Giriş yapmadınız.

laft

Acemi

• Konuyu başlatan "laft"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 21.11.2010, 15:51

Flatcast Radyomu Nasıl Sam2 Dj Programı İle Yönetebilirim?

arkadaşlar ben flatcastten bir radyo kurdum ama radyomu sam2 dj programından yönetmek istiyorum.ama sam2 dj programından radyomu yönetmek için radyo ip'si ve ip port numarası gerekiyormuş.bu radyo ip ve ip port numarasını nerden ve nasıl temin edebilirim?
:bilmem: :bilmem:

Not:Okuluma Radyo Açıyorum Yani Ciddi Bir Durum!!

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 21.11.2010, 22:56

ip numarasi ve port numarasini southcast radyosu icin kullanilir (bu bilgileri hosting panelinde bulabilirsiniz)

AsLi_75

Stajyer

• "AsLi_75" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 22.11.2010, 08:55

sam2 yi sadece flatcast dj mixer yerine kullanabilecegin bir alternatif detayli bilgi burda --> Sam2 Kurulum

diger raddyolarin sorunu ciddi degilmi?

beceryun

Stajyer

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 25.11.2010, 02:17

arkadaşlar ben flatcastten bir radyo kurdum ama radyomu sam2 dj programından yönetmek istiyorum.ama sam2 dj programından radyomu yönetmek için radyo ip'si ve ip port numarası gerekiyormuş.bu radyo ip ve ip port numarasını nerden ve nasıl temin edebilirim?
:bilmem: :bilmem:

Kardeş öncelikle selamlar.

Flatcast radyosunu sam2 ile yönetmen mümkün değil çünkü flatcast ta ip olayı yok.FAKAT flatcastta normal yayın alarak sam2 den yayrarlanman mümkün.
Normal yayın al sam 2 programını aç flatcast ın ses girişini stereo karışımı olarak aç.Sesi olduğu gibi yayına ver. Bir zamanlar bende yapmıştım sonuç tatmin edici. ama bilgisayardaki ses olduğu gibi yayına aktarıldığından başka müzk programlarını msn vs.. açmanı önermem. Son olarak konşarak yayın almak iistiyorsan bir kulaklık almanı ve de mikrofon ayaralarından mikrofonu dinle seçeniğini işaretlemen gerekir.Zira kulaklık kullanmazsan ses yankılanacaktır.Winaptan yayın olayına benziyor. kolay gelsin

laft

Acemi

• Konuyu başlatan "laft"

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 26.11.2010, 17:05

beceryum keşke herkes senin gibi olsa.diyorlarki hostinfo dan gir ordan çık hiç nasıl olacağını söylemiyorlar.sana ayrıcalıkla teşşekürlerimi sunuyorum.

beceryun

Stajyer

• Özel mesaj gönder

6

Monday, 29.11.2010, 01:27

beceryum keşke herkes senin gibi olsa.diyorlarki hostinfo dan gir ordan çık hiç nasıl olacağını söylemiyorlar.sana ayrıcalıkla teşşekürlerimi sunuyorum.
rica ederim kardeşim ne demek bilgi paylaştıkça çoğalır ben teşekkür ederim