Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: AllaTurkaa. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

bacanak31

Anfänger

• »bacanak31« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 7. Oktober 2010

• Nachricht senden

1

Donnerstag, 28. Oktober 2010, 21:42

Radyoyu açtiğimda miksere attiğım müzik çalmıyor ve nik sorunu

merhaba sevgili arkdaslar benm sorum olacak :

1-Radyoyu açtığımda miksere attiğim müzikler çalmıyor..Eskiden çalan müzikler dünden beri çalmıyor..?

2- Radyoda dikkatimi çeken bir nokta ise Nİk alma konusunda bosluk karakteri ve kare karakteri kullanımları ile ilgili..

yani tam olarak açıklamak gerekirse nikcin basina ve sonuna boşluk karakteri konulup aynı isimden birtane daha alinmasi?

Bunun çözümü nedir acaba?

bende almaya çalışıyorum fakat sorun çıkarıyor?

en kısa zamanda yardımlarınızı bekliyorum..tşk ediyorum...

2

Donnerstag, 28. Oktober 2010, 23:47

1-Radyoyu açtığımda miksere attiğim müzikler çalmıyor..Eskiden çalan müzikler dünden beri çalmıyor..?

ses kartınızda sorun olmuş olabilr (yeniden yükleyiniz)
atlama yapan mp3 türkçe karakterlere bakınız (öneri)
Flatcast producer'i silip tekrar kurmayı deneyiniz (şarkı atınca mixer kapanıyor düşüncesiyle)
farklı tema kullanamyı deneyiniz (örnek flatcast ın kendi temalarından birini)
atlama yapan mp3 lerinizden birini masa üstüne alıp ordan mixere atmayı deneyiniz
sürükle bırak yöntemini deneyiniz

ZeN

Erleuchteter

• »ZeN« ist weiblich

Registrierungsdatum: 31. Januar 2008

• Nachricht senden

3

Freitag, 29. Oktober 2010, 00:47

almayi denediginiz nick ise zaten alinmis olabilir
farkli karakterlerle aliniyor fakat bir kere o nicki alinca bir daha duzenlemesi yapilamiyor
yani flatcasta o nickle tekrar login yapamiyorsunuz ve sifresinide degisemiyorsunuz

ilerde ne olacagi belli olmaz
flatcast o isaretlerle nick alinmasini kapatabilir
ve nickler kullanilmaz hale gelebilir..

TheCurse

Fortgeschrittener

• »TheCurse« ist männlich

Registrierungsdatum: 18. Dezember 2007

• Nachricht senden

4

Freitag, 29. Oktober 2010, 09:07

yani tam olarak açıklamak gerekirse nikcin basina ve sonuna boşluk karakteri konulup aynı isimden birtane daha alinmasi?

Bunun çözümü nedir acaba?
Nick alinirken bosluk yerine özel bir karakter kullanarak (aciklamak istemiyorum) aliyor bazi arkadaslar böyle nickleri. Bazen basinda bazen ortasinda oluyor bu karakterler v.s.
Nickin üstünü tikladigimizda Flatcast bilgilerinde görebiliyoruz bu karakterleri yanliz. Orjinal olup olmadigini herkes bu sekilde anlayabilir, taklit (kötü niyetle alinmis) nickleri Dj cizebilir.
yani flatcasta o nickle tekrar login yapamiyorsunuz ve sifresinide degisemiyorsunuz

Login yaparken boslugu kullanmadan giris yapiliyor. Kayitta kullandigimiz karakteri Flatcast'in login kismina girmeden aliyoruz nicki ve degisiklik yapma imkanimizda oluyor bu sekilde (sifre degisme gibi). (insider bilgisi 8) )

Mixer'in calmadigi mp3'ler icinde, sistemi geri almayi deneyin eger sorun yeni peyda etmisse, düzelir.

bacanak31

Anfänger

• Nachricht senden

5

Freitag, 29. Oktober 2010, 12:05

ses kartınızda sorun olmuş olabilr (yeniden yükleyiniz)
atlama yapan mp3 türkçe karakterlere bakınız (öneri)
Flatcast producer'i silip tekrar kurmayı deneyiniz (şarkı atınca mixer kapanıyor düşüncesiyle)
farklı tema kullanamyı deneyiniz (örnek flatcast ın kendi temalarından birini)
atlama yapan mp3 lerinizden birini masa üstüne alıp ordan mixere atmayı deneyiniz
sürükle bırak yöntemini deneyiniz

ses kartında sorun yok normal müzik çalıyor...

atlama mp3 olayi alacagini sanmiyorum..çünkü radyoda herzaman çaldıgım müzikleri çalıyorum onlarıda çalmıyor..

farklı temayı da denedim hem kendi temalarıı hemde flatcastin kendi orjinal temalarini onlarda başarısız oldu.

zaten genelde ben sürükle ile müzik atıyorum miksere..Add yi tıklayarak pek yapmıorum..ama ikisinide çok denedim ikisi ilede pek alakalı olmadı..

şarkı atınca mikser kapanmıyor fakat flatcast producer i silmeyi anlamadım..nasıl silecem...

olay tam olarak şöyle gelişiyor müzik atınca hiç birşey olmuyor,fakat ekranda parça ismi yazıyor süre felan olmuyor...arka arkaya 10 tane müzik atıncada hepsini hızlı birşekilde atlama yaparak geçiyor ve duruyor...

ZeN

Erleuchteter

• »ZeN« ist weiblich

• Nachricht senden

6

Freitag, 29. Oktober 2010, 12:20

program ekle kaldirdan once flatcasti kaldirin bilgisayardan
sonra baslat >> calistir acin ve calistir penceresine regedit yazip kayit defterini acin ve ordan HKEY_CURRENT_USER >> Software >> altinda bulunan 1mal1software dosyasini silin
sonra yeniden yukleyin

ama hic bir sey yapmadan aniden bu sorun ortaya ciktiysa sistemi geri almayida deneyebilirsiniz
buyuk ihtimal duzelebilir..

7

Freitag, 29. Oktober 2010, 12:43

Zen arkadaşımın verdiği açıklamanın resimli olanı yerini bulamazsan kolaylık olsun diye ekledim

• »cantanem35« ist weiblich

Registrierungsdatum: 9. August 2010

• Nachricht senden

8

Freitag, 29. Oktober 2010, 13:26

SLM BENIM DE SORUNUM VAR MIXER KAYBOLUO NE YAPMAM LAZIM COK TSK EDERIM

bacanak31

Anfänger

• Nachricht senden

10

Freitag, 29. Oktober 2010, 22:51

sevgili arkdaslar ben windows 7 ultimate kullanıyorum ve program ekle kaldırda flatcast in porgramı gözkmüyor?

ZeN

Erleuchteter

• »ZeN« ist weiblich

• Nachricht senden

11

Samstag, 30. Oktober 2010, 12:47

oyleyse direk olarak regedit uzerinden silmeyi deneyin
eger bilgisayarinizda flatcast var ise mutlaka ordadir

sildikten sonra reset atip yeniden flatcasti kurun bilgisayariniza..

bacanak31

Anfänger

• Nachricht senden

12

Montag, 1. November 2010, 12:05

maalesef bir çözüm bualamadik halen çalmiyor :(

nasıl kurtulacam bundn ya:(

13

Montag, 1. November 2010, 13:55

regedit bölümünden tam silmeyi yapamdınız sanırım

bacanak31

Anfänger

• Nachricht senden

14

Montag, 1. November 2010, 15:40

yaptım resimde ve sizin anlatıklarınızla aynısını yaptım o bölümü regdettinden sildim...tekrar yükledim olmadi....yine sildim..

işin garip olanı bunları silmeme ragmen dinleyic olarak gittigim radyodalardan flatcast sürüünü yükleme gibi engel çikmiyor direk radyo açiliyor..eskiden yüklü olmayinca activex yükle çıkıyordu?

15

Montag, 1. November 2010, 22:08

işin garip olanı bunları silmeme ragmen dinleyic olarak gittigim radyodalardan flatcast sürüünü yükleme gibi engel çikmiyor direk radyo açiliyor

işin garip olan yanıda
tam silemediğindendir işte :D

burdakilerinide silmelisin
yolu takip et ayrıca diger tarayıcılarda (mozilla,opera) olanlarıda kontrol edip sil

Explorerden silmek için izlenecek yol

C:\Program Files\Internet Explorer\Plugins

mozilladan silmek için izlenecek yol

C:\Program Files\Mozilla Firefox\plugins

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von »Beratcan« (1. November 2010, 22:15)

bacanak31

Anfänger

• Nachricht senden

16

Dienstag, 2. November 2010, 10:53

yok olmadı maalesef onuda yaptım..bence sorun internet explorer 8 den dolayıdır diyecem ama ilk baslarda niye yapmadı?

yda yükledigim baska bir program mı engelledi onu?

17

Dienstag, 2. November 2010, 11:23

mp3 lerin çalmaması (atlaması) yüklediğiniz bir programdan kaynaklandığını sanmıyorum

sorun çıkaran seçenekler

1. flatcast producer'in hata vermesi veya yanlış yüklenmesi
2. ses kartı driverinizin hata vermesi veya bazı dll dosyalarının silinmesi
3 . mp3 lerdeki türkçe karakterler
4. mp3 yanlıs dosya uzantıları (wav,wma vs vs)
5. exploerer sorunları (başka bir tarayıcıda deneyin örnek Mozilla)
6. mp3 lerinizin windows media playerde çalması flatcast mixerinde çalcak anlamında değildir buda ayrı bir seçenek (Flatcast mixeri hassas bir mixerdir
alternatif mixer deneyiniz (Winamp gibi)
7. işletim sisteminize uygun olmayan bir ses driverinin yüklenmesi vs. vs

dip not
sizin hiç aslında basit gibi gördüğünüz bir ses driveri hatası bile aynı sorunu yaratır

en dikkat çekici sebepler yukardaki saydığım sebeplerdir
dikkatlice tekrar tekrar kontrol ederek hatanın kaynağını bulabilirsiniz

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von »Beratcan« (2. November 2010, 11:29)

gulumm02

Anfänger

• »gulumm02« ist männlich

Registrierungsdatum: 28. August 2013

• Nachricht senden

18

Mittwoch, 28. August 2013, 20:20

FLACAST giremiyorum lütfen yardımcı olurmuz

please select preset from the preset list bu şekil yazıyor ne yapacağım bilmiyorum

Melye

Leitung

• »Melye« ist weiblich

Registrierungsdatum: 6. Februar 2010

• Nachricht senden

19

Mittwoch, 28. August 2013, 21:04

tools penceresinde herhangi bir temaya çift tıklayın ...
eğer yayın sayfası gelmesse burdaki anlatımdaki gibi sterio etkinleştirirseniz düzelir.
Windows 7 Stereo Karistirici Sorunu

efsanedio

Anfänger

• »efsanedio« ist männlich

Registrierungsdatum: 18. Mai 2011

• Nachricht senden

20

Donnerstag, 25. März 2021, 09:14

mixer sorunu

slm arkadaşlar benim bi sorum olacak bi arkadaşım exporerde yayın aldıgı zaman add den şarkı almak için girdiginde hiç bir şarkı görnmüyor normal attıgımızda ise atlıyor hiç birini çalmıyor yanlız Flatcast Desktop Producer den yayın aldıgında sorun yok çalıyor şarkıları bu neden kaynaklıdır yardımcı olursanız seviniriz