Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "sade_335" bir erkek
  • Konuyu başlatan "sade_335"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 28.10.2010, 16:10

sitemdeki sayfamda dj mikser görünmüyor

arkadaşlar benim sitemdeki radyo sayfamda dj mikseri yok radyo çalmıyor her şey doğru ama bişi eksik yaptım sanırım bu konuyu bi arkadaşlar ilgilenseniz flascastın sayfası geliyo

You tried to receive a second stream or to receive your own stream. Sorry but that's not possible. In first case, please close the other stream window and try again. Streaming and listening at the same system is not possible.

Advertisement

</IFRAME></INS></INS>

Message-ID: 5184 FLATCAST a product by 1 mal 1 Software GmbH

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Beratcan" (28.10.2010, 23:38)

2

Thursday, 28.10.2010, 17:17

You tried to receive a second stream or to receive your own stream. Sorry but that's not possible. In first case, please close the other stream window and try again. Streaming and listening at the same system is not possible.

bunun anlamı kendi yayınınızı sitenizden dinleyemezsiniz demektir

yani hem yayın yapan hemde dinleyen kişi olmazsınız

• "sade_335" bir erkek
  • Konuyu başlatan "sade_335"

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 28.10.2010, 22:32

hocam biliyorum ama dinleyemediğimi başka bilgisayardan açtım gene ses yok dj panaeli siteme gelmiyor nasıl oldu anlamıyorum
ben sitemden girip sid no ve şifre giriyorum dj mikseri geliy o şarkı atıyorum çaliyor ama başkaları dinleyemiyor acaba bende aksik bir program falanamı var

4

Thursday, 28.10.2010, 23:36

dj panaeli siteme gelmiyor

dj paneli sitenize gelmez panel kim radyoyu açtıysa ondadır

eğer sitenize radyo ekranı gelmiyorsa

iframe kodu yoktur veya iframe kodundaki sid nosu yazılı değilidr

sitenizde bu kodun ve radyonuzun SİD nosu yazılı olduğuna bakın

<IFRAME height=600 width=800 src="http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=xxx" frameborder="0" scrolling="no"></IFRAME>

XXXXX olan bölüm sizin radyonuzun SİD nosunun yazılması gereken bölümdür

ZeN

Bilge

• "ZeN" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 29.10.2010, 00:38

arkadaşlar benim sitemdeki radyo sayfamda dj mikseri yok radyo çalmıyor

burda dj mixer yok demissiniz

ben sitemden girip sid no ve şifre giriyorum dj mikseri geliy o şarkı atıyorum çaliyor ama başkaları dinleyemiyor

burda ise mixer var sarki caliyorum ama radyoya gitmiyor demissiniz

sorunun ne oldugunu anlayabilmek icin ayrintili bilgi verirseniz daha iyi olur

hangi islemciyi kullaniyorsunuz, XP, Vista Windows 7 ?

bu durum ne zaman basladi, yenimi yoksa hep olan birseymi ?

dj mixerden ses gitmiyor diyorsun, peki winamp'dan yayin yapmayi denedinmi ?

radyoyu dinleyemeyen dinleyiciler nasil bir hata mesaji aliyor ?

bunlara cevap verebilirsen ne ile ilgilenmemiz gerekntigini daha kolay anlamis oluruz..