You are not logged in.

Dear visitor, welcome to AllaTurkaa. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

turan02

Beginner

• "turan02" started this thread

Date of registration: Nov 22nd 2010

• Send private message

1

Wednesday, December 15th 2010, 11:09pm

The stream is currently not available hatası

SLM ARKADASLAR FORUMDA ANLATILANLARA GÖRE RADYO ACTIM AMA RADYO İSMİ GİRMEDİM FORUMDA YARDIMLARA BAKARAK TEKRAR KURDUM BLOGCU YA KAYIT OLARAK RADYO İMNİDE ALDIM FAKAT BLOKCUDAN AKTİVASYON EMAİLİ GELMEDİ VE BLOKCUDAN GİRİŞ YAPINCA FLATCAST RADYO SAYFASI ACILIYOR FAKAT GİRİŞ YAPAMIYORUM SAYFANIN BAŞINDA The stream is currently not available. YAZIYOR ALT TARAFTA Message: Err.NotOnAir2 YAZIYOR YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ. AYNI EMAİL ADRESİYLE 2 RADYO DA ACMIŞ OLABİLİRİM BİLMİYORUM

This post has been edited 1 times, last edit by "Beratcan" (Dec 15th 2010, 11:15pm)

2

Wednesday, December 15th 2010, 11:14pm

The stream is currently not available

şuanda yayın yok anlamında yani radyonuz açık değil

site adresinizi eklerseniz hatanızın nerde olduğu hakkında yardımcı olabiliriz

turan02

Beginner

• Send private message

3

Wednesday, December 15th 2010, 11:16pm

Yardim

BLOKCUDAN ALDIGIM ADRES

This post has been edited 1 times, last edit by "Beratcan" (Dec 15th 2010, 11:49pm)

4

Wednesday, December 15th 2010, 11:51pm

indeks'inizdeki Yanlış eklenti

Source code

1
<iframe name="iFrame1" width="800" height="600" src="http://www.flatcast.com/de/player.aspx?sid=1151084" scrolling="no" frameborder="0"></iframe>

Doğru eklenti

Source code

1
<IFRAME height=600 width=800 src="http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=xxx" frameborder="1151084" scrolling="no"></IFRAME>

doğru kodu ekledikten sonra Flatcast dan girip radyonuzu açın sorun kalmıycaktır

açtığınız radyoyu sitenizden gidip dinleme yapmayın yayınıcı iseniz dinleyici olmazsınız

This post has been edited 1 times, last edit by "Beratcan" (Dec 15th 2010, 11:57pm)

turan02

Beginner

• Send private message

5

Thursday, December 16th 2010, 9:52pm

Yardim

ARKADASIM YARDIMLARIN İÇİN TEŞEKKÜRLER.

VERMİŞ OLDUGUN HTML KODUNU BLOKCUYA GİRİP ŞABLON DÜZENLEMEDEN GİRİP DÜZELTTİM FAKAT RADYO ADRESİNE GENEDE GİRİŞ YAPAMIYORUM.

The stream is currently not available.

The stream is currently not available.

Broadcaster:

Title:

Description:

Last start of stream:

BU YAZILARIN OLDUGU SAYFA ACILIYO GIRIS OLMUYOR BLOKCU ADRESİMİ VE ŞİFREYİ VERSEM YARDIMCI OLURMUSUNUZ BU ARADA HALA BLOKCU AKTIFLESTIRME EMAİLİ GELMEDİ BUNUN Bİ ETKİSİ OLABİLİRMİ

6

Thursday, December 16th 2010, 10:58pm

blogcudan aktiv maili gelmeden nasıl giriş yapıp site indeksini değiştirdiniz ??

ayrıca verdiğim kodda sid nonuzu yine yanlış eklemişsiniz

sizin eklediğiniz yanlış olan kod
<IFRAME height=600 width=800 src="http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=xxx" frameborder="1151084" scrolling="no"></IFRAME>

bu şekilde olmalı yeşil ile belirtiğim kodun tamamını sitenizdeki iframe koduyla değiştirin ( tabi sid no sizin radyonuzunsa yoksa yine olmaz başka radyonun ise o radyo çıkar sizin sitede)
<IFRAME height=600 width=800 src="http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=1151084" frameborder="0" scrolling="no"></IFRAME> :thumbup:

yanlız sitedeki iframe kodunu değiştircem diye indeksi bozmuşsunuz

elinizdeki indeks sayfasına verdiğm kodu ekleyip o ineksi yükleyin blog sitenize

HTML KODUNU BLOKCUYA GİRİP ŞABLON DÜZENLEMEDEN GİRİP DÜZELTTİM

şablon düzenle bölümünden eklemiyceksiniz HTML bölümü olmalı ordan direk sizin almış olduğunuz indeks kodlarını eklemelisiniz

doğru iframe kodu ile tabiki

This post has been edited 3 times, last edit by "Beratcan" (Dec 16th 2010, 11:10pm)

turan02

Beginner

• Send private message

7

Thursday, December 16th 2010, 11:25pm

BLOGCU YA GİRİŞ YAPIYORUM PANELİM SAYFASINDA ONAYSIZ KULLANICI YAZIYOR BLOGCU YARDIMDAN GİRİP TEKRAR AKTİVASYON EMAİLİ İSTEDİM O DA GELMEDİ
SİD NO FLATCAST TA RADYO ACINCA GÖNDERİLEN NO BLOKCUDAN HERHANGİ BİR AKTİVASYO DA SİD NO DA GELMEDİ

8

Thursday, December 16th 2010, 11:41pm

tam olarak anlaşamıyoruz

önce flatcast dan radyo açmış ve onaylamış olmalısınız

onayladıktan sonra size flatcast dan bir sid nosu verilmeli bunları bitirdiyseniz

ondan sonra blogcudan almış olduğunuz bedava sitenizde indeks düzenlemesi yapmalısınız ilk başlangıç flatcastdan radyo açmak

bence sııfırdan bir başlangıç yapın sanırım iyice karıştırmış olmalısınız veya aktif maillerinize istenemyen mail (junk mail) bölümüne bakınız bellki ordadır eğer hala yoksa

BURDAN YENİ BİR BAŞLANGIÇ YAPIN

turan02

Beginner

• Send private message

9

Friday, December 17th 2010, 8:50am

EVET HERALDE DEDİGİNİZ GİBİ ÇOK KARIŞTIRDIM.BENDE TEKRAR RAYO AÇTIM FAKAT AYNI SORUNLARI YASIYORUM FLATCAST TAN GİRİŞ YAPIYORUM ADRES OLARAK BLOGCUDAKI ALDIGIM RADYO İSMİ ÇOKMIYOR FLATCAS ADRESİVE ADRESİN SONUNDA SİD NO YAZIYOR
BLOGCU ADRESİM: DAMLA--FM SİFRE edit/
BONLARDAN BİRİNİ AKTİF HALE GETİRE BİLİRSEK ÇOK SEVİNİRİM YARDIMLARINIZI NEKLİYORUM
ADRES VE ŞİFRELER YAYINLANMAZSA SEVİNİRİM
ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜRLER.

edit / şifreler kaldırılmıştır

This post has been edited 1 times, last edit by "Beratcan" (Dec 17th 2010, 1:03pm)

10

Friday, December 17th 2010, 1:06pm

ADRES VE ŞİFRELER YAYINLANMAZSA SEVİNİRİM
ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜRLER.

arkadaşım şifrelerinizi bu şekilde yazarsanız zaten bizim yayınlamamıza gerek kalmaz herkez görür

sonra radyo şifrem çalındı diye başlık açarsınız

lütfen hiçbir yerde şifrelerinizi vermeyiniz vercek olsanız bile o kişinin özeline atınız

radyonuzu aktive yaptım flatcast dan şifrenizle girip ilk bölümdeki start streamdan radyonuzu açabilirsiniz iki radyo açmışsınız alttaki yedek olan radyonuz

ben ilk sid nonuzu indekse koydum tıklayıp kullancağınız radyo ilk sid nosundaki start stream olandır

dinleyicilere vercek olduğunuz sitenizin adresini özelinize attım diger bölümlerde herhaqngi bir değişiklik yapmanıza gerek yok

kolay gelsin

This post has been edited 2 times, last edit by "Beratcan" (Dec 17th 2010, 1:38pm)

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" is female

Date of registration: Jan 6th 2007

• Send private message

11

Friday, December 17th 2010, 1:08pm

sid numaralarini burdaki anlatima göre alin --> Flatcast HTML kodlari [yeni]

böylelikle olabilecek hatalari (gizli radyo, boyut hatasi vs.) önlemis olursunuz

12

Friday, December 17th 2010, 1:48pm

FLATCAST TAN GİRİŞ YAPIYORUM ADRES OLARAK BLOGCUDAKI ALDIGIM RADYO İSMİ ÇOKMIYOR

flatcast sitesinden radyo için hangi nick i aldıysanız radyonuzda o isim çıkar sizin blogcudan almış olduğnuz adresin flatcast sitesindeki nickinizle bir alakası yoktur

blog sitesinden aldığnız adres sadece dinleyicilere radyonuzu dinletebilmek için almış olduğunuz ve indeks kodlarını koyduğunuz adrestir
dolayisiyle flatcast sitesinde hangi nickle üye olup radyo açtıysanız blog sitenizdeki radyonuzda da o adres çıkar

örnek flatcast dan almış olduğunuz nick >>>> atıyorum (DENEM-FM) İse

istediğiniz blog sitesinden istediğiniz isimde adres alın radyoya giriş yaptığınızda veya dinleyicilerin radyoya girdiklerinizde radyonuzun ismini Flatcast sitesinden aldığınız radyo nicki olarak görürler yani yukarıda örnek verdiğim (DENEME-FM) gibi

ikisini birbirine karıştırmayınız

turan02

Beginner

• Send private message

13

Saturday, December 18th 2010, 10:10am

ARKADAŞIM EMEGİNİZE VE YARDIMLARINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİ

vahdet068

Beginner

• "vahdet068" is male

Date of registration: Aug 31st 2010

• Send private message

14

Saturday, January 15th 2011, 9:38pm

the selected stream is currenlty not avilable hatası

slm arkadaslar benim radyomdada busorun var nasıl gidere bilirim radyom 1-2 yıl oldu acalı ama epey zamandır takip edemedigim için çözemedim sorunu yardımcı olursanız sevinirim tşk the selected stream is currenlty not avilable bu hataneden olusuyor

tşk şimdiden

:Ç.hastayim:

ZeN

Sage

• "ZeN" is female

Date of registration: Jan 31st 2008

• Send private message

15

Saturday, January 15th 2011, 9:49pm

bu hata degil, sadece su an o radyonun acik olmadigini yaziyor..
yayinda birisi varken kontrol ettinizmi hic ?