Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "bacanak31"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 28.10.2010, 21:42

Radyoyu açtiğimda miksere attiğım müzik çalmıyor ve nik sorunu

merhaba sevgili arkdaslar benm sorum olacak :

1-Radyoyu açtığımda miksere attiğim müzikler çalmıyor..Eskiden çalan müzikler dünden beri çalmıyor..?

2- Radyoda dikkatimi çeken bir nokta ise Nİk alma konusunda bosluk karakteri ve kare karakteri kullanımları ile ilgili..

yani tam olarak açıklamak gerekirse nikcin basina ve sonuna boşluk karakteri konulup aynı isimden birtane daha alinmasi?

Bunun çözümü nedir acaba?

bende almaya çalışıyorum fakat sorun çıkarıyor?

en kısa zamanda yardımlarınızı bekliyorum..tşk ediyorum...

2

Thursday, 28.10.2010, 23:47

1-Radyoyu açtığımda miksere attiğim müzikler çalmıyor..Eskiden çalan müzikler dünden beri çalmıyor..?

ses kartınızda sorun olmuş olabilr (yeniden yükleyiniz)
atlama yapan mp3 türkçe karakterlere bakınız (öneri)
Flatcast producer'i silip tekrar kurmayı deneyiniz (şarkı atınca mixer kapanıyor düşüncesiyle)
farklı tema kullanamyı deneyiniz (örnek flatcast ın kendi temalarından birini)
atlama yapan mp3 lerinizden birini masa üstüne alıp ordan mixere atmayı deneyiniz
sürükle bırak yöntemini deneyiniz

ZeN

Bilge

• "ZeN" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 29.10.2010, 00:47

almayi denediginiz nick ise zaten alinmis olabilir
farkli karakterlerle aliniyor fakat bir kere o nicki alinca bir daha duzenlemesi yapilamiyor
yani flatcasta o nickle tekrar login yapamiyorsunuz ve sifresinide degisemiyorsunuz

ilerde ne olacagi belli olmaz
flatcast o isaretlerle nick alinmasini kapatabilir
ve nickler kullanilmaz hale gelebilir..

TheCurse

Orta Düzey

• "TheCurse" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 29.10.2010, 09:07

yani tam olarak açıklamak gerekirse nikcin basina ve sonuna boşluk karakteri konulup aynı isimden birtane daha alinmasi?

Bunun çözümü nedir acaba?
Nick alinirken bosluk yerine özel bir karakter kullanarak (aciklamak istemiyorum) aliyor bazi arkadaslar böyle nickleri. Bazen basinda bazen ortasinda oluyor bu karakterler v.s.
Nickin üstünü tikladigimizda Flatcast bilgilerinde görebiliyoruz bu karakterleri yanliz. Orjinal olup olmadigini herkes bu sekilde anlayabilir, taklit (kötü niyetle alinmis) nickleri Dj cizebilir.
yani flatcasta o nickle tekrar login yapamiyorsunuz ve sifresinide degisemiyorsunuz

Login yaparken boslugu kullanmadan giris yapiliyor. Kayitta kullandigimiz karakteri Flatcast'in login kismina girmeden aliyoruz nicki ve degisiklik yapma imkanimizda oluyor bu sekilde (sifre degisme gibi). (insider bilgisi 8) )

Mixer'in calmadigi mp3'ler icinde, sistemi geri almayi deneyin eger sorun yeni peyda etmisse, düzelir.

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 29.10.2010, 12:05

ses kartınızda sorun olmuş olabilr (yeniden yükleyiniz)
atlama yapan mp3 türkçe karakterlere bakınız (öneri)
Flatcast producer'i silip tekrar kurmayı deneyiniz (şarkı atınca mixer kapanıyor düşüncesiyle)
farklı tema kullanamyı deneyiniz (örnek flatcast ın kendi temalarından birini)
atlama yapan mp3 lerinizden birini masa üstüne alıp ordan mixere atmayı deneyiniz
sürükle bırak yöntemini deneyiniz

ses kartında sorun yok normal müzik çalıyor...

atlama mp3 olayi alacagini sanmiyorum..çünkü radyoda herzaman çaldıgım müzikleri çalıyorum onlarıda çalmıyor..

farklı temayı da denedim hem kendi temalarıı hemde flatcastin kendi orjinal temalarini onlarda başarısız oldu.

zaten genelde ben sürükle ile müzik atıyorum miksere..Add yi tıklayarak pek yapmıorum..ama ikisinide çok denedim ikisi ilede pek alakalı olmadı..

şarkı atınca mikser kapanmıyor fakat flatcast producer i silmeyi anlamadım..nasıl silecem...

olay tam olarak şöyle gelişiyor müzik atınca hiç birşey olmuyor,fakat ekranda parça ismi yazıyor süre felan olmuyor...arka arkaya 10 tane müzik atıncada hepsini hızlı birşekilde atlama yaparak geçiyor ve duruyor...

ZeN

Bilge

• "ZeN" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Friday, 29.10.2010, 12:20

program ekle kaldirdan once flatcasti kaldirin bilgisayardan
sonra baslat >> calistir acin ve calistir penceresine regedit yazip kayit defterini acin ve ordan HKEY_CURRENT_USER >> Software >> altinda bulunan 1mal1software dosyasini silin
sonra yeniden yukleyin

ama hic bir sey yapmadan aniden bu sorun ortaya ciktiysa sistemi geri almayida deneyebilirsiniz
buyuk ihtimal duzelebilir..

7

Friday, 29.10.2010, 12:43

Zen arkadaşımın verdiği açıklamanın resimli olanı yerini bulamazsan kolaylık olsun diye ekledim

cantanem35

Profesyonel

• "cantanem35" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Friday, 29.10.2010, 13:26

SLM BENIM DE SORUNUM VAR MIXER KAYBOLUO NE YAPMAM LAZIM COK TSK EDERIM

• Özel mesaj gönder

10

Friday, 29.10.2010, 22:51

sevgili arkdaslar ben windows 7 ultimate kullanıyorum ve program ekle kaldırda flatcast in porgramı gözkmüyor?

ZeN

Bilge

• "ZeN" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Saturday, 30.10.2010, 12:47

oyleyse direk olarak regedit uzerinden silmeyi deneyin
eger bilgisayarinizda flatcast var ise mutlaka ordadir

sildikten sonra reset atip yeniden flatcasti kurun bilgisayariniza..

• Özel mesaj gönder

12

Monday, 1.11.2010, 12:05

maalesef bir çözüm bualamadik halen çalmiyor :(

nasıl kurtulacam bundn ya:(

13

Monday, 1.11.2010, 13:55

regedit bölümünden tam silmeyi yapamdınız sanırım

• Özel mesaj gönder

14

Monday, 1.11.2010, 15:40

yaptım resimde ve sizin anlatıklarınızla aynısını yaptım o bölümü regdettinden sildim...tekrar yükledim olmadi....yine sildim..

işin garip olanı bunları silmeme ragmen dinleyic olarak gittigim radyodalardan flatcast sürüünü yükleme gibi engel çikmiyor direk radyo açiliyor..eskiden yüklü olmayinca activex yükle çıkıyordu?

15

Monday, 1.11.2010, 22:08

işin garip olanı bunları silmeme ragmen dinleyic olarak gittigim radyodalardan flatcast sürüünü yükleme gibi engel çikmiyor direk radyo açiliyor

işin garip olan yanıda
tam silemediğindendir işte :D

burdakilerinide silmelisin
yolu takip et ayrıca diger tarayıcılarda (mozilla,opera) olanlarıda kontrol edip sil

Explorerden silmek için izlenecek yol

C:\Program Files\Internet Explorer\Plugins

mozilladan silmek için izlenecek yol

C:\Program Files\Mozilla Firefox\plugins

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Beratcan" (1.11.2010, 22:15)

• Özel mesaj gönder

16

Tuesday, 2.11.2010, 10:53

yok olmadı maalesef onuda yaptım..bence sorun internet explorer 8 den dolayıdır diyecem ama ilk baslarda niye yapmadı?

yda yükledigim baska bir program mı engelledi onu?

17

Tuesday, 2.11.2010, 11:23

mp3 lerin çalmaması (atlaması) yüklediğiniz bir programdan kaynaklandığını sanmıyorum

sorun çıkaran seçenekler

1. flatcast producer'in hata vermesi veya yanlış yüklenmesi
2. ses kartı driverinizin hata vermesi veya bazı dll dosyalarının silinmesi
3 . mp3 lerdeki türkçe karakterler
4. mp3 yanlıs dosya uzantıları (wav,wma vs vs)
5. exploerer sorunları (başka bir tarayıcıda deneyin örnek Mozilla)
6. mp3 lerinizin windows media playerde çalması flatcast mixerinde çalcak anlamında değildir buda ayrı bir seçenek (Flatcast mixeri hassas bir mixerdir
alternatif mixer deneyiniz (Winamp gibi)
7. işletim sisteminize uygun olmayan bir ses driverinin yüklenmesi vs. vs

dip not
sizin hiç aslında basit gibi gördüğünüz bir ses driveri hatası bile aynı sorunu yaratır

en dikkat çekici sebepler yukardaki saydığım sebeplerdir
dikkatlice tekrar tekrar kontrol ederek hatanın kaynağını bulabilirsiniz

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Beratcan" (2.11.2010, 11:29)

• "gulumm02" bir erkek

• Özel mesaj gönder

18

Wednesday, 28.08.2013, 20:20

FLACAST giremiyorum lütfen yardımcı olurmuz

please select preset from the preset list bu şekil yazıyor ne yapacağım bilmiyorum

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

19

Wednesday, 28.08.2013, 21:04

tools penceresinde herhangi bir temaya çift tıklayın ...
eğer yayın sayfası gelmesse burdaki anlatımdaki gibi sterio etkinleştirirseniz düzelir.
Windows 7 Stereo Karistirici Sorunu

• "efsanedio" bir erkek

• Özel mesaj gönder

20

Thursday, 25.03.2021, 09:14

mixer sorunu

slm arkadaşlar benim bi sorum olacak bi arkadaşım exporerde yayın aldıgı zaman add den şarkı almak için girdiginde hiç bir şarkı görnmüyor normal attıgımızda ise atlıyor hiç birini çalmıyor yanlız Flatcast Desktop Producer den yayın aldıgında sorun yok çalıyor şarkıları bu neden kaynaklıdır yardımcı olursanız seviniriz