Giriş yapmadınız.

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

61

Wednesday, 14.09.2011, 09:58

Burda birşeye daha parantez açmak istiyorum çünkü son günlerde bu juri konusu çok gündeme gelmeye başladı.Temalara sadece juriler oy vermiyor ki.Tüm etkin üyelerde oy veriyor.Kim ne oy veriyorda göremiyoruz.Peki nerden biliyoruz jurilerin düşük verdiğinide böyle birde tehditkar konuşuyoruz? Hak aramak tabiki hakkımız ama kulaktan duyma bilgilerle başkalarının hakkına girip kalp kırmayalım.Temalarımızı kaç kişi indirdi kullanıyor ve "ALLAH RAZI OLSUN" diyor ona bakalım.Asıl önemli olanda bence bu...

62

Thursday, 15.09.2011, 21:51

turkece haklisin bu konuda benim bi kac nedeni oldu ve sadece jurilik haklari degil ark üzere ark ve ya sevdi kisiye hak etmediler oy vermekdiler bence hak edeni hakkini alir zaten ama karismam tabiki juri degilim ama böyle de rahatim yani herkes bu juri konu de kurallari bi daha okumasi tercih ederim

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

63

Thursday, 15.09.2011, 22:04

Anladığım kadarıyla arkadaş kayırmadan bahsediyorsunki evet katılıyorum tüm üyelerde bu var ama yönetimde bu konuda elinden geleni yapıyor.Hepimizde payımıza düşeni yapsak bence sorun zaten ortadan kalkacak.Ama maalesef herkes birbirine söylüyor kimi juriler diyor,kimi moderatörler ama hiç kimse "Ya ben ne yapıyorum? " demiyor...İşte problemde burda!!!

64

Thursday, 15.09.2011, 22:13

ben diye bildim jurilik de yükset puani veren aciksa yazdim bu puani verdim diye bos verdim artik rahatim bu konuda ne rahatsizlik var nede baska bi sey ins bu konuda hal ederler :)

• "kardelennnn" bir kadın

• Özel mesaj gönder

65

Friday, 4.05.2012, 20:25

Neden biz değerlendirme yapamıyoruz :(

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

66

Friday, 4.05.2012, 20:59

Belli bir seviye'ye geldikten sonra sizde degerlendirme yapabilirsiniz, bkz. 2012 Uygulamasındaki Farklılıklar!