Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

41

Monday, 14.02.2011, 21:50

@TurkEce,

ayin yazarlarinin yeterince degerlendirme puani mevcut ise, jüri grubuna girmeya hak kazanmistir!

42

Thursday, 17.02.2011, 11:06

o kişiye mesaj engeli koyarım
Süper JÜRİ ünvanıda o arkadaşa bir yarışma dolayısıyle bikaç arkadaşa verilmiştir
ve onuda veren benim

''Abi ''Gene çok cömertsin :)

Yıllardır biliyoruz Hak edene Hak ettini verdini .. Hatta Hızınızı Almayıp hak etmeyene verdiklerinizide.. :) Artik : ''diktatörlügü'' birakip birazda emegini verenlerin sesine Kulak verseniz.. Rakamlarin önemi yok diyorsunuz ya Ünvanların da yok ozaman Ha Mod vermis ha yeni üye ''ha sizin torpille ünvan verdikleriniz vermis . ha Yıllardır bir emek verip görememisler '' :))

Bir gün : adalet duygusu ile elinizi torbanıza atip .. adalet dagitirsiniz insallah ..

43

Thursday, 17.02.2011, 11:26

Bir yerlerde birilemiz : birseyler karalaya biliyor , Sistemle ilgili birseyler , bilip uygulayip, paylasabiliyorsak
Bu inkar edilemez ki ALLATURKAA sayesinde BuNa müteşekkiriz
BU baslık altında acılan konular o kadar uzadıkı yerı geldi herkes sert tepki verdi
Ama artık Aynayı birazda kendımıze tutsak .
Allaturkaa bir bütün . Belki kimse kasıtlı bilerek yapmiyor ama çok üzülerek söylüyorum ki Allaturkaa adaletli yonetilmiyor .

( Ne kadar uzak kalsakta: bizler Allaturkadan kopamiyoruz ''Adaletli '' günlerde insallah bir gün tekrar bizlerde bu aileye tekrar dahil olabiliriz )
..

Simdi bir cogunuz ''O''halde neden burdasin ve bu mesaji yazdın diyecek .. Sistemden elbetteki faydalanacak ,faydalandıracagız demek istedigimiz sadece Ünvan sahibi yoneticileri biraz daha adaletli olmaya davet etmek

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "ßy-_Rmx" (17.02.2011, 11:38)

ZeN

Bilge

• "ZeN" bir kadın
  • Konuyu başlatan "ZeN"

• Özel mesaj gönder

44

Thursday, 17.02.2011, 11:35

AllaTurkaa'nin tek bir yoneticisi var oda adminimiz Alpi,
bizler burda sadece gonullu yardimcilariyiz
diger butun sitelerle kiyaslanirsa uyeleri ile seviyeyi kaybetmeyen tek forum ve admin AllaTurkaa'dir.

yardimcilari olarak biz hata yapsak bile adminimiz hep dogruyu bize gostermistir, hepimizin hatalari olabilir ki oluyor
bizlerde burda gelip geciciyiz herkes gibi ama AllaTurkaa bir tane ve hep ayni kalacak..

*Ebru*

Stajyer

• "*Ebru*" bir kadın
  • "*Ebru*" adlı kullanıcı yasaklandı

• Özel mesaj gönder

45

Thursday, 17.02.2011, 14:23

keske o yarismanin yapildigi günlerde bende forumda surekli online olsaydimda
yarismayi kazanip nickimin altina Süper Üye yazdirsaydim

simdi ister istemez bazilari gibi o arkadasi bende kiskanmiyo degilim ama elimden bise gelmiyo

anca kiskandigimla kaliyorum :küzgün:

sanirim dahada kiskanmaga devam edicem :küzgün:

melye

Yönetici

• "melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

46

Thursday, 17.02.2011, 14:54

keske o yarismanin yapildigi günlerde bende forumda surekli online olsaydimda
yarismayi kazanip nickimin altina Süper Üye yazdirsaydim

simdi ister istemez bazilari gibi o arkadasi bende kiskanmiyo degilim ama elimden bise gelmiyo

anca kiskandigimla kaliyorum :küzgün:

sanirim dahada kiskanmaga devam edicem :küzgün:

sen genelde yönetim konularında yöneticiler bişelere cevap veremeyince online olan bi üyesin ebru cum...
o yüzden sana süper üye deilde avukat üye diebiliriz...

yapılan bi yanlışı görüp burda söylüyoruz ama nedense o kişi güzel bişe yapmış gibi bide bunu kalkıp kıskançlık olayına çeviriyonuzya gerçekten helal olsun...

fakat yetkili ve jürilerimizi biz seciyoruz ve bu kisiler sitemizi temsil ettiginden dolayi bir beklentimiz olmali, bu grublarin oylamalari sitemize zarar verecekse, kasit, art niyet, torpil bircok kere göze batacak sekilde farkedilirse, görevinden uzaklastirilacaktir!!

edit//
beratcanin demek istedigi: "siz uyaniksinizda bizler uyuyormuyuz, bir bildigimiz var elbet... karismayin"

sayın adminim ne güzel demişsiniz..!!!
Ama galiba sadece siz demişsiniz...bunuda anlamış olduk!!!

47

Thursday, 17.02.2011, 15:29

edit//
beratcanin demek istedigi: "siz uyaniksinizda bizler uyuyormuyuz, bir bildigimiz var elbet... karismayin"

Adminimiz demiş zaten diyceğini anlayana ..

anlamayanda zaten başlıkta yazıp durcaktır onun için bizlerin tekrar mesaj yazmasına gerek yoktur. onun için cevaplamayız
siz anlamadıysanız yazabilirsiniz :thumbup:

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "BERATCAN" (17.02.2011, 19:27)

*Ebru*

Stajyer

• "*Ebru*" bir kadın
  • "*Ebru*" adlı kullanıcı yasaklandı

• Özel mesaj gönder

48

Thursday, 17.02.2011, 15:38

genelde yönetim konularında yöneticiler bişelere cevap veremeyince online olan bi üyesin ebru cum

tartisma oldugunda kari$iklik yaratmak için ortaya çikanlargibi dimi :1kizhayir:

49

Thursday, 17.02.2011, 21:05

tüm okuduklarım bana eski sistemi öyle çok özletiyoki :)))
gerçi o zamanda yönetime ve yetkili mod arkadaslara yükleniliyordu...
pek değişen bişey olmamış olsada...
en azından su anki durumdan daha iyiydi...
((kimse birbirini bu denli rencide edip kırmıyordu))

ZeN

Bilge

• "ZeN" bir kadın
  • Konuyu başlatan "ZeN"

• Özel mesaj gönder

50

Sunday, 20.02.2011, 22:09

Icerik guncellenmistir...

51

Friday, 25.02.2011, 22:43

alem buysa kral allaturkaa

• "SoN DeFa FM" bir erkek

• Özel mesaj gönder

52

Sunday, 27.02.2011, 02:55

evet guzel dusunulmus tskler zen

53

Tuesday, 29.03.2011, 10:49

lütfen DİKKAT..!!!
tema oylama kuralları güncellendi
yeni ilave edilen kural

.....ve ayrıca bir Temaya birden fazla nickle değerlendirme yapıldığı görülürse,o kişi önce uyarı alacaktır, mazeretsiz tekrarlandığında oylama yaptığı tüm nick'lerininde (Oylama) yetkileri alınacaktır.....!!!

yeni ilave edilen kural 29/Mart/2011 tarihinden itibaren geçerlidir...

Gerekçe:
1. bir tema iki veya daha fazla nick'le oylama yapıldıgında 3. seçimdeyken; >> 2 seçime >> 2 seçimdeyken 1. seçime girmesi sağlandığı için
2. üstteki sıralmanın tamamen tersi olacağıda düşünüldüğü için

bu uygulamaya gidilmiştir...

Bu mesaj 4 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "MeRaL" (29.03.2011, 13:42)

buldukfm

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

54

Wednesday, 11.05.2011, 18:59

arkadaslar ben yorum yapmak istiyorum degerlendirme yapmak istiyorum
jurilerin disinda oldugumuz icin biz yorum yapa miyoruz.

55

Wednesday, 11.05.2011, 19:26

ben yorum yapmak istiyorum

tema ekle paylaş başlığına eklenen temalara sadece jüriler yorum yazabilir.tema taşındıktan sonra her üye yorum yazabilir
degerlendirme yapmak istiyorum

tema değerlendirmeyi normal nickinizle yapabilirsiniz

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

56

Wednesday, 11.05.2011, 19:30

yorum yazmak ıcın jurı olmak gerekıyor
jurı olmak ıcınde cok calısmak gerekıyor haliyle ^^

tema degerlendirmesinin nasil yapildigini BURDANbakabilirsiniz

mikail27

Profesyonel

• "mikail27" bir erkek

• Özel mesaj gönder

57

Friday, 12.08.2011, 16:04

ONUR DESENE ÖMRÜM GITCEK BU ISTE ;)

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

58

Saturday, 13.08.2011, 13:15

Siz gibi tema ekleyenlerin sayesinde Jüri'lik var, siz eklemeseniz kimse oylama yapip Jüri olamaz dimi :1gözkirp:
*göz acip kapatincaya dek bi bakmissiniz jüri'siniz, basarilar simdiden :thumbup:

mikail27

Profesyonel

• "mikail27" bir erkek

• Özel mesaj gönder

59

Wednesday, 14.09.2011, 03:06

BAKIN KARDESLERIM BU ARALAR KAFAM COK BOZULMAYA BASLIYOR O HAK KAZANIPDA JÜRI KSIILER O KISINI HAKKINI VERMEYIP BIR HAVAYA GIRIYORSA O JÜRILERDEN HAYIR GELMEZ BU ARALAR BAZI KARDESLERIMIZ TAM 5 LIK TEMA YÜKLÜYOR 4 VERILIYOR NEDEMEK OLUYOR YANI BU YA BU DEGERLENDIRMEYI KALDIRIN YADA KISILERIN HAKKINI VERIN YOKSA COK KÖTÜ OLUR BENIM ICINDE SIZIN ICINDE YAKINDA ANLARSINIZ

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

60

Wednesday, 14.09.2011, 07:47

@Mikail,

bir temaya ortalama 30-40 kisi oy veriyor. Sadece Jüriler degil, etkin olan her üye oy verebiliyor.
Daha önceleri Yetkili arkadaslarimiz kategori belirleyip tasidilar. Ama "adam kayriliyor" denildi ve Jürilik sistemi getirildi. Jüriler belirledigi vakitte yine ayni tartismalar oldu, bu defa herkese acildi oylama yapabilme imkani.
Jüriler temalara daha 24 saat dolup, kategorilere girmeden yorum yazabiliyor. Jüri olabilmek icinde bu degerlendirmelere düzenli katilmak gerek sadece, fazla birseyde istenmiyor. Bakin sizde az kaldi, Jüri olmaya hak kazaniyorsunuz. Jüriler forumda aktif olanlar icin bir nevi ödül.
Imzalari renkli ve resimli yapabiliyorlar, nickleri renkli olabiliyor üye listesinde...
Sizinde temalariniz 1. secim veya 2. secime gidebiliyor. Karma Tema'da bile temaniz var. Demek ki temasina göre puan veriliyor, adamina göre degil...

Ortalamaya aykiri olan kasti düsük veya yüksek puan verenleri kontrol icin BOT sistemi getirildi.
Bazi temalar size göre 5 olabilir, cogunluk ama 4 vermis olabilir. Bu herkesin sahsi görüsüdür. Bir imza'nin büyüklügü, veya chat alaninin kücük olusu, chat alaninin yeterine karartilmamis olmasi, cetvel kullanilmadigi cok belli ise vesaire bir yildiz eksik vermek icin neden olabilir.

Lütfen kimseyi zan altinda birakmayalim. Bir temanin düsük oy almasinin nedenini kasitta aramayalim. 3-5 kisinin düsük puan vermesiylede bir ortalama bu kadar düsmez. Demokrasi böyle birseydir. Oylarla herkes yani siz belirliyorsunuz kategorileri. Cogunluk 4 verince 2. kategoriye gider ama en cokta 2. secim, 3. secim temalar download ediliyor, buda bir gercek.
Bu tartismalar cok yapildi ama kisir tartismalar, neticede kalpler kirildi baska birsey elde edilemedi. Daha iyi nasil olabilir diye önerilerede herzaman acigiz!

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "MeRaL" (14.09.2011, 09:47) düzenleme sebepleri: ilave bilgi...