Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "dj yagmur"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 12.07.2007, 16:34

dj devretme kapisini açmadan radiyoyu alla bilirmiyim

slm benim sorunum djden nasil yayini alamilirim besala dj defretme kapısını açmadi veye uydu veya herhangi birşey oldu kapiyı açmadan devir alabilirmiyim lütven yardimci olurmusunuz bu konuda

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 12.07.2007, 16:41

Alıntı sahibi ""dj yagmur""

slm benim sorunum djden nasil yayini alamilirim besala dj defretme kapısını açmadi veye uydu veya herhangi birşey oldu kapiyı açmadan devir alabilirmiyim lütven yardimci olurmusunuz bu konuda
ydada bir kişi şifreyi çaldi radiyoyu açti kimseye defretmiyor ondan radiyoyu nasil alabilirim geriye

Anonymous

Misafir

3

Thursday, 12.07.2007, 17:58

radyoyu sıl yenıden ac belki olur denemedim :)))))))))9

4

Friday, 13.07.2007, 09:01

ydada bir kişi şifreyi çaldi radiyoyu açti kimseye defretmiyor ondan radiyoyu nasil alabilirim geriye

Dj müsaade etmedikten sonra ne yazık ki alamıyorsunuz. Ama şöyle yapabilirsiniz: Admin panelinden yeni bir sid oluşturup o sid numarasını yayın için servere yüklerseniz yeni girenler artık yeni sid ile yayın dinlerler.
Tavsiye: Admin panelinizin sifrelerini çok güvendiğiniz kişiler hariç kimseye vermeyiniz. Sık sık da şifrelerinizi değişerek herhangi bir olumsuz durumu önleyebilirsiniz.

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 13.07.2007, 11:03

slm arkadaşlar ben vıp üye olmak istiyorum bu konuda ne yapmamkazim yardimci olsaniz sevinirim teşkür
bir önceki sorunum için yardimci olan arkadaşlara ayrı ayrı teşkür ederim

6

Friday, 13.07.2007, 11:11

slm arkadaşlar ben vıp üye olmak istiyorum bu konuda ne yapmamkazim yardimci olsaniz sevinirim teşkür
bir önceki sorunum için yardimci olan arkadaşlara ayrı ayrı teşkür ederim

VIP üyesi olabilmek için forumda etkin olmak gerekli
Kaydadeğer paylaşımlar sunmak gerekli.
forumdaki diğer üyelerin soru ve sorunlarına çözüm önerisigetirmek gerekli

Bu şartları yerine getirenleri maxma kardeşim bir de bakmışınız ki VIP yapmıştır. ;)