You are not logged in.

Dear visitor, welcome to AllaTurkaa. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

slowcu

Master

• "slowcu" is male
  • "slowcu" started this thread

Date of registration: Jun 1st 2007

• Send private message

1

Sunday, July 8th 2007, 10:12pm

Öldükten 3 saat sonra kabirden çıkarılan ceset

KABİR AZABI
Fotoĝrafta Ommanın devlet hastanesinde ölen 18 yaşlı gencin resmi. Gencin cesedi gömüldükten sonra üç saat sonra babasının talebi üzerine kabirden geri çıkarılmıştı. Hastanede vefat eden genç aynı gün hoca tarafından yıkanmış, cenaze kılınıp defnedilmişti. Görgü tanıkların, akrabaların ve doktorların ifadelerine göre genç siyah saçlı, hiç bir yerinde kırık, dövülme veya işkence yeri olmadıĝı şekilde defnedilldiĝini ifade ediyorlar. Fakat gömüldükten üç saat sonra babası doktorların oĝlunun ölüme sebep olan dianoza şüphe eder ve oĝlunun kabirden çıkartılıp otopsi yapılmasına talep etmişti.
Üç saat önce defnedilen genç çıkarıldıktan sonra, onu gören aile fertleri ve tüm akrabaları şok olmuşlar. Çünkü kabire koydukları genç idi, fakat üç saat sonra önlerinde yatan saçları bem-beyaz olan, sanki çok ihtiyar bir insanın cesedi idi. Saçları beyaz, bütün bedenine inanılmaz seviyede işkence ve azab vermenin izleri bulunuyordu. Ellerin, kolların ve ayakların kemikleri kırık vaziyette. Kaburga kemikleri kırık ve bedenin içeresine inanılmaz bir şiddetle basık durumdaydılar. Bütün bedeni ve yüzü yekpare bir morluk hale gelmişti. Kurtuluşu artık ummayan ve sonsuz acıya mazhar olduĝu açık gözlerinden ve kurumuş kandan gencin inanılmaz bir işkenceye tutulduĝunu gösteriyor
Ölen gencin akrabaları İslam âlimlere yöneldiler. Onlar da durumu öĝrendikten sonra, hepsi dilbirliĝi ile Kabir azabının ibretli bir örneĝin olduĝunu ifade ettiler

Ben okurken biraz korktum acikcasi :D

aysemm

Intermediate

Date of registration: Jun 6th 2007

• Send private message

2

Sunday, July 8th 2007, 10:35pm

papatyafmmmmmmmmmm korkuttun yaff :(

melikenalan

Professional

Date of registration: Jun 12th 2007

• Send private message

3

Wednesday, November 21st 2007, 4:07pm

insanın hayatı nasıl yasadını bir daha hata zaman zaman tekrar tekrar düsünmesi gerekiyor ALLAH hepimize bu bilinci versin ve yar ve yardımcımız olsun.

PR€NS€S35

Professional

• "PR€NS€S35" is female

Date of registration: Oct 30th 2010

• Send private message

4

Sunday, November 14th 2010, 10:36am

OFFF NE KÖTÜ ACI BIR SEY OFFF KABIRAZABI :( :thumbsup:
GüLDÜm AgLAtTiLAr SEVdim AldaTtiLAr ..SARiLDim BirAKdiLAr...

5

Tuesday, February 22nd 2011, 3:15pm

:(
Saygım adabımı aştı bu gece.