Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

sibela

Profesyonel

• "sibela" bir kadın
  • Konuyu başlatan "sibela"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 9.11.2010, 12:54

~~Söz veriyorum~~

Bugün oldugu gibi yarın da,yarından sonrada,ondan sonraki günlerde de gözlerimdeki yerinin degismeyecegine,

>Bu günüm gibi yarinda hep sevginle yasayacagıma,

>Her bakısında okudugun o gözleri her zaman yanında görecegine,

>En yakın dostun, en yakın sırdasın, en yakın arkadasın olacagıma,

>Sıkıntının sıkıntım , üzüntünün üzüntüm olacagına,

>Her kızgın anını çiçege dönüstürecegime,

>Her üzgün anında gülüsünün geri gelmesi için elimden geleni yapacagima,

>Yanında olamadıgım ve yardımıma ihtiyacın oldugu her anda bir rüzgar olup seni saracagıma,

>Gözümün gözüne degdigi her an sana yeniden asık olup seni bir prense dönüstürecegime,

>Her sabah sana yeniden asık olup uyanacagıma,

>Sen uyurken sana bakıp ikimiz için dualar edecegime,

>Beni tanıdıgın gün bende gördügün neyse, ömrünce beni aynı sekilde görecegine,

>Sevgimin asla degismeyecegine, asla azalmayacagına, aksine hergün büyüyen bir sevgiyle seni mutluluk ormanına tasıyacagima,

>Baskalarının yanındayken seni asla unutmayacagıma,

>Elini usul usul, korka korka tutup o ilk gündeki heyecanı aynı sekilde yasayacagima ve elini hiç bırakmayacagıma,

>Bir ömür boyu senin canin, askin, sevgilin ve herseyin olarak kalmak için elimden gelen herseyi yapacagima

SÖZ VERiYORUM...

(alıntı)

engongem

Moderatör

• "engongem" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 9.11.2010, 13:24

:1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis:
yüreğine sağlık arkadasım cok güzeldi emeğine sağlık güzel paylaşım için cok teşekkürler.. :1gözkirp:

sibela

Profesyonel

• "sibela" bir kadın
  • Konuyu başlatan "sibela"

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 9.11.2010, 13:35

teşekkür ederim seninde yüreğine sağlık beğenmene sevindim alkışlarımda gelmiş hemde bir sürüüü sagollllllll :) :) :1alkis: