun ordan Background from url yapiyorsun ve diger arac gerecleri yerine cekiyorsun, eger cünkü NEW yaparsan chat bölümünüde eklemen gerekir yoksa chat bölümün olmaz ve yaptigin islemleri arada bir kaydet hangi isim altinda kaydetmek istiyorsan, pc zorlaniyosa resimleri falan yüklemede komple explorer'i kapatabiliyo, hizina yetisemiyosa, vista'da daha cok oluyo sanirim bu sorun :s045:

6

Wednesday, 11.07.2007, 10:22

Bu sıkıntının en kolay yolu başka bir browser kullanmak. Firefox da bu hata neredeyse hiç olmuyor. Yayın yapan djler yayınlarını firefoxla yaparlarsa bu sorunu
daha az yaşarlar.

Aylion

Orta Düzey

• "Aylion" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Wednesday, 11.07.2007, 10:25

((((YARGIC)))), bu vistada bilinen bir sorun
bu konula ilgili yazi burda --> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=18668#18668