Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

darl

Acemi

• Konuyu başlatan "darl"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 29.11.2010, 00:41

Flatcast'tan alinan sahte nickler Hakkinda ..

Arkadaslar ilginc bir olay ile karsilastim.. Dinleyicinin ismine tiklayip profil sayfasini açtim.
Flatcast Username : Z€YN€P yaziyor.
Ancak radyoda Cawbella nick'i ile sohbet ediyor. Bu nasil bir istir ? Bilgisi olan paylasir mi ?
5 yildir böyle birsey görmedim ..

2

Monday, 29.11.2010, 12:48

Alıntı sahibi "darl"

Flatcast Username : Z€YN€P yaziyor.
Ancak radyoda Cawbella nick'i ile sohbet ediyor

onaylı nicklerin altı çizilidir.

Cawbella nicikindeki alt çizgi yoktur dolayısıyle onaysız nicktir

T U R U N C U

Orta Düzey

• "T U R U N C U" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 29.11.2010, 13:19

onaysiz gibi duruyor ama arkadaşımız profilini açtım diyor onaysız nickinde profili açılmaz :S

SILADA_N

Stajyer

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 4.12.2010, 15:58

bir defade ben gordum ustelik guest olarak onayliydi tiklayinca bansa isim cikiyodu

snap

Acemi

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 12.12.2010, 02:41

ilginc bi durum??

mehmedim

Stajyer

• Özel mesaj gönder

6

Friday, 11.02.2011, 18:43

bende gördüm onlardan aslında çok basit nicke tıkladıgınızda basında veya sonunda degişik isaretler var mesela yuvarlak o şeklinde bir işaret bunu nick alırken başına koyuyorlar o şeklindeki isaret gözükmüyor böylelikle istedigi nicki alabiliyor..fakat www.flatcast.com sitesine giriş yaptıgınızda giriş yapmayabiliyor..sadece radyoda nick olarak girebilirsiniz.ama kimseye tavsiye etmem ugraşmayın derim..