Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "sagir-sultan"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 11.10.2010, 01:56

Radyoda Misafirler Gorunmuyor ve Friend Ayarlari Kayboluyor [edit]

:( slm benimde bir sorunum var yardim lütfen yayin aldim zaman useler tek tek gidiyor sonra geri geliyor geldiklerinde bazilarin F si kayip oluyor ben gene F liyorum ama yayin alan arkadaslardada aynisi oluyor önceden böyle bir sorun yasamiyorduk simdi bu sorunlari yasiyoruz neden acaba bana yardim ederseniz cok sevinirim ...... demin yayin aldim ayni durum gene oldu F lemisdim gene tek tek nikler kayip oldu sonra gene gelmeye basladilar ama bazilarin F si kalmis oldu neden acaba Flatmi yapiyor bu sorunu örene bilirmiyim rica etsem acele cavap lüften simdiden tsk ederim ....

Bu mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "ZeN" (13.10.2010, 12:00) düzenleme sebepleri: baslik duzeltildi

• "missy_Sinem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 11.10.2010, 09:56

hangi sürümü kullaniyorsunuz? eger F5 i kullaniyorsaniz F5.2 ye gecmenizi önerrim

Prenses

Orta Düzey

• "Prenses" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 11.10.2010, 10:00

Bu sorun zaman zaman bağlantı sorunu nedeniylede olabiliyor anlık düşmeler userlerinde gidip geri gelmelerine neden oluyor bu durumdada bahsettiğiniz sorun ortaya çıkıyor eğer bağlantı sorunuznuz yoksa Sinem'in söylediği gibi güncellemenizde fayda var

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 12.10.2010, 04:49

tsk ederim

yardiminiz icin cok tsk ederim sagolasiniz F5.2 ayarli bizdede öyle durumda nasil ve neyi guncelemem gerekiyor...

5

Tuesday, 12.10.2010, 12:43

silip yeniden yüklemeyi deneyin madem f5.2 yi kullanıyosunuz

• Özel mesaj gönder

6

Tuesday, 12.10.2010, 16:58

slm

slm cok tsk ederim yardimlariniz icin sagolasiniz iyiki varsiniz :thumbsup: