Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "tarum569"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 16.12.2010, 14:10

indexs acılmıyor

arkadaslar bir cok kez indexs indirdim yeni kurdugum radyom da kullanmak icin indirdigim indexs acılmıyor.masa üzerine kayıt ediyorum mausla ac diyorum acılmıyor acil yardımlarınızı bekliyorum tsk. ler simdiden

2

Thursday, 16.12.2010, 23:18

indeks masa üstünde açılması için tex dosyasını kayıt ederken dosya ismini .html diye kayıt edersen ozaman masa üsütünde açabilirsin

yanlız indeks bedava sitelerde veya ücretli sitelerde kodlarla eklenerek veya herhangi bir ftp programıyla upload edilerek

adres satırına sitenizin www. ismi yazarak açılır (tabi nete bağlı olmak kaydıyle)

siz neden mausla tıklayıp açmak için uğraştınız onu anlamadım :bilmem: