Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "dostanefm" bir erkek
  • Konuyu başlatan "dostanefm"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 11.07.2007, 17:12

Flatcast Radyom (sorun halloldu) ilgili dostlara teşekkürle

:wallb: Sevgili dostlar sevgili yönetici arkadaşlar.
Flatcasttan edindiğim radyomu tam 1 yılı tamamladığı gün açamaz oldum.11/07/2006 da kurmuştum bu gün 11/07/2007 ve radyom mevtaa.Eğer geri getirmemin bir yöntemi varsa bunun yolu nedir?Yardımlarınızı acilen bekliyorum dostlar .Radyodaki dostlarımızı maadur etmek istemiyorum.Başka bir radyo açabilirim ama bunu tüm dostlarımız biliyolar .O amaçla bununla devam etmek istiyorum,Yardımlarınız için şimödiden teşekkürler...

2

Wednesday, 11.07.2007, 18:21

Flatcast 4.16 beta sürümünü kullanıma sürmüş durumda. Bazı kullanıcılar 4.16 sürümüne geçmediği için flatcast onlara yeni sid numarası verebiliyor. mail adresini bir kontrol etmeni öneririm. Ya da link bırak bir bakalım bakalım nasıl olmus.

• "dostanefm" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 11.07.2007, 18:31

:saril: ok saolasın kardeşim
http://www.dostane_fm.radyosu.com/ login oluyorum ama start stream yeri yokk...şimdiden teşekkürler..

not:Bu arada bende 4.16 versiyonu kurdum kullandım ama radyo dostlarımızın girişlerinde ufak tefe sorunlar yaşanınca geri eski versiyona döndüm..

Epson Ali

Stajyer

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 11.07.2007, 21:36

bölye bir olasılık olamaz 1 yılı doldurunca kapanma diye bir sey söz konusu degildir yıllarca kullanılan radyolar var olsa onlarda kapanırdı senin sorunun net anlşamış değilim detaylı yardım etmek isterim sana msn adresimi ekle görüşelim

admin@yarenfm.com <----< msn im ekle görüselim

edit: arkadaşlar yukarıdaki arkadaşımızın bilerek yada bilmeyerek onu kendiside bilmiyor dj leri sanırsam adminden yayın aldıkları icin radyoyu silmisler yeni radyo kuruldu umarım böyle bir soru ile karşılaşmayız bir daha arkadaşa yeni bir sid le yayınına devam ettirdik insallah bundan sonra daha dikkatli olur böyle bir durumla karşılaşmamak icin dj lerinize dj girisinden yayın vermenizi tavsiye ederim iyi forumlar

• "dostanefm" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 12.07.2007, 11:33

Alıntı sahibi ""YarenFm""

bölye bir olasılık olamaz 1 yılı doldurunca kapanma diye bir sey söz konusu degildir yıllarca kullanılan radyolar var olsa onlarda kapanırdı senin sorunun net anlşamış değilim detaylı yardım etmek isterim sana msn adresimi ekle görüşelim

admin@yarenfm.com <----< msn im ekle görüselim

edit: arkadaşlar yukarıdaki arkadaşımızın bilerek yada bilmeyerek onu kendiside bilmiyor dj leri sanırsam adminden yayın aldıkları icin radyoyu silmisler yeni radyo kuruldu umarım böyle bir soru ile karşılaşmayız bir daha arkadaşa yeni bir sid le yayınına devam ettirdik insallah bundan sonra daha dikkatli olur böyle bir durumla karşılaşmamak icin dj lerinize dj girisinden yayın vermenizi tavsiye ederim iyi forumlar

Sevgili @yarenfm kardeşimize ilgisinden dolayı teşekkürler.
demekki bendeki olan bu durum diğer arkadaşlarımızın başına gelmedi, o zaman geriye tek sonuç kalıyo yarenfm kardeşimizin dediği gibi diğer dj arkadaşlarımızdan birinin bilerek veya bilmeyerek radyomuzu silmiş olması..
bunu da araştırarak umarım bulurum .bu kadar emek ve radyo dostlarımızın magduriyeti beni ziyadesiyle üzdü.
burdan tüm radyo dostane fm dostlarımızdan özür diliyorum ..
saygılar...allakanıza tekrar teşekkürler "allaturka"...

CAN POLAT

Stajyer

• Özel mesaj gönder

6

Monday, 16.07.2007, 05:07

slm arkadaslar radyo sile bilmek icin ama dj lerde de radyonun ana sifresi gerek yoksa silemezler bunu da sizlere hatirletmak isterim svgi ve de saygilarimla

• Özel mesaj gönder

7

Sunday, 22.07.2007, 01:43

selam benimde bir sorunum var yardımcı olabilirmisiniz

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

8

Sunday, 22.07.2007, 01:46

Alıntı

selam benimde bir sorunum var yardımcı olabilirmisiniz

sorununu anlatirsan yardimci olalim arkadasim :roll:

• Özel mesaj gönder

9

Sunday, 22.07.2007, 01:46

arkadaslar bende yanlıslıkla radyoyu sildim ama yeni sid aldım
fakat radyo acılmıyor devamlı your firewall bolcked access yazıyor yardımcı olabilirmisiniz

• Özel mesaj gönder

10

Sunday, 22.07.2007, 01:54

Yardım edecek arkadas yokmu

• Özel mesaj gönder

11

Sunday, 22.07.2007, 01:56

12

Sunday, 22.07.2007, 08:22

Alıntı sahibi ""Aslanbey""

arkadaslar bende yanlıslıkla radyoyu sildim ama yeni sid aldım
fakat radyo acılmıyor devamlı your firewall bolcked access yazıyor yardımcı olabilirmisiniz

Mail adresine gelen aktivasyon kodunuzu onaylamanız gereklidir.
Bir de yayın yaptığınız esdi stream numarasını yeni sid no ile değiştirin.(Eğer radyonuz bir sayfanın içine yerleştirilmişse)

Epson Ali

Stajyer

• Özel mesaj gönder

13

Sunday, 22.07.2007, 13:49

Alıntı sahibi ""Aslanbey""

kardeş 10 dakika içerisinde 3 tane peş peşe mesaj atmışın bekliyceksin burda herkez senin soru sormanı bekleyemez boş olan biris bakar ve cevaplar acele etmiycekisn hem bir de yanlış yere mesaj atıyorsun yeni bir başkıl altında açman gerekir başkasının mesajının icerisinde sorarsan kimse cevaplamazda bakmazda